Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarrr günaydınnnn ..
Bugun Bim'e bebiş kıyafetleri yorgan vs geliyordu. Sabah errkenden kalktım bime gidip sıraya girdim :KK70:
Henüz gelmeye teşrif etmeyen nazlı bebişime zıbın ile ağız mendili aldm :KK51:
bir yerde okudum, eğer birşeyi çok istiyorsak bir başlangıç yapmamız gerekirmiş.
Ben de aldım 2 şer tane niyetimi de ettim.
Belki bu vesile ile tez zamanda hamiş kalırım :KK36:
allah nyetini kabul etsn kzuummm bnmmm hyrlı olsun :KK60:

Yok ,kasılmalarım filan yok.crinone jel verdi ama şu an buradaki hiçbir ecza deposu'nda maalesef ki bulamadık ayrıca lekelenmem sancım kasılmam yokken crinone kullanmak bana çok da mantıklı gelmiyor açıkçası

ben gebelik takibinde Ebru tarıma gideceğim net 🤭

Ahhhh Ahhh 🤣🤣🤣

Canım 5 Mart normal bir tarih tabii ki sen benden 1 gün sonra transfer olduğun için birkaç gün sonra olması daha iyi bile olabilirdi hatta ben senin yerinde olsam buradan kalkıp Antep'e kese görmeye gitmem 1 saat mesafe bir yer olsa giderim de o kadar yakıt parası filan koyacağım ona yazık 🤣

Duyguş beni bitirdin şu anda 🤣🤣🤣🤣

Onun baklavası var güzel mi güzel 🤣🤣🤣

Yarıldım sabah sabah 🤣🤣🤣

canım benim Allah gönlüne göre versin sen ikişer tane aldın niyetine göre Rabb'im sana ikiz nasip etsin inşallah 🤲🏼

Muhabbet bizde de birebir aynı tatlım 🤣🤣
kuzu vallahi bnde glmesem olmazmı dedm biz btün gebe kalan hastalarımızı çağırıyoruz dedi glmelisiniz peki dedm :) bsey olmaz kuzu bzm araba çok yakmıyor :KK70::KK70: valla bnde dedm biraz geç olsun dger haftaya yok yeterli bir tarh dedi hemşire olmadı ztn burada gidecem geri yne giderm o hftası :KK70::KK70:

ben seni bitirmedm eşim bni bitirdiiii :KK70::KK70:
ben 5 martta 5+5 oluyorumm görülmez mi kese

Çok güzel maşallah hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin 🥰 sürecinden bahsedermisin
2 yıldır uğraşıyoruz.ikimizde de sorun yoktu,2 sağlıksız gebeliğim oldu, gelişimleri duruyordu erken haftalarda kaybettim hep.İkincide genetik test istedim bebekte sorun varmış ondan durmuş gelişimi.Bizim testlerde sorun çıkmamıştı.Kürtaj olmak zorunda kaldım ikisinde de,son kürtajım 8 ay önce oldu, 6 aydır da uğraşıyorduk adet olduğumda tüpe başlıyorduk yaş ve psikoloji yüzünden(35 oldum). Hafif düzeyde pıhtılaşma eğilimim var, tsh sınırda diye euthyrox kullanıyordum bir de.Bugün muhtemelen oksapar iğne eklenecek ilaçlarıma ☺️ İnşallah sağlıklı gebeliktir 🤲

2 yıldır uğraşıyoruz.ikimizde de sorun yoktu,2 sağlıksız gebeliğim oldu, gelişimleri duruyordu erken haftalarda kaybettim hep.İkincide genetik test istedim bebekte sorun varmış ondan durmuş gelişimi.Bizim testlerde sorun çıkmamıştı.Kürtaj olmak zorunda kaldım ikisinde de,son kürtajım 8 ay önce oldu, 6 aydır da uğraşıyorduk adet olduğumda tüpe başlıyorduk yaş ve psikoloji yüzünden(35 oldum). Hafif düzeyde pıhtılaşma eğilimim var, tsh sınırda diye euthyrox kullanıyordum bir de.Bugün muhtemelen oksapar iğne eklenecek ilaçlarıma ☺️ İnşallah sağlıklı gebeliktir 🤲
İnşallah cNım ne uygulamıştınız bu ay Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin🙏

Crinone jeli bende bulamadım burda piyasada yok dedi pahalı ilaç getirmiyoruz dedi eşimde ilac var mı diyince eczacı direk fiyatını söylemiş 200 TL diye eşimde diyor ki var mı yok mu soylemiyor fiyatını söylüyor direk 😁😁
bende sanırım yarım paket var kızlar isterseniz göndereyim jeli

Canım Crinone 90mg progesteron içeriyor Lıtinus 100 mg progesteron içeriyor ..sen Lutinus u bıraktın mı ona devam ediyorsan Crinone ye ihtiyacın yok belki kalçadan yapılan bir destek progesteron ihtiyaç olabilir ..neden Crinone dedi ki sana acaba?
Canım ek olarak faydalı olabileceğini söyledi. Hayır lutinus u bırakmadım. Zaten İskenderun'da ki doktorum kullanmamı Bülent hoca değil. Kesenin etrafında kanama alanı mi tam anlayamadığı bir yer varmış crinoneyi destek olarak kullanalım dedi. Lutinus kullandığımı biliyor.aynen ben de senin gibi düşünerek düz mantık ile lutinus u gunde 3 e çıkardım. Zaten iğne de yapsam aynı mg i almış olacam
Allah kabul etsin canım 🤲 💕
Amin canım 🥰
kuzu vallahi bnde glmesem olmazmı dedm biz btün gebe kalan hastalarımızı çağırıyoruz dedi glmelisiniz peki dedm :) bsey olmaz kuzu bzm araba çok yakmıyor :KK70::KK70: valla bnde dedm biraz geç olsun dger haftaya yok yeterli bir tarh dedi hemşire olmadı ztn burada gidecem geri yne giderm o hftası :KK70::KK70:

ben seni bitirmedm eşim bni bitirdiiii :KK70::KK70:
ben 5 martta 5+5 oluyorumm görülmez mi kese
Görünür tatlım 🧡
Sağlıklı Allah'ın izniyle hiç korkma bu defa kucağına alacaksın insallah
bende sanırım yarım paket var kızlar isterseniz göndereyim jeli
Ben lutinus u günde 3 e çıkardım canim

X