Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy hadi inşallah bu ayda bize uğurlu gelsin arkamiz gelsin inşallah şuan resim ekleyemedim ama buradakileri okuyup gaza geldim ve bime gelmişti bebiş malzemesi emzik almak geldi içimden mavi beyaz renginde aldım almamak için kendimi çok zorlandım ama kendi kendime bu bana uğurlu gelecek dedim ve aldım 🤗❤️😍
hadi inşallah ugurlu gelir bbgm :KK200::dua:

Bi gazla gidip bende almak istiyorum hatta
e bebek’e gidip çocuk odasını felan almak istiyorum ama içimden bi ses dur senin çocuğun yok BENİ ÇILDIRTMAKMI İSTİYOSUN SENİN ÇOCUGUN YOK diyor öyle duruyorum 😂
Yok ben o kadar ileri gitmek istemiyorum 😁😁 ama emzik aldım

Bülent hoca zaten doktorum, geçen yıl ilk tüp bebeğimde ikisi de tuttu ama kalpleri durdu o yüzden tekrar başlamadan her şeyden emin olmaya çalışıyorum.. acıbademden vazgeçmek istemediğim için Volkan beyi de düşündüm.. kısa konuşuyorsa anlaşamayız sanırım, Bülent hocayla 1 saat tartışıp yine anlaşamıyorum :KK70:
O zaman hiç düşünme o kadar konuşturmaz seni Volkan hoca sorudan pek hoşlanmıyor 😄

Direk sonuc kanda biliyorsun, yarin verebilecek durumdaysan kan ver gitsin kafan rahat olur hemde net sonuç canim benim, umutsuz olma dur bakalim herseyin hayirlisi🙏🏽
Dığru diyorsun cNım diğer türlü çizgi varmı yokmu yok beş dakkada çıktı yok kuruma çizgisimi kafamda deli sorular olcak gelmezse öyle yapayım ☺️

Kızlar nasılsınız benimde yarın test günüm test yapıp pozitif görürsemmi kan vereyim yoksa sabah ilk kan mı versem doktor ona göre sonuç bekliyor benden tabi ben umutsuz vaka 🙄
Canım hiç testle uğraşma direk kan ver derim..
Silik bişi çıkar test bozuk olur 2 sefer iniş çıkış yaşama.
İnşallah kanda da poztif görürüz 🤲🤲

Kuzum bana hiç genetik test yapılmadı Doktorum iki tane kimyasal olduktan sonra sen de kesinlikle kan pıhtılaşması var dedi Zaten ailede de genetik olduğu için bizim yani genetik testi yaptırmaya gerek iş gerek görmedi doktorum
Bana da test yaptırmadan verdi iğneyi.
Bir düşük 1 kimyasal için

Ayy hadi inşallah bu ayda bize uğurlu gelsin arkamiz gelsin inşallah şuan resim ekleyemedim ama buradakileri okuyup gaza geldim ve bime gelmişti bebiş malzemesi emzik almak geldi içimden mavi beyaz renginde aldım almamak için kendimi çok zorlandım ama kendi kendime bu bana uğurlu gelecek dedim ve aldım 🤗❤️😍
Abla kardeş hamile kalınca annem le ablam bize başladı almaya 🥰🥰🙈🙈🙈

Eklentiler

• IMG-20210226-WA0027.jpg
    IMG-20210226-WA0027.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 35
HERKESE İYİ AKŞAMLAR UZUN ZAMANDIR GİRMEDİM STRES YAPIYORUM DİYE
Bİ SORUM OLUCAK SİZE CEVAP VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM 🙏🏻
OVÜLASYON TESTİ YAPTIM YİNE BU AY ADETİN 15 günü pik oldu 16 çatladı sonra merak ettim yine yaptım son 4/5 gündür hep pik çıkıyor bu neden oluyor yaşayan bilen varsa bana bilgi verebilir mi acaba 💐🙏🏻

Köye geldim annemle kardeşim gelmişti İstanbuldan ablalarim yeğenler derken kalabalık ev yazamıyorum da 😁😁 az konuşun 😁😁
Kızzzz vakalar artıyor kalabalık misafirler yapmayınız hele ki sen dikkat etmen lazım bu aşamada. Lütfen arkadaşlar lütfen

X