Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnnn inşallah 🤲😍😍😍😍 Sana ne için verdiler canım, pıhtılaşma mı çıktı, hangi genlerde
Kuzum bana hiç genetik test yapılmadı Doktorum iki tane kimyasal olduktan sonra sen de kesinlikle kan pıhtılaşması var dedi Zaten ailede de genetik olduğu için bizim yani genetik testi yaptırmaya gerek iş gerek görmedi doktorum

Aaa bak bunlari yapayim bende bi h sonumuz var pzt oglen aşılama Allah'ın izniyle 🙏🏽 keciboynuzu özü mu pekmezi mi özü var sanki o olur mu ya 😬
Özüde olur pekmezide olur yavrum o iki hünü yiyip içip değerlendirin. Zaten doktoru da perhiz vermiştir kesin bol bol yiyin
test yapmadan mı aldınız iğneyi :halay: benim de pıhtılaşmam var testte çıktı ama doktorum önemli değil diyor.. ben de o iğneleri kullanmaya can atanlardanım ama ortada henüz bebek yok..
Canım bana genetik test yapılmadı ama doktorum anladı zaten iki tane kimyasaldan sonra inşallah kullanmayı nasip edecek Allah😍
ayyyy bin maşallah kuzummm nereden öğrendn maşallah topiğimiz hamarat dolu ben hiç blmyrm :KK64::110:
Kuzum vallahi hiç bilmiyordum ama YouTube’dan izleye izleye anladım şimdi takır takır yelek örüyorum 😂😍

Amin inşallah 😍 Nar ve limonu duymuştum ama yeşil çayı bilmiyorum ama gebelikte önerilmiyor aynen 🥰 ıhlamur dışında herşey yasak diye biliyorum ama korkumdan ıhlamur bile tüketmem 🙈 Ecopirin+ iğne başlayalım içimiz daha rahat eder dedi başladık, sağlıcakla devamını da buraya yazarım inşallah 😍
Ben papatya cayını da biliyorum cnm hamişler içerbilir...

Valla L Limonlu Su ve senin arkandan geliyorum😂 Mart bizim ayımız olur insallah❤️🙏🏽
Ayy hadi inşallah bu ayda bize uğurlu gelsin arkamiz gelsin inşallah şuan resim ekleyemedim ama buradakileri okuyup gaza geldim ve bime gelmişti bebiş malzemesi emzik almak geldi içimden mavi beyaz renginde aldım almamak için kendimi çok zorlandım ama kendi kendime bu bana uğurlu gelecek dedim ve aldım 🤗❤️😍

TLC de Bebek geldi işler değişti diye bir program var izlemenizi tavsiye ederim, neler yaşamışlar sonra çoğu ailenin 3üzü, 4üzü vs oluyor...
İzlerim kuzum eğerki benimde öyle 3 üz 4 üz olursa tecrübe olur 😂😂😂
Yaa bunlar çok tatlişmişşş yaaa :)))) eline sağlık kuzum, ne kadar hamaratsın. Maşallah sana.
teşekkür ederim kuzum elimden geldiği kadar bişeyler yapmaya çalışıyorum işte 😍

Kızlar bugün iğnemin 11.günü
Pazar günü 13.günü olacak.
Döllenmenin de 12.günü olacak. Test yapsam mı yalancı bir çizgi ile karsılasırmıyım
bu kişiden kişiye değişiyor canım kimisi iğnenin etkisini erken atıyor vücuttan kimisi geç sen en iyisi pazr günü yap kafan rahat kalsın

Ayy hadi inşallah bu ayda bize uğurlu gelsin arkamiz gelsin inşallah şuan resim ekleyemedim ama buradakileri okuyup gaza geldim ve bime gelmişti bebiş malzemesi emzik almak geldi içimden mavi beyaz renginde aldım almamak için kendimi çok zorlandım ama kendi kendime bu bana uğurlu gelecek dedim ve aldım 🤗❤️😍
Bi gazla gidip bende almak istiyorum hatta
e bebek’e gidip çocuk odasını felan almak istiyorum ama içimden bi ses dur senin çocuğun yok BENİ ÇILDIRTMAKMI İSTİYOSUN SENİN ÇOCUGUN YOK diyor öyle duruyorum 😂

Özüde olur pekmezide olur yavrum o iki hünü yiyip içip değerlendirin. Zaten doktoru da perhiz vermiştir kesin bol bol yiyin

Canım bana genetik test yapılmadı ama doktorum anladı zaten iki tane kimyasaldan sonra inşallah kullanmayı nasip edecek Allah😍

Kuzum vallahi hiç bilmiyordum ama YouTube’dan izleye izleye anladım şimdi takır takır yelek örüyorum 😂😍
bnde bu işe sarıyım biraz zmn geçer hem :KK45:

X