Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ek olarak faydalı olabileceğini söyledi. Hayır lutinus u bırakmadım. Zaten İskenderun'da ki doktorum kullanmamı Bülent hoca değil. Kesenin etrafında kanama alanı mi tam anlayamadığı bir yer varmış crinoneyi destek olarak kullanalım dedi. Lutinus kullandığımı biliyor.aynen ben de senin gibi düşünerek düz mantık ile lutinus u gunde 3 e çıkardım. Zaten iğne de yapsam aynı mg i almış olacam

Amin canım 🥰

Görünür tatlım 🧡

Sağlıklı Allah'ın izniyle hiç korkma bu defa kucağına alacaksın insallah

Ben lutinus u günde 3 e çıkardım canim
bbgm bnde fitili günde 3 kere kullanıyorum

ayy hadi inşallah güzel haberler veririm cuma günü :dua: :dua: sonra darısı kalp atışına

bbgm bnde fitili günde 3 kere kullanıyorum

ayy hadi inşallah güzel haberler veririm cuma günü :dua: :dua: sonra darısı kalp atışına
İnşallah Can im benim 🤗🧡
oturuyorum bbgm bsy yaptıgım yok işimn oturarak olması işime geliyor arada uzanıyorum misafrhanemiz var yukarıda.. onun dışında iyim bbgm sen naslsın
İyiyim ben de canım ayakları uzatmış im dinleniyorum 😀

Canım ek olarak faydalı olabileceğini söyledi. Hayır lutinus u bırakmadım. Zaten İskenderun'da ki doktorum kullanmamı Bülent hoca değil. Kesenin etrafında kanama alanı mi tam anlayamadığı bir yer varmış crinoneyi destek olarak kullanalım dedi. Lutinus kullandığımı biliyor.aynen ben de senin gibi düşünerek düz mantık ile lutinus u gunde 3 e çıkardım. Zaten iğne de yapsam aynı mg i almış olacam

Amin canım 🥰

Görünür tatlım 🧡

Sağlıklı Allah'ın izniyle hiç korkma bu defa kucağına alacaksın insallah

Ben lutinus u günde 3 e çıkardım canim
İnşallah canım benim 😍😍😍😍😍😍

sn ne yapıyorsun kuzu :KK45: bn özel kalemim 6 senedir ama bu müdürüm kdr hiç birinde yorulmadm ha bire bana başka bi iş kitliyo :110::KK64:
Ben optisyenim kuzum bi gözlük mağazasının 😍 müşteri gelirse ancak öyle ayağa kalkarım kimse yoksa otur dur 😂 bende örgü felan örüyorum işte boş zamanlarımda 🤷🏻‍♀️😍

Ben optisyenim kuzum bi gözlük mağazasının 😍 müşteri gelirse ancak öyle ayağa kalkarım kimse yoksa otur dur 😂 bende örgü felan örüyorum işte boş zamanlarımda 🤷🏻‍♀️😍
ohhh missss keşke bnmde boş vaktm olsa o kdr :KK70: :KK70: şimdi bnde bebiş için lif yapıcam yumuşak olandan ona niyet ettm hfta sonları oyalar bni :KK45:

ohhh keyifff bbgm akşama ne yemk yiyecksn :110:
Valla annem ıspanaklı börek yapıyor şuan. Krus derler ya bizim burda arapcayla ondan 😍
Kocamm beyin sperm sonucunu sadece o araayip sesli msjla mail adresini verip onla paylasabiliyorlarmis😅
Ozel seymiş
Benim herseyimm ortadaa vallaa uyuzz oldum
:KK70:
Esin bey e şöyle hemen sonucu öğrenip sana atsın 🤣🤣 bakalım durumlar neymiş
Canlar doktor kontrolünden çıktım. Geçen ay 13 mm de kalmıştı biliyorsunuz aşılama olmamıştı. Simdi 18 mm olmuş cok iyi dedi, yarin gece igneyi vurucam pzt oglen de ilk kez aşılama olacak nasipse🍀💚 Dualariniza talibim 🙏
Ahh canımın içi süper haber bu 😍😍😍 hadi Rabbim rast getirsin inşallah bu defa 🥰 her zaman dualarimizdasin 🤗🧡

Canlar doktor kontrolünden çıktım. Geçen ay 13 mm de kalmıştı biliyorsunuz aşılama olmamıştı. Simdi 18 mm olmuş cok iyi dedi, yarin gece igneyi vurucam pzt oglen de ilk kez aşılama olacak nasipse🍀💚 Dualariniza talibim 🙏
Oooo süper aşılama ile de nokta atış olacak ☺️ bebişine kavuşman dileğiyle 🤲❤️ Pzt dua edeceğim senin için 🤲

ohhh missss keşke bnmde boş vaktm olsa o kdr :KK70: :KK70: şimdi bnde bebiş için lif yapıcam yumuşak olandan ona niyet ettm hfta sonları oyalar bni :KK45:
Çok iyi olur kuzuuum ben hiç örmeyi bilmiyordum ama neler neler ördüm 😂

Eklentiler

• 6DF0868E-F724-488F-ADBD-CC3040B54220.jpeg
    6DF0868E-F724-488F-ADBD-CC3040B54220.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 27
  • 99F7D92F-66C3-4F13-81A6-98728DCD1478.jpeg
    99F7D92F-66C3-4F13-81A6-98728DCD1478.jpeg
    178,7 KB · Görüntüleme: 27
  • A0A07A17-DC5C-4157-B432-C271804EEB3E.jpeg
    A0A07A17-DC5C-4157-B432-C271804EEB3E.jpeg
    132,7 KB · Görüntüleme: 29
  • 0BA161C2-CAC7-49D1-8E75-A5F66569F52A.jpeg
    0BA161C2-CAC7-49D1-8E75-A5F66569F52A.jpeg
    168,4 KB · Görüntüleme: 24
  • 7A890B82-A382-4451-BCAD-EFBC8CF0781C.jpeg
    7A890B82-A382-4451-BCAD-EFBC8CF0781C.jpeg
    163,5 KB · Görüntüleme: 23
  • B7D99651-ED50-4F02-B51B-C45B54195288.jpeg
    B7D99651-ED50-4F02-B51B-C45B54195288.jpeg
    159,3 KB · Görüntüleme: 25
2 yıldır uğraşıyoruz.ikimizde de sorun yoktu,2 sağlıksız gebeliğim oldu, gelişimleri duruyordu erken haftalarda kaybettim hep.İkincide genetik test istedim bebekte sorun varmış ondan durmuş gelişimi.Bizim testlerde sorun çıkmamıştı.Kürtaj olmak zorunda kaldım ikisinde de,son kürtajım 8 ay önce oldu, 6 aydır da uğraşıyorduk adet olduğumda tüpe başlıyorduk yaş ve psikoloji yüzünden(35 oldum). Hafif düzeyde pıhtılaşma eğilimim var, tsh sınırda diye euthyrox kullanıyordum bir de.Bugün muhtemelen oksapar iğne eklenecek ilaçlarıma ☺️ İnşallah sağlıklı gebeliktir 🤲

hadi bu sefer sağlıklı sıhhatli gelecek bebiş inşallah 9ay sonra kucağında kokusunu alınca vütün süreçleri unutucaksın inşallah 🥰🥰 kan sulandırması için ilaç yerine destek olarak nar suyu ya da limonlu su öneriyorlar, hafif düzeyde olduğu için ilaç vermezlerse sen belki bunlarla desteklersin ama çok sulanması da iyi değil kontrol ettirmeden kullanma tabiki, ben 1 haftadır falan yeşil çay içiyorum öyle normal bitki çayı olarak, geçen dudağım kanadı durmadı ya iki üç peçete gitti, yine aynı şekil tırnağımın kenarı kanadı o da durmadı epey bi süre, bnmki de çok mu sulandı naptı yeşilçayın da öyle bir etkisi var sanırım, hamilelikte de kullanılmıyo bildiğim kadarıyla öneri için söylemedim yeşil çayı yani

ne güzel bir haber, hadi inşallah snn de aşılaman tutar hayırlısıyla 😍😍😍😍

ay maşallah neler örmüşsün çok tatlı hepsii, snn bebiş gelince çeşit çeşit örersin minik minik 😍😍😍😍

Yaaaa @GulYuzlumm kismet olurda hamile kalirsam o kahverengiden isterim beeen🙈 o kadar guzel ki😢 emegine saglik canım benim cok hosuma gittiler vallahi😍

Ah kuzum beniiiim hadi allahtan hayırlısı maşallah çok sevindim 😍😍😍

X