Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bbgm bnde fitili günde 3 kere kullanıyorum

ayy hadi inşallah güzel haberler veririm cuma günü sonra darısı kalp atışına

bbgm bnde fitili günde 3 kere kullanıyorum

ayy hadi inşallah güzel haberler veririm cuma günü sonra darısı kalp atışına
İnşallah Can im benim
oturuyorum bbgm bsy yaptıgım yok işimn oturarak olması işime geliyor arada uzanıyorum misafrhanemiz var yukarıda.. onun dışında iyim bbgm sen naslsın
İyiyim ben de canım ayakları uzatmış im dinleniyorum

İnşallah canım benim

sn ne yapıyorsun kuzu bn özel kalemim 6 senedir ama bu müdürüm kdr hiç birinde yorulmadm ha bire bana başka bi iş kitliyo
Ben optisyenim kuzum bi gözlük mağazasının müşteri gelirse ancak öyle ayağa kalkarım kimse yoksa otur dur bende örgü felan örüyorum işte boş zamanlarımda

Ben optisyenim kuzum bi gözlük mağazasının müşteri gelirse ancak öyle ayağa kalkarım kimse yoksa otur dur bende örgü felan örüyorum işte boş zamanlarımda
ohhh missss keşke bnmde boş vaktm olsa o kdr şimdi bnde bebiş için lif yapıcam yumuşak olandan ona niyet ettm hfta sonları oyalar bni

ohhh keyifff bbgm akşama ne yemk yiyecksn
Valla annem ıspanaklı börek yapıyor şuan. Krus derler ya bizim burda arapcayla ondan
Kocamm beyin sperm sonucunu sadece o araayip sesli msjla mail adresini verip onla paylasabiliyorlarmis
Ozel seymiş
Benim herseyimm ortadaa vallaa uyuzz oldum
Esin bey e şöyle hemen sonucu öğrenip sana atsın bakalım durumlar neymiş
Ahh canımın içi süper haber bu hadi Rabbim rast getirsin inşallah bu defa her zaman dualarimizdasin

Oooo süper aşılama ile de nokta atış olacak bebişine kavuşman dileğiyle Pzt dua edeceğim senin için

ohhh missss keşke bnmde boş vaktm olsa o kdr şimdi bnde bebiş için lif yapıcam yumuşak olandan ona niyet ettm hfta sonları oyalar bni
Çok iyi olur kuzuuum ben hiç örmeyi bilmiyordum ama neler neler ördüm

Eklentiler

• 6DF0868E-F724-488F-ADBD-CC3040B54220.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 27
  • 99F7D92F-66C3-4F13-81A6-98728DCD1478.jpeg
    178,7 KB · Görüntüleme: 27
  • A0A07A17-DC5C-4157-B432-C271804EEB3E.jpeg
    132,7 KB · Görüntüleme: 29
  • 0BA161C2-CAC7-49D1-8E75-A5F66569F52A.jpeg
    168,4 KB · Görüntüleme: 24
  • 7A890B82-A382-4451-BCAD-EFBC8CF0781C.jpeg
    163,5 KB · Görüntüleme: 23
  • B7D99651-ED50-4F02-B51B-C45B54195288.jpeg
    159,3 KB · Görüntüleme: 25

hadi bu sefer sağlıklı sıhhatli gelecek bebiş inşallah 9ay sonra kucağında kokusunu alınca vütün süreçleri unutucaksın inşallah kan sulandırması için ilaç yerine destek olarak nar suyu ya da limonlu su öneriyorlar, hafif düzeyde olduğu için ilaç vermezlerse sen belki bunlarla desteklersin ama çok sulanması da iyi değil kontrol ettirmeden kullanma tabiki, ben 1 haftadır falan yeşil çay içiyorum öyle normal bitki çayı olarak, geçen dudağım kanadı durmadı ya iki üç peçete gitti, yine aynı şekil tırnağımın kenarı kanadı o da durmadı epey bi süre, bnmki de çok mu sulandı naptı yeşilçayın da öyle bir etkisi var sanırım, hamilelikte de kullanılmıyo bildiğim kadarıyla öneri için söylemedim yeşil çayı yani

ne güzel bir haber, hadi inşallah snn de aşılaman tutar hayırlısıyla

ay maşallah neler örmüşsün çok tatlı hepsii, snn bebiş gelince çeşit çeşit örersin minik minik

Yaaaa @GulYuzlumm kismet olurda hamile kalirsam o kahverengiden isterim beeen o kadar guzel ki emegine saglik canım benim cok hosuma gittiler vallahi

Ah kuzum beniiiim hadi allahtan hayırlısı maşallah çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…