Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
allah nyetini kabul etsn kzuummm bnmmm hyrlı olsun

kuzu vallahi bnde glmesem olmazmı dedm biz btün gebe kalan hastalarımızı çağırıyoruz dedi glmelisiniz peki dedm :) bsey olmaz kuzu bzm araba çok yakmıyor valla bnde dedm biraz geç olsun dger haftaya yok yeterli bir tarh dedi hemşire olmadı ztn burada gidecem geri yne giderm o hftası

ben seni bitirmedm eşim bni bitirdiiii
ben 5 martta 5+5 oluyorumm görülmez mi kese

Çok güzel maşallah hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin sürecinden bahsedermisin
2 yıldır uğraşıyoruz.ikimizde de sorun yoktu,2 sağlıksız gebeliğim oldu, gelişimleri duruyordu erken haftalarda kaybettim hep.İkincide genetik test istedim bebekte sorun varmış ondan durmuş gelişimi.Bizim testlerde sorun çıkmamıştı.Kürtaj olmak zorunda kaldım ikisinde de,son kürtajım 8 ay önce oldu, 6 aydır da uğraşıyorduk adet olduğumda tüpe başlıyorduk yaş ve psikoloji yüzünden(35 oldum). Hafif düzeyde pıhtılaşma eğilimim var, tsh sınırda diye euthyrox kullanıyordum bir de.Bugün muhtemelen oksapar iğne eklenecek ilaçlarıma İnşallah sağlıklı gebeliktir

İnşallah cNım ne uygulamıştınız bu ay Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

bende sanırım yarım paket var kızlar isterseniz göndereyim jeli

Canım ek olarak faydalı olabileceğini söyledi. Hayır lutinus u bırakmadım. Zaten İskenderun'da ki doktorum kullanmamı Bülent hoca değil. Kesenin etrafında kanama alanı mi tam anlayamadığı bir yer varmış crinoneyi destek olarak kullanalım dedi. Lutinus kullandığımı biliyor.aynen ben de senin gibi düşünerek düz mantık ile lutinus u gunde 3 e çıkardım. Zaten iğne de yapsam aynı mg i almış olacam
Allah kabul etsin canım
Amin canım
Görünür tatlım
Sağlıklı Allah'ın izniyle hiç korkma bu defa kucağına alacaksın insallah
bende sanırım yarım paket var kızlar isterseniz göndereyim jeli
Ben lutinus u günde 3 e çıkardım canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…