Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahhh canımın içi ne çok ugrasmissin Allah emeklerinin karşılığını versin
Evet kuzum. Demiştim sana.. klomen ve aşılama arasında hareketlilik problemi yoksa fark yok şans aynı.
Ahahahahah simgeyi dövme kulübüde olabilir SDK HİZMETLERŞ AYAĞINIZA GELDİ OVERLOKÇU GELDİ OVERLOKÇU ay dur bu öyle olmayacaktı
Ahahah ürünü geliştirici fikirler geliyor
Başkentte Dr.Esra Bulgan Kılıçdağ histeroskopi ameliyatımı yapmıştı , memnun kalmıştım .Tüp bebek tedavisi de aldım ama negatif olmuştu .
Canım bölüm başkanı Esra hanımdı değil mi? Kuzenim tüp tedavisini kendisiyle yaptı.oglu doğdu çok şükür
Hsg filminden sonra asiri akinti yasadim ve sanci devam ediyor
Normalmi
Alzermirli gibiyim 2yil oncekini unuttum
Korku nasil bisi yav sildi önbellek
Evet canım normal

Banada doktorum aynisini soyledi kuzumm
Hiz sorunu olanlardaa en iyi sonucu aliyoruz dedi.
Aynen kuzum öyleymiş aşılamayı biraz kafamdan sildim gibi
Normalmi
Akıntı bendede olmuştu ama ağrıı hiiiiiç olmadı bende ya herkes çok ağrıdı felan diyor ama bende sinek ısırığı kadar bi ağrı olduysa oldu gerisi yok z bide anestezi olmadan çekindim galiba iki tüpde açık oldugu için ağrı yaşamadım

Aynen larim dediklerin hep çıkıyoor o yüzden simgeyi dövme kulübünü kaldırıyorum çünkü benim profesörüm sensin

Normalmi
Canım ben rahim filminden sonra sadece 1 gün çok sancı çektim sonra geçti, ama o ay adete kadar makattada hafif bir sancı vardı diye hatırlıyorum. Akıntı da kötü kokulu değilse normal, hatta bazı kişilerin kanaması bile oluyormuş.
Hadi hayırlısı olsun, inşallah bu hsg sana bebeğini getirir ne zaman çektirdin canım? Filmin sonucuna ne dedi doktorun?

Bugun cekildim kuzumm
Ceken doktor bir sorun yok dedi ama rapora supheli seyler yazilmis.
Yarin goruscem daktirlan

Sanaa dot kesme degil şapidak geliyo
Suan 1.listedesin

Ne bileyim ilacsiz hic bakilmadi, bende tam emin degilim o yüzden

Hayırlı cumalar arkadaşlar. hepimizde olduğu gibi benim de kendimi güçsüz hissettiğim durumlar olabiliyor. Akşam birinin gebelik haberini aldık eşim bir biz kaldık dedi. insan üzülüyor hali ile 2 gündür o kadar çok kafayı taktım ki migren ağrısı çekiyorum çok üzülüyorum. Rabbim kalbimize istikamet versin inşallah kucaklarımızı doldursun. insan evde bir ses arıyor

Aynen larim dediklerin hep çıkıyoor o yüzden simgeyi dövme kulübünü kaldırıyorum çünkü benim profesörüm sensin
Canım benim
Kızlar beni ateş basıyor üstümü felan çıkartacam normalmi bu yüzüm vücudum cıbıdık su resmen
Evet canım normal ovitrelle yapıyor öyle birseyler
Sanaa dot kesme degil şapidak geliyo
Suan 1.listedesin
Hep bi dote işlem
Ahh içimi sizlattin Rabbim bu mübarek cuma günü hayrina hepinizden en kısa sürede hayırlısıyla gebelik haberi almayi nasip etsin

Ne bileyim ilacsiz hic bakilmadi, bende tam emin degilim o yüzden
Sen bide ilaçsız baktır kuzu
ayy sabaha kadar su olmuşum resmen
Ah o hissi çok iyi biliyorum birinden hamile haberi duyacam diye korkuyorum artık çünkü eşimde bende kafaya çok takmaya başladık rabbim şifamızı verir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…