Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzular ben birsey merak ediyorum. Simdi ben 2 ay ovulasyonla takip etmis olmayinca doktora gitmeye başlamıştım. İki ayda yumurtalama gördüm bariz bi sekilde. Simdi eşimde sorun yok bende pcos var, olmama nedeni yumurtalarin buyumemesi ise ovulasyonda kac mm sonrasi görünüyor? Yani femara ile 19 mm de iğne vurmustuk, ovulasyonda da o kadar oluyor mudur sizce? Bilen var mi doktor kontrolu oncesi yine sacma saoan seyler dusunuyorum😬 😂
LaRisaCca LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom @edaecoo @GulYuzlumm 🤔
Canısıı sen yine ovulasyonda piki görebiliyormuşun ben hiç göremiyorum hiç büyümüyor ilaç kullanmadığım bir ay doktorum bana yumurtalıkslrına ilaçsız bi bakalım demişti sıfır yumurta vardı 🤦🏻‍♀️ Yani ovulasyon testi yumurta tembelliği olan kadınlar için pekdr uygun değil 🤷🏻‍♀️ Ama demekki sende o problem yokki 2 kere piki görebildin kuzu

Senin için tasarladım
IMG_20210226_000033.jpg

Kızlar o değilde ben size ne diyecem bugün doktoruma hocam bu ayda olmazsa aşılama istiyorum ben düşünüyorum dedim bana dediği tek kelime boştan yere para harcamış olursun ben senin gibi hastaya aşılama yapmam dedi 🙄 sıkıntısı eşinde olan kişilere aşılama tavsiye ediyoruz dedi senin eşinin sperm testi iyi oldugu için boştan yere aşılama yaptırdık diye yaptırırsınız dedi LaRisaCca LaRisaCca sencedr böylemi kuzu 😒🙄

Kızlar o değilde ben size ne diyecem bugün doktoruma hocam bu ayda olmazsa aşılama istiyorum ben düşünüyorum dedim bana dediği tek kelime boştan yere para harcamış olursun ben senin gibi hastaya aşılama yapmam dedi 🙄 sıkıntısı eşinde olan kişilere aşılama tavsiye ediyoruz dedi senin eşinin sperm testi iyi oldugu için boştan yere aşılama yaptırdık diye yaptırırsınız dedi LaRisaCca LaRisaCca sencedr böylemi kuzu 😒🙄
Aşılamanın tutma oranı da çok yüksek değil. Ama sperm sorunu olan erkekler için yapılır demesi makul gelmedi.

Aşılamanın tutma oranı da çok yüksek değil. Ama sperm sorunu olan erkekler için yapılır demesi makul gelmedi.
Valla bilemedim canım yaa doktor baya anlattı aşılamanın sebebi kadındaki yumurtalığı büyütüp çatlatıp erkeğin yıkanmış spermini enjekte ediyoruz bayat spermlerle uğraşmamak için dedi ,eşinin testleri hep iyi çıktığı için bizim onunla bi sıkıntımız yok sadece senin yumurtalıkları büyütmemiz gerekiyor dedi bende tamam dedim 🤷🏻‍♀️

Valla bilemedim canım yaa doktor baya anlattı aşılamanın sebebi kadındaki yumurtalığı büyütüp çatlatıp erkeğin yıkanmış spermini enjekte ediyoruz bayat spermlerle uğraşmamak için dedi ,eşinin testleri hep iyi çıktığı için bizim onunla bi sıkıntımız yok sadece senin yumurtalıkları büyütmemiz gerekiyor dedi bende tamam dedim 🤷🏻‍♀️
Aşılamada spermler yıkanıp en iyi olanların hızlı bir şekilde yumurtaya yakın yere bırakılması demek oluyor. Diğer kızlar ne diyecek bakalım

Aşılamada spermler yıkanıp en iyi olanların hızlı bir şekilde yumurtaya yakın yere bırakılması demek oluyor. Diğer kızlar ne diyecek bakalım
Aynen bakalım canım zaten aşılama yaptıracak olursam tek bi doktorla kalmam diğerlerinede sorarım

Banada doktorum aynisini soyledi kuzumm
Hiz sorunu olanlardaa en iyi sonucu aliyoruz dedi.

X