Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Güüünnnaaaayyyyddddıııınnn.....
🥰🥰🥰

Eklentiler

• IMG_20210226_091757_618.jpg
    IMG_20210226_091757_618.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 11
Sen bide ilaçsız baktır kuzu 😍

ayy sabaha kadar su olmuşum resmen 😂

Ah o hissi çok iyi biliyorum birinden hamile haberi duyacam diye korkuyorum artık çünkü eşimde bende kafaya çok takmaya başladık 😒 rabbim şifamızı verir inşallah ❤️🤲🏻
Ovitrelle de HCG olduğu için canım gebelik belirtileri yapıyor. Sıcak basma da bunlardan biri. Mesela kocam şuan bana yapışık uyumaya başladı sıcacık misim ama 2 dk sonra hararet geliyor bana🤣

Sevindim canım rahatlamana inşallah güzel haberleri alacaksın 8 Mart ta 😉 Ben Acıbadem de Volkan Noyan da yaptırdım .Takip ve doğum için bir doktor bulmam lazım ..Ebru Tarım Adana da mı ?
Volkan beyi sevdiniz mi? Kaç folikul çıktı. Geçen ay bir arkadaşım gitti çok folikul önemli değil demiş. Kızın 1 embriyosu kaldı 5. Güne. Bu ay tekrar yumurta toplanacak. Belki ben de giderim diyordum kafam karıştı

Ya kuzum 5+3 filanim galiba .
Kese için çok erken ama takibimi yapacak Dr cuma günü ikinci kan tahlilinden sonra bugün için çağırmış keseyi görürüz demişti. Biz de heyecanla gittik. 1 tane keseyi gördü, kesenin etrafında doldurması gereken bir alan varmış. Oranın kanama alanı mi olduğunu yoksa henüz kesenin etrafını doldurmadigini mi anlamadım dedi. Zaten şuan çok erken bir hafta dedi lekelenmen de yok belki 2_3 gün geriden gelen kese olabilir dedi. Haftaya tekrar kontrol edelim dedi o kanama alanı sandığım yer kapanmış olabilir dedi. Tüp bebeklerde bununla genelde karşılaşıyoruz dedi. Bir sürü kan tahlili ve idrar aldılar. Kan sonuclarim da idrar da iyi çıktı. Bir tanesi de 10 güne çıkarmış. Trombosit mı ne birşey tahlili Ankara'ya gönderdiler. Öyle işte. Asabimiz bozuldu oturduk dötumuzun üstüne :KK51:

Allah razı olsun canım benim Rabbim senden de bu ay mujdeni almamızı nasip etsin inşallah 🤲🏼

Canım Allah yardımcısı olsun lohusa kadına yapılacak iş değil heleki pandemi zamani

İnşallah canım 2 de olsalar 1 de olsa kabulum sağlıklı olsun kucağımıza alabilelim tek duam bu .

Canım ben hiç anlamıyorum bundan 🤔

Gerekmez tatlım pik ve çatlaması gorduysen tamamdir

Canım 8 Mart randevum. 1 kese göründü bile maşallah çok erken olmasına rağmen çünkü HCG m güzel katlanıyor. Bülent hoca yi ararsam bana çok kızar :))) 8 marta kadar ona bunlardan bahsetmeyi planlamiyorum. Hemşire bir kuzenim de tüp yaptırmıştı. Transferden 10 gün sonra kan vermişti ve kan tahlilinde 10 gün sonra kese için Dr a gitmişti kesesi henüz oluşmuştu. Bugün kendisi ile konuştum. Transferin 14. Gününde karından kese gorebilmis olman harika bir gelişme sakin üzülme HCG n de çok iyi artıyor dedi. Eğer böyle bir HCG ye kese görmeseydin problem olabilirdi progesteron ve HCG de düşüş olsa lekelenmen olsa endiselenebilirdin ama sende herşey yolunda bence dedi. Sonra oturup düşündüm bunları çok mantıklı geldi. Motive ettim kendimi

Canim senin tüp un nerde yapıldı Dr un kim? Ben gebelik takibi için Ebru tarıma gidecegim
Karından bakıp niye seni strese soktu ki 🤦‍♀️ 9. Haftada bile karından bakılmadı bana.. Ankara'ya gidecekse trombofoli paneli istemiştir. Bana yapılan pıhtılaşma testi. Daha önce yapılmadıysa elinde olmuş olur

Canım benim 🤣🤣

Evet canım normal ovitrelle yapıyor öyle birseyler

🤣Hep bi dote işlem

Ahh içimi sizlattin 😔 Rabbim bu mübarek cuma günü hayrina hepinizden en kısa sürede hayırlısıyla gebelik haberi almayi nasip etsin 🧡
inşallah canım allah razı olsun

Sen bide ilaçsız baktır kuzu 😍

ayy sabaha kadar su olmuşum resmen 😂

Ah o hissi çok iyi biliyorum birinden hamile haberi duyacam diye korkuyorum artık çünkü eşimde bende kafaya çok takmaya başladık 😒 rabbim şifamızı verir inşallah ❤️🤲🏻
inşallah canım Cumanın yüzü suyu hürmetine inşallah

Karından bakıp niye seni strese soktu ki 🤦‍♀️ 9. Haftada bile karından bakılmadı bana.. Ankara'ya gidecekse trombofoli paneli istemiştir. Bana yapılan pıhtılaşma testi. Daha önce yapılmadıysa elinde olmuş olur
Seço sorma valla akşama kadar kendimi yedim bitirdim kızlarla etrafla konuşa konuşa işin içinde mantık olmadığını kabullendim. Ben zaten 11 Şubat'ta transfer oldum dün 25 iydi 4+5 gibi bir haftadayim benim keselerimin birinin karından görünmesi bile mucize. Ama o kese etrafiyla ilgili söylediği kanamami dolacak alan mi bilemedim muhabbeti canımı sıktı kanama alanı gibi bir cümle kullanmasaydi vajinal bakalım diyecektim ama kanama kelimesi beni durdurdu

X