Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Keşke Bülent hocayı dinleyip o günü bekleseydim kuzum şimdi boş yere moralin bozuldu ya
Tam bir şuursuz Luk ettim. Çok pişmanım
İğnemin 15.günü akşam oldu adetim gelmedi hala ama aşırı derecede dayanılmıcak bir bel ağrım başladı ağrı kesicide içemiyorum
Evde test varsa yap canım gebelik yoksa adet gelecektir ağrı kesicini icersin inşallah gebeliktendir

Kuzular ben birsey merak ediyorum. Simdi ben 2 ay ovulasyonla takip etmis olmayinca doktora gitmeye başlamıştım. İki ayda yumurtalama gördüm bariz bi sekilde. Simdi eşimde sorun yok bende pcos var, olmama nedeni yumurtalarin buyumemesi ise ovulasyonda kac mm sonrasi görünüyor? Yani femara ile 19 mm de iğne vurmustuk, ovulasyonda da o kadar oluyor mudur sizce? Bilen var mi doktor kontrolu oncesi yine sacma saoan seyler dusunuyorum
LaRisaCca C Capanin Gururu Teyom edaecoo @GulYuzlumm

Tam bir şuursuz Luk ettim. Çok pişmanım

Evde test varsa yap canım gebelik yoksa adet gelecektir ağrı kesicini icersin inşallah gebeliktendir
13. Gün erken gebelik negatif 14. Gün kaset test negatif ama yine çok emin olamıyorum. Bel ağrısı çok fazla birde karın ağrısı var ara ara vuruyor kasık ağrısı değil ama

Kime gittin canım adanada mı hatayda mı gittin
İskenderun'da gebeliği kesinleştirmek için kan vermeye gittiğim doktor 2. Tahlil den sonea çarşamba ya da Perşembe gormus oluruz keseyi dedi. Bunu duyan simge yerinde durmadı.. daha 5. Haftayı doldurmamışim ne işim var hastanede. Heyecan ve merak iste
yumurta ilaç sayesinde 19 milim olmuş olabilir normalde yumurtanın gelişip gelismedigini ancak ilaç kullanmadan yumurta takibi yaptırdığın bir ay öğrenebilirsin

Yani ovulasyonda kac mm sonrasinda pik olduğunu bilmiyoruz

13. Gün erken gebelik negatif 14. Gün kaset test negatif ama yine çok emin olamıyorum. Bel ağrısı çok fazla birde karın ağrısı var ara ara vuruyor kasık ağrısı değil ama
Canım o zaman adet olacaksın diye dusunebilirsin. Tabi kırmızıları görene kadar Umut hep vardır ama testler hala negatifse yüksek ihtimalle regl geliyor

Cnm maalesf bunu düzenli bir şekilde yumurta takibi yaptırdıgın ay ögreneblrsn bakalım o zmn ilaçsız yumurtaların büyüyormu büyüyorsa mm ne kdr oluyor gibi kafandan soru işaretleri de gitmiş olur hem

Harbi çok çok erken gereksiz stres olma canım Allahın izniyle iki minnoş karnında

O simgeyiii valla dövcemm

Canım o zaman adet olacaksın diye dusunebilirsin. Tabi kırmızıları görene kadar Umut hep vardır ama testler hala negatifse yüksek ihtimalle regl geliyor
Keşke regli olsam böyle arada kalmak daha kötü vücudunda dengesi şaştı ben regli anımda bile bu kadar ağrı çektiğimi hatırlamıyorum

Cnm maalesf bunu düzenli bir şekilde yumurta takibi yaptırdıgın ay ögreneblrsn bakalım o zmn ilaçsız yumurtaların büyüyormu büyüyorsa mm ne kdr oluyor gibi kafandan soru işaretleri de gitmiş olur hem
Anladim canım benim yine kendime düşünecek tuhaf seyler buldum, her kontrol oncesi ayni

Harbi çok çok erken gereksiz stres olma canım Allahın izniyle iki minnoş karnında
HCG m cuma 410 şu bugün 6966.4 artışım da iyi çok şükür. Baktım ikiz beta HCG değerlerine 5. Hafta için en yüksek sınır 7300 ben daha 4+4 ya da 5 im bence gayet iyiyim
O simgeyiii valla dövcemm
Vallahi hakettim bana acımıyorsan cuculerime aci

Kesinlikle her şey yolunda çok şükür

Kızlar cevaplamışlar canım. Pkoda tedavi ile şans yüksek oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…