Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sevindim canım rahatlamana inşallah güzel haberleri alacaksın 8 Mart ta Ben Acıbadem de Volkan Noyan da yaptırdım .Takip ve doğum için bir doktor bulmam lazım ..Ebru Tarım Adana da mı ?
Canım o zaman birbirimizi Ogün kesin gormusuzdur. Ben saat 11 de ordaydim sanırım evet canım Ebru hanımin polikliniği, Atatürk CD. Ve Ziya paşaya donmuyosun alt geçide girmeden yolun sağ tarafından ilerliyorsun acıbadem e dönmeden önce yol sağa kivriliyor tabela var. Orda yanyana bloklu hemen sağ kolunda işhanı var gösterişli binalar. Hemen orda. O ishaninda. Benim ilk ikiz gebeligimde de takibimi o yaptı. Neden düşük yaptığımın teşhisini o koydu. Eltimin kızına İskenderun'da ki tüm Dr lar bebek sakat kürtaj yapalım dedi perinatologlar dahil ama Ebru hanım hayır dedi çocukta birşey yok ve doğdu çocuk sapasağlam. Ultrasonu çok iyi bir kadın. Ve ultrason cihazları son sistem. İnsta dan girip inceleyebilirsin

İnşallah canım benim evet sohbeti hatırladım beni biliyorsun hafızam harika olduğundan heran herşeyi hatırlayabilir im

Aynen asko yaa ben çok sinir oldum biz aynı yerdeyiz gitmedik kendine gelsin önce diye

Benim transferim de 10.30 da olmuştu inşallah sağlıkla ilerler ve kucağımıza alırız bebişleri Bakayım inceleyeyim ben de doktor hanımı.. pek bilgim yok kadın doğum uzmanları konusunda.. sen ne zaman gideceksin kaçıncı haftanda yani ?

Gerçekten öyle canım ben ilişki girmekten gerçekten sıkıldım ödev gibi geldiği için ve olmadığıniçin tüpe başvurucam
Kuzum eğerki yeni olmasam bende tüp düşünecem bu psikolojiden çıkmak için ama daha 1 senedir denediğimiz için yapmazlar zannetmiyorum
ayyy agzın bal yesnnnnnnn her yerine sürrrr
sürüyoruuuum hemeeen ay çok heyecanlıyım kan verdinmiiii
Bende tahmin yapmak istiyorum ya 51313 uğurlu sayım
hadi bakalım kim kazanacak
hadi bakalım inşallah kim kazanck görcz
tabikide ben kazancam
Hepsi döllenirmiş bir de 4üz olurmuş ya :)))
ayyyyy şu anda ona bile razıyım ama galiba biraz fazla gibisii
Yuz ifadem aynı o emoji gibi oldu
Ayseeel tut ben ayseeel bu gözler nelere şahit oluyor
Benim yarın canim benim bakalım neler olacak
hadi hayırlı haberlerle gel inşallah kuzuşummmm

Canım tüplerin açıkg özüküyor bunyazıya göre ama diğerlerini bende bilmiyorum

yaa işte ozaman şansımız daha yüksek oluyor sanki olmazsa tüp doktoruna gidicem canım birde o görsün belki biyerde birşeyi atlıyoruz oda görürse içim daha rahat olucak
Git bakalım kuzum önce kafanın rahat etmesi lazım. Aklındaki sorular gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…