Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bazen eşim beni üzdüğünde, çocuğum olmaması ilahi bir mesaj mı? Bu adamı daha fazla çekmeyeyim mi diye düşünüyorum. Sonra durum düzelince hemen bebek yapma hevesine geri dönüyorum. Hayat öyle böyle geçiyor canım. İnşallah güzel olacak. Senin enişteyi de kesilecekler listesine aldım :-)
O nasıl bir düşünce kız senden beklemedim 🙈 Boşanma düşünecek kadar neler yaşıyorsunuz bilmiyorum ama eğer o adamdan çocuk yapmayı düşünüyorsanız boşanma olarak düşündüğünüz çok yanlış bana göre..
Allah yuvalarınızda huzuru eksik etmesin inşallah 🤲

Edoooş senin değer 500 lerde çıkacak hatta dur tahmin edeyim 523 çıkacak 😂😂😂😂 ay bide tutuyomuş tam 😂 inşşşşşallah hayırlısıyla güzel haberler alacağız bitanem 😍

bu dönemler o kadar sıkıntı dönemlermiş ki kendimde görüncede anladım 5 sene sevgililik dönemi 5aylık çok güzel bi evlilik serüvenimiz varken ne zaman korunmayı bıraktık afedersiniz kedi köpek gibi olduk sanki yatak işini sırf ders gibi yaptık hiç zevkine yapamadık doktorumla konuşmuştum bu konuyu sen ne kadar kafaya takarsan yumurtaların o kadar etkilenir dedi stres yapmamaya çalış diyor ama nası olacak stres o 5 aydan sonra başladı bende daha halende devam ediyor .Kavga ettiğimizde yüzüne bağırıyorum senin için bide heryerimi delik deşik yaptırıyorum sırf seninle bi çocugum olsun diye senin gibisine değmez felan diyoeum ama sonradan da üzülüyorum 😒 valla işimiz çok zor kuzum Allah yardımcın olsun hepimiziin yardımıcısı olsun ❤️

Nası sevindim nası sevindim anlatamam 😍 daha yeni yasin okurken aklıma geldin naptıki sonuçlar çıktımıki diye kuranı bitirince siteye bi baktım eneeeeeee hayırlı haberlerini almışız zaten 😍😍😍🌸
ayyy agzın bal yesnnnnnnn her yerine sürrrr :KK200: :emir_bebek::KK60:

Selam kızlar nasılsınız, keyifleriniz nasıl..:KK24: bugün enerjim çok iyi... Youtube da aşağıdaki videolara denke geldim, bayıldımHoppa:KK61:... duygulandım:KK51:... izlemek isteyenler için link bırakıyorum :

Hamile olan arkadaşlarım, inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız, olmayan arkadaşlarım kucağımız en kısa dolsun inşallah :)

Ah gel sen bana sor ne yapmak istiyorum o Dr a. Canım adam kanama yok yanılmışım filan demiyor mesajda ama tahlil sonuçlarının tutarli olması onlarda sorun olmaması bence gayet iyi biraz olsun için rahatladı. Çünkü Allah korusun dış gebelik kimyasal ya da farklı sağlıksız bir gebelik olsa değerler iyi çıkmazdı
Ne oldu ben mesajları kaçırdım 🤯🤯🤯🤯 Kimse benim komutanımı ve cücüşlerini üzemez ☺️❤️

bende öyle düşünüyorum bak diyorum Rabbim belki buyüzden vermiyor.. ama şimdi düzeldikk bebek hevesi başladı genee ama işte bu ay yapmaması gerekenleri yaptı yani iğneler haplar ilaçlar boşa gitti koca bir ayım :KK43:
Üzülme benimde o ay eşim arkadaşının nişan eğlencesinde alkol aldı..
Rabbim nasipte varsa verecektir

Kızlar günaydın☺️ iğnemin 10.günü reglimede 5 gün kaldı ama dünden beri vajinamdan su geliyor 😔 evet garip diyeceksiniz ama çiş gibi sürekli hareket ettikçe geliyor ped değil peçete koydum. Renksiz kokusuz yapışkan değil duru su sanki. Ayaklarıma sıcak su koydum ısttım devam etti. Bu sabah da vardı inanılmaz rahatsızda ediyo acaba progestan 100 kullanıyorum 1 defa o mu yaptı acaba 🙄
Progestan yapıyor canım...

Bugün takibimi yapacak olan Dr a gittim kesenin biri henüz oluşmuş etrafında kanama alanı var gibi ama olmaya da bilir dedi. Doğal gebelikte kesenin oluşması daha hızlı ve etrafını daha çabuk dolduruyor tupte bu kanama mi dolacak alan mi çok ayirdedemedigimiz alanı çok görüyoruz dedi. Zaten kese için çok erken bir ultrason tarihi belki haftaya baktığımızda 2. Kese varsa onu da göreceğiz ve bu kanama alanı mi bilemedigimiz nokta kapanmış olacak dedi. Bin tane tahlil istedi.
Moralim alt üst...
Canım benim, moralini bozma lütfen herşey güzel olacak, haftaya baktıklarında daha net görürler, neymiş bu durum çözülür.. hem senin şuanda moral bozman demek bebişlerinin bunu hissetmesi demek, sen hayır herşey yolunda ben iyiyim de güzel enerjiler gönder.. hem biz burada sana toplu dua da ederiz, değil mi arkadaşlar? Hoppa :dua::dua::dua:

Hiçbir sorun olmaz Allah'ın izniyle canım sen inşallah hamile kal heryere gidersin 🧡

Canım böyle şeyleri gel bizimle paylaş 😔 sohbet ederiz kafan dağılır biraz elimizden geldiğince destek oluruz 🥺

Yok aşko

Kızlar im doktor mesaj atmış tahlil sonuclarimda bir problem olmadığını herşeyin yolunda olduğunu söylemiş haftaya kontrole çağırmış zaten 8 Mart'ta da Bülent hoca ile randevum var 🤲🏼🧡 inşallah o zamana kadar herşey yolunda ilerler
Ohhh maşallah 🧿 içini ferah tut seeen😍 herşey çok güzel olacak🙏🍀

Bı arkadaşım doğum yapmıştı iki hafta olacak doğar doğmaz yoğun bakımda kalmıştı 1 hafta enfeksiyondan eve geçmişlerdi diyor dikislerim açıldı ikinci dikiş attırdım kv tavır yaptı bebegin altını temizlerken hemşirenin anlattığı gibi yapın diyince kocam tavır yaptı bana annesini savundu annesi küstü gitti ben eve gelmeden bütün sülale gelmiş bebek gorecez diye vs vs baya üzüldüm onun adına

X