Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Bitanem ben etiketleyer ismini bulamadımmmmm😌şimdi ekliyorum aşk olsun sen ne yaptın aldımı eşin test bak bana böyle yapma ben daha bugün tazeyim heycanımı mazur gör🫣🫣🫣
Şaka yaptım canm yok ya almadı her yer kapalıymış perşembe doktorum gel dedi. Ama var yani adet olmadım üstüne başım bugün aşırı döndü hatta bir ara eşim beni tuttu düşecektir resmen

Ya o doktora git de ki sen kimsin burda koskoca kadınlar klübü kadınları var diyosa vardır hayırdır de🤣🤣🤣
O doktora bir daha gitmem yolda görsem yolumu değiştiririm o derece:) siz birtanesiniz ama o değilde ben sana gebesin dedim hissediyorum dedim bak cikti

O doktora bir daha gitmem yolda görsem yolumu değiştiririm o derece:) siz birtanesiniz ama o değilde ben sana gebesin dedim hissediyorum dedim bak cikti
Ay evet ya şaka gibi ben hiç ihtimal vermedim çünkü 8.9 negatifti hatta arkadaşla konuştuk dedim benimde negatif hsg araştırdım reglde giderim diye dünde test bozuk ya dedim sabah yapınca saniyesinde çıktı valla ilk 10 dkk falan da değildi ve koyu çıktı resmen pembe

Ay evet ya şaka gibi ben hiç ihtimal vermedim çünkü 8.9 negatifti hatta arkadaşla konuştuk dedim benimde negatif hsg araştırdım reglde giderim diye dünde test bozuk ya dedim sabah yapınca saniyesinde çıktı valla ilk 10 dkk falan da değildi ve koyu çıktı resmen pembe
Ya benimki 10. Gün negatif dedim tam ya olmadı bu ay sonra sizim sayenizde dedim yapayim evde testin bile yok diyordum ilaçları karıştırdım ve buldum

Merhaba arkadaşlar, ben 26 Aralık günü çatlatma iğnesi yapıldı ve 28 Aralık saat sabah 10 da da aşılamam yapıldı. Bu süreçte beklemek en çok yoruyor sanırım insanı. 14. Günden önce test yapmayın diyorlar ama içimden hep test yapsam mı diye geçiriyorum. Var mı erken test yapıp gebelik haberi alan aramızda size danışmak istedim 😇

Ya benimki 10. Gün negatif dedim tam ya olmadı bu ay sonra sizim sayenizde dedim yapayim evde testin bile yok diyordum ilaçları karıştırdım ve buldum
Vallahi öyle valla benimde bak
F094C771-D087-4FD0-96A1-2338C644B094.jpeg

Ay inşallah kuzum 4 ocakta femaraya baslıyorum hamilelerin duaları kabul olur derler bol bol dua edin
Ediyorum vallahi billahi darısı sana ve hayırlısının başına inşallah duamdasınız ve sizi hamile yapana kadar peşinizdeyşm benden kurtulamazsınız😅

X