Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Kızllar acil yardım bende ovitrelle vuruldum bugün vuruldugum günle beraber 5.günüm ve test yaptım aşırı aşırı silik çizgi çıktı anlam veremedim yani çekmeye çalıştım ama çok silik neden acava
Çok erken yapmışsın canım , iğnedede beta hcg var o muhtemelen odur.11-12 günden sonra yapabilirsin . Adet gecikince de daha garanti olur

İyi akşamlar kızlar dünden beri kasık ağrısı bel ağrısı başım dönüyor bugün 7 günüm çok kötüyüm ya

:KK200:

Canım benim inşallah yanılmıyoruz ama gebesin inşallah :KK200: bana dediklerini hatırla 😁kendi gönlüne de dinlet onları. İğne etkisi kalmadı negatife düştün . Yükseliyor olacak inşallah:dua:

yabancı ülkede yaşıyormuşsunuz sanırım , çok saçma geldi bana . Benim değerim de 211 çıktı bende mi değilim yani. Üzülme lütfen sen kendine dikkat et , iki gün sonra tekrarla

Canım seni anlıyorum , ama herşeyin hayırlısı inşallah olacak , Allahım hayırla sana da nasip eder.
Evet canım iğne etkin benim8.9. Da bitti yok yok söylediklerim aklımda 🥰❤️canımsınız sizin dualarınız tuttu iyi ki varsınız rabbim ayaklarınıza taş değdirmesin❤️❤️❤️

Kuzum naptın merak ettim verdınmı kan testi
Kuzum kan veremedim bugün teyzem kötüydü falan onu yapamadım üzgündüm biraz neyseki iyi şimdi valla aşkım eşimle de konuştuk cuma günü vereceğim kanı çünkü adetime daha 6 gün var çok düşük çıkacak sonra çarşamba birdaha cuma birdaha isteyecek ben cuma vereceğim o zaman da varsa zaten değerim yüksek çıkacak yarın sabahta erken gebeliği yapacağım 12. Günüm olmuş olacak etkisi kalmamıştır zaten iğnenşn çünkü aylardır test vermekten damarlarım çok inceldi :KK43: çifti gördüm allahın izniyle silikte olsa🥰🐣

Kuzum kan veremedim bugün teyzem kötüydü falan onu yapamadım üzgündüm biraz neyseki iyi şimdi valla aşkım eşimle de konuştuk cuma günü vereceğim kanı çünkü adetime daha 6 gün var çok düşük çıkacak sonra çarşamba birdaha cuma birdaha isteyecek ben cuma vereceğim o zaman da varsa zaten değerim yüksek çıkacak yarın sabahta erken gebeliği yapacağım 12. Günüm olmuş olacak etkisi kalmamıştır zaten iğnenşn çünkü aylardır test vermekten damarlarım çok inceldi :KK43: çifti gördüm allahın izniyle silikte olsa🥰🐣
Kuzum zaten hamılesınn kendıne dikkat et yeterli 😍 sen suanda yapsan zaten direk pozitif kıpkırmızı görürsün😇

Kuzum zaten hamılesınn kendıne dikkat et yeterli 😍 sen suanda yapsan zaten direk pozitif kıpkırmızı görürsün😇
Ay vallahş hala inanamıyorum kuzum inan bir rüyadayım birazdan uyanacak gibiyim anlamadım gitti bide hamilesin diyosun iyice gidiyorumm🫣 yaaaa ben buraya üye olurken o kadar çok dedim ki rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın diye hiç tanımadığım insanların derdini dert edindim üzüldüm negatif olunca pozitiflerde sevinçten ağladım çünkü zor süreçler dileyen isteyen herkese nasip etsin gerçekren rabbim hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın bu forumda sen ve bir arkadaşım daha var hamile olduklarını bileyim gözüm arkadada gitmicek yemin ediyorum❤️🙏onlardan dolayı kendime sevinemiyorum yemin ediyorum umarım sen ve M Mrv135 nın gebelik haberini tez zaman da bana duyursun rabbim arzum ve temennim bu❤️

Ay vallahş hala inanamıyorum kuzum inan bir rüyadayım birazdan uyanacak gibiyim anlamadım gitti bide hamilesin diyosun iyice gidiyorumm🫣 yaaaa ben buraya üye olurken o kadar çok dedim ki rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın diye hiç tanımadığım insanların derdini dert edindim üzüldüm negatif olunca pozitiflerde sevinçten ağladım çünkü zor süreçler dileyen isteyen herkese nasip etsin gerçekren rabbim hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın bu forumda sen ve bir arkadaşım daha var hamile olduklarını bileyim gözüm arkadada gitmicek yemin ediyorum❤️🙏onlardan dolayı kendime sevinemiyorum yemin ediyorum umarım sen ve M Mrv135 nın gebelik haberini tez zaman da bana duyursun rabbim arzum ve temennim bu❤️
Amiinn insallah cnm allah razi olsun. Rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin

İnşallah cnm benim İnşallah
Olacak allahımın izniyle iyiki burda sizleri tanımışım seni Butimarr Butimarr sonra gulenyuzumsunsen gulenyuzumsunsen sonra M Minelsu66 en güzelide hiç bişeyden bi haberken birilerine umut verirken onlarla umut bulmak mucizye kavuşmak rabbim yüzümüze baksın göbüşleirmizi doldursun sağlıkla huzurla ama en önemlisi keşsnle stres ve enerji buna bu ay emin oldum❤️belkide sizin sayenizde oldu haklarınızı helal edin bugün şükür namazı kılarken hepiniz dualarımdaydınz çünkü🙏❤️

X