Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Ay kaç aydır o kadar negatif gördüm ki hala imkan veremiyorum desem:KK43: sende bi test
Sana evde teslim yok desem inanır mısın. Son bir tane kalmıştı bende onu bugünlere saklamışım. Ama dayanamayıp iğnenin 10.gunu yaptım. Suan çok pişman oldum. Ben turkiyede yaşamadığım için. Buranın sisteminide bilmiyorum dilinide eşim alıyor. Burada yıl başı tatili vsr 3 gün yani onların bayramı her yer kapalı yarın bakayım açıksa eşim alsın senin için yapacam

Sana evde teslim yok desem inanır mısın. Son bir tane kalmıştı bende onu bugünlere saklamışım. Ama dayanamayıp iğnenin 10.gunu yaptım. Suan çok pişman oldum. Ben turkiyede yaşamadığım için. Buranın sisteminide bilmiyorum dilinide eşim alıyor. Burada yıl başı tatili vsr 3 gün yani onların bayramı her yer kapalı yarın bakayım açıksa eşim alsın senin için yapacam
Yaaaaa eşine söyle alsın valla yap artık çıkar allahın izniyle❤️🙏

İnşallah seninledir bebeğin😍ben cok ümitsizim adet günüm uc gun sonra bekliyorum bel ağrısı dısımda bır belirti yok
Ay cidden mi ya şaka falan değil dimi🫣bugün çizgi çıktı su tuttum gitmedi gitsin diye herşeyi yaptım beklettim ıslattım gitmedi öyle mi oluyo yani pozitif olunca hala anlamadım

Ay cidden mi ya şaka falan değil dimi🫣bugün çizgi çıktı su tuttum gitmedi gitsin diye herşeyi yaptım beklettim ıslattım gitmedi öyle mi oluyo yani pozitif olunca hala anlamadım
Bende anlamadım kuzum valla bu test ısını cok yanıltıcı sonuc alanlar var

Evde bir tane test varmış ilaçların içinde acaba yapsam mi

Kizlar

Eklentiler

• Screenshot_20230101-231409_Gallery.jpg
    Screenshot_20230101-231409_Gallery.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 29
X