Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Anladım kuzum kaç aydır korunmuyorsun

Belirtilerin var mı peki canım benim hamile olduğum zaman 9/10. günlerde pozitifti sonra negatife dönmüştü sonra tekrar 14. Gün pozitife dönmüştü ama bu çok değilken bir durum döllenmeye ve vücuda göre değişiyor

İnşallah vardır kuzum doktoruna gönderdinmi testi
Yok bitanem emin olmadan atmak istemedim ya ben biraz utangacım o konularda netleştirmek istiyorum eşime bile hala iğne etkisi dedim sen bakma buna diye emin olmam lazım ay miğdeme kramplar giriyo

Gerçekten mi suan bana çok umut oldunuz

Ben 8.gun test yaptım pozitif çıktı 10.gun yaptım ama ilk idrar değildi suan 4 gün geçti yapmadım

canım merhaba ben 4. Gün test yapmaya başladım 7.güne kadar pozitifti 8. De negatife döndü 9. Tamamen negatif bugün 10. Gün çizgi çıktı attığım gibi suyada tuttum kaybolmadı çizgi valla belirtim bi kaç gündür miğdem yanıyor,şiddetli bel ağrım,böyle baş dönmesi ama hani böyle çok küçük minik minik böyle gözün titrer gibi çok şddetli bi baş dönmesi olmadı birde benim regl ağrılarım 7 gün öncesinden başlardı birde iştahım açılırdı ne bulsam yerdim yani regl döneminde tatlı tatlının üstüne tuzşu öyle o derece ama şuan hiç bişi iştahım yok keyifsizim sadece sende nasıldı peki he birde yüzümü çok sivilce bastı ki ben sivilce nedir asla bilmem ergenliğimde bile çıkmadı regl dönemimde sadece 1 tane belli bi yerde çıkardı ama şuan yüzüm sivilce dolu birde bir kaç gün sol kasığım böyle batma yaşadım sızı gibi ama şuan yok bi kaç gün oldu

Vallah bende senin gibiyim tek belirti fazla sivilce her reglden önce olur ama yumurtlama dönemimde hormon seviyesi yükselir. Bir tane çıkar suan yüzüm ve vücudumda her yerde var. Yani tarla gibi olmuş ha bide afedersin ara ara altim ıslanıyor bakıyorum adet oldum diyorum akinti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…