Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

30 aralıkta bende iğnemi vurdum doktorum vurul ertesi gün cumartesi.pazar ilişki olsun dedi ilk defa catlatma deniyorum pkoluyum bende
Canım hayırlı uğurlu olsun kisteye ekleyeceğim bu süreçte lütfen sakin ve stresten uzak dur stres çok etkiliyor çünküumarım pozitiflere ulaşırsın

Kızlar herkese merhababen iğnemin 4.gününden beri test yapıyorum etkisi ne zaman gidecek negatife ne zaman dönecek diye iğnemin 7.günü çizgim azalmaya 8.ve 9.günü negatif çıktı ilk önce size 8.ve 9.gün testimi atacağım 10.gün yani bu sabah yaptığım da ise silik çizgi çıktı çıplak gözle çizgi daha da belli lütfen değerlendirmelerinizi yaparmısınız bu arada 2.iğne deneyimim geçen ay ise 8.gün negatife dönüp birsaha asla yani kuruma gibi dahil çizgi çıkmamıştı deneyimim o yönden var

Testiniz pozitif gözüküyor fakat üzerine su damlatın o sekılde gercekten pozitif çizgisiyle eğer o sekılde kalacaktır

Son düzenleme:
Testiniz pozitif gözüküyor fakat üzerime su damlatın o sekılde gercekten pozitif çizgisiyle o sekılde kalacaktır
Şuan dışarı attım kendimi stres etmemek için eve gidince ilk işim o olacak suyun altına tutacağım dimi?bunu duymuştum ama nası olduğunu bilmediğim için şimdi yapamadım tam aklımdan o geçiyordu siz yazdınız size bir kolaj yaptım bunada bakarmısını bitane daha test yaptım 4. İdrarımdı ama gölgede olsa var 8 ve 9 da hiç böyle bir çizgi yoktu sağ alt çıplak gözle daha da belli

Peki hepsı aynı markamı testlerin

Eğer aynı markaysa baska bır marka alıp yapın ondada çizgi cıkarsa kan verin benımde basıma geldi aynı markayı testler farklı marka yaptım negatıf cıktı kana gittim negatif ama siz genede deneyin
Evet hepsi aynı marka artık yarın alacağım çok heyecan yaptım ya

Canım hayırlı uğurlu olsun kisteye ekleyeceğim bu süreçte lütfen sakin ve stresten uzak dur stres çok etkiliyor

Canım hayırlı uğurlu olsun kisteye ekleyeceğim bu süreçte lütfen sakin ve stresten uzak dur stres çok etkiliyor çünküumarım pozitiflere ulaşırsın
Amin hepimiz çok cabaliyoruz rabbim kucagimizi boş bırakmasın cumadan beri bel ağrım var iğneden dolayı çok heyecanliyim

Mutlaka farklı marka alıp dene bugun
Canım pazar ya bugün böyle geçsin dedim yarın alacağım allahın izniyle ben artımed kullanıyorum hep hiç erkende yapmıyorum bilerek farklı markada almadım ki hep aynı testi alış yaptım farklılık göstermesin diye

Benım testimi gördün dimi beş altı ay once geldi basıma resmen kırmızı ınce cızgı ama kanda negatif cıktı maalesef
Ya kapalıydı nöbetçide uzakta bana birsaha gidemedim sabah alacağım gitmemesi iyi mi?evet gördüm ya oluyo testlerde öyle of

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…