Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Ya kapalıydı nöbetçide uzakta bana birsaha gidemedim sabah alacağım gitmemesi iyi mi?evet gördüm ya oluyo testlerde öyle of
Genede ümidini kesme canım sen benımki öyle oldu dıye senın belki degıl sabah ilk iş test al yap hemen bakalım ınsallah senınledir bebegım regl olmana kaç gun var

Genede ümidini kesme canım sen benımki öyle oldu dıye senın belki degıl sabah ilk iş test al yap hemen bakalım ınsallah senınledir bebegım regl olmana kaç gun var
Canım ben herşeye kendimi hazırladım yarın negatifte çıkabilir diye belki buda negatif ben anlamadım valla hala pozitif diye inanmıyorum o kadar olumsuz bi süreç geçirmişim sen düşün şimdi senin dediğin gibi su değil musluğun altında tuttum testi bi 10 saniye ama gitmedi çizgi diğer o çok az silik olanda duruyo ama gözle görülebiliyor o yaptığımda da çok çok silikti sabah ilk idrarla olan çok belli regl olmama 7 gün kaldı

Sen yaırn farklı bır marka al kuzum o da böyle cıkarsa kan ver mutlaka

Canım benim 10 günü silik bile çıkmadı bugün 14.gunum
Bitanem benim de geçen ay işte 7.gün negatife bi döndü bidaha pozitif olmamıştı ama bu ay 8.9. Negatife döndü bugün böyle birşey çıktı sadece şiddetli bel ağrım var ve miğdem yanıyor bi kaç gündür ekşime gibi ben yediğim birşey dokundu diye düşündüm

Aynı sorun bendede var dün gece uyuyama dım mide yanmasından adetime uc gun var benımde ama bilmiyorum

Erken test alma bence gene sen bılırsın ama cok yanıltıcı oluyorya uyuzum erke gebelik testlerine
Aynı sorun bendede var dün gece uyuyama dım mide yanmasından adetime uc gun var benımde ama bilmiyorum
Ay sen mi ben mi ben mi asla inanmam erkene bunca aydır bitane aldım ondan sonra da töbe ettim senin kaçıncı günün iğnenin peki canım?

Ay sen mi ben mi ben mi asla inanmam erkene bunca aydır bitane aldım ondan sonra da töbe ettim senin kaçıncı günün iğnenin peki canım?
Ben iğne veya ilaç kullanmadım rahım filmi çekildim mükemmel cıktı sonucu hiç bir sebep yokken olmuyor yani kilom var biraz bu ayda olmazsa femara ve çatlatma iğnesi olcam bende

Kistim var ama pcos degılım
Canım benim de kilom var ama içtiğim ilaçlarda bana kilo aldırdı hepsi hormon yani vermek istesemde veremiyorum şuan da işte bende regl olursam hsg çekilecek ve eşim test verecek bende pcos var ama artık adetlerim düzenli allahtan

Keşke eşin ilk basta test verseydı kuzum doktor neden istemedi ondan

Keşke eşin ilk basta test verseydı kuzum doktor neden istemedi ondan
Hayatım doktor aile dostumuz yani çok yakınımız benim bu sorunumu ergenliğimden beri biliyordu aslında biz tedavileri biraz hızlandırılmış yapıyoruz aslında ilk benden başladı bende öyle istedim ilk ay tedavide bakalım n zaman çatlıyor dedik yumurta 17.günümde 26mm de çatladı ondan önce kist olmuştu falan.3 aydır femera kullanıyorum ondan öncede normal takip yapıldı falan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…