Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Evet bırakmayı düşünmüyorum bende zaten. Hayırlısı olsun inşallah
Sakın sakın düşünme canım bende de olmayabilir olmazsam hsg çekilecek bu ay bana reçetem yazıldı allah çok büyük elbet nasibimize yazdı biz istiyoruz ama o ol demeden olmıcak bu sınavdan daha güçlü çıkacağız belkide rabbimin sevdiği kullarıyız bizi sınıyordur bilemeyiz rabbim hepimize bu haberi hiç ummadığı hiç beklemediği bi anda almayı nasip etsin❤️burdaki tüm kadınlar bunu hak ediyor çünkü

Anladım benimde akıntı gibi peçeteye geldi kahverengi ama damla damla şu an gelen giden yok 😀 merak ettim o yüzden seninki nasıl diye
E seninki gelmemiş daha yerleşme kanaması olabilir dicem ama benim de iki gün falan dediğin gibi kahverengi leke şeklinde geldi sonra söküldü ama senin ki inşallah adet habercisi değildir

Sakın sakın düşünme canım bende de olmayabilir olmazsam hsg çekilecek bu ay bana reçetem yazıldı allah çok büyük elbet nasibimize yazdı biz istiyoruz ama o ol demeden olmıcak bu sınavdan daha güçlü çıkacağız belkide rabbimin sevdiği kullarıyız bizi sınıyordur bilemeyiz rabbim hepimize bu haberi hiç ummadığı hiç beklemediği bi anda almayı nasip etsin❤️burdaki tüm kadınlar bunu hak ediyor çünkü

Aminnnn inşallahhh 💜

E seninki gelmemiş daha yerleşme kanaması olabilir dicem ama benim de iki gün falan dediğin gibi kahverengi leke şeklinde geldi sonra söküldü ama senin ki inşallah adet habercisi değildir
Ama seninki de öyleymiş. Yarın anlarım bende duruma göre ama benim bugün başladı belki yarında böyle devam edecek pazartesi kontrole gideceğim zaten bakalım inşallah yerleşmedir ama yerleşme olsa şu an sabahki testte çıkardı diye düşünüyorum

Ama seninki de öyleymiş. Yarın anlarım bende duruma göre ama benim bugün başladı belki yarında böyle devam edecek pazartesi kontrole gideceğim zaten bakalım inşallah yerleşmedir ama yerleşme olsa şu an sabahki testte çıkardı diye düşünüyorum
Canım yerleşme kanaması bi kere geliyor diye biliyorum ki benimde ilk iğnemde 3 gün leke gibi geldi kahve yani bildiğin 3 ten sonra biraz kırmızıya döndü hatta doktoruma söyledim ilaçlar kullanıyorsun normal dedi pıhtılı olmuştur şimdi saha fazla sakın kendini strese sokma bak 3. Günü tekrardan tedavin başlayacak en azından bi kaç gün kafanı rahatlat stresten uzak dur ki kafan boşalsın kaç gündür yeterince yaşadın yeni aya odaklan kafanı dağıt ❤️enerjini topla bol bol❤️🥰

Genelde 14. Gün gelir diyorlar ama bu yumurtaların çatladığı güne göre değişiyor yani ortalama 16/7/18 de bulabiliyor daha geç olursa da stres hormon vb faktörlerin geciktirme etkisi yaratmasından kaynaklı benim geçen ay iki günlük n önce sancı hafif hafifi gelip pembe bir leke gelip sonrasında koyuya çevirmişti bilgi olsun dersenize eğer, ve son 4 günüm kaldı yeni yıl yeni heyecanlar mı yoksa kırmızılar mı görmüş olacağım umarım hepimiz o ikinci çizgiyi görür sağlıkla hayırla evlatlarımızı kucağımıza alırız 🫶🏻🖤

Nurtopu gibi bir negatif benden :KK43:
( Normal test)
20230101_101233.jpg

@Ahsenfatima11 Aralık:anneadayı::nazar::KK200:
DilekHanim DilekHanim 14 Aralık:KK12:
L lilith00 15 Aralık:dua:
M Mrv135 16 Aralık:dua:
@Girlkiz16 Aralık:dua:
@Sevdmsn19 Aralık:dua:
D Dgnmasal 22 Aralık:dua:
@GizAk22 Aralık:dua:
@Denz6754345622 Aralık:dua:
@kbrab23 aralık:dua:
Z Zeyneptc 26 Aralık:dua:
Herkese merhaba🌸6 aydır çocuk için uğraşıp son 4 ayımda ise ilaçlarla tedavi görüyorum evet Ben de pcos ile mücadele edenlerdenim artık bu forumun klasikleşmiş kadınlar yaygın başa belası olan😅Ben ilk iğnemi kasım ayın da oldum fakat negatif sonuçlandı,22 aralık perşembe günü sol da olan tek olan 22mm yumurtam ile 17:30 ta iğnemi vuruldum🐣pazar günü ise estrofeme başlayacağım umudum ocak ayında pozitif görmek şafak sayar gibi gün sayacağım umarım bu ay pozitif sonuçlanır.Çift sayılarda vardır bir hayır diyenlerdenim umarım herkesin duaları kabul olur çift çift çizgiler görürler rabbim herkesin duasını kabul etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın❤️
30 aralıkta bende iğnemi vurdum doktorum vurul ertesi gün cumartesi.pazar ilişki olsun dedi ilk defa catlatma deniyorum pkoluyum bende

X