Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Merhaba bende aranıza katılayım, bu benim 2. Klomen ve otvillem ilkinde hemen hamile kaldım fakat 10 hastalıkken kalbi durdu ve kürtaj oldum 6 ay geçti gebelik olmadı bu ay yeniden klomen ve çatlatma iğnesi ile başladım 28 mm ve 13/14 mm yumurtalar ile ayın 21 inde iğne oldum ertesi 9 gün oldu bakalım sonuç nasıl olacak ilk 4. 5. Gün berbattım karın ağrım feciydi acillik oldum oturamadım kalkmadım keskin bıçak ağrısı gibiydi doktorum yumurtan çatlamış sıvı içeri yayılmıştır ondandır dedi gel bakalım dedi gittim işte tekrar bir yumurtam oluşmuş 18 mm Buda belki çatlar devam denemeye dedi bakalım şimdilik arada yoklayan ufak ufak adet sancısı gibi kaşık ağrısı yaşıyorum başka hiçbir belirti yok ne yazık ki

Hayırlısı olsun cnm bakalım bekleyip göreceğiz artık ne olduğunu.. İnşallah vardır hakkimizda Hayırlısı

Bende kızıyorum yani namazını kılıyor başlıyor namaz kıl cehenneme girmeyin anne diyorum herşey namaz değil tâbi ki kılmak çok güzel bir şey ama dedikodu beduua kıyafet kalp kırma bunalra da dikkat etmekk lazım diyorum Allah affetsin diyor

Eşin biliyorsa kimin ne olduğunu hiç düşünme bile ya aksi olsaydı inan bununla mücadele etmek kat ve kat daha zor herzaman kendinden daha kötü durumda olanları dusun
Kızlar insan böyle bir şey görünce hep en kötüsü kendindeymis gibi hissediyor istemeye istemeye yemek yapar yenilmez o yemek

Yaptım test negatif.. zaten sanki adet ağrısı gibi gelmeye başladı. Adetten hep 4-5 gün önce başlardı. Simdide 4 gün var zaten o yüzden adet bekliyor moduna giricem

Hayırlısı olsun canım bende 22 sinde vuruldum bugün 8.günüm valla benimde 2.iğnem geçen ay negatif oldu bu ayda bekliyorum ama yorucu bir süreç valla

Belli olmaz canım benim erken gebelik silik bile çıkmıyordu kaset testine daha zaman var demekki
Valla bilemiyorum cnm agrimda var o yüzden adetmi gebelik mi kestiremiyorum. Erken gebelikleri farklı markalar üzerinden yaptim hani ayni olsa tamam dicem ama negatifsemde demekki igneetkisini gostermis olacak onlar yani bilemiyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…