Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Allah razı olsun valla hep soyliecm bu esamyi Allah görüyor

Hepsi aynı sanma ki bir senim sorunun anlatsak roman olur sen olumsuzu görme boşver rabbim sana hayırlı evlatlar versin de o zaman sen kurban et o çocukların yüzünü ona
Ben önceden çok çok takiyordim bana neler neler demiş sonrdan duydum hepsini eşim yanımda biliyor anasını o yüzden içim çok rahat

Ben önceden çok çok takiyordim bana neler neler demiş sonrdan duydum hepsini eşim yanımda biliyor anasını o yüzden içim çok rahat
Eşin biliyorsa kimin ne olduğunu hiç düşünme bile ya aksi olsaydı inan bununla mücadele etmek kat ve kat daha zor herzaman kendinden daha kötü durumda olanları dusun

Huzur kaçırıyor sadece namaz kılıyor 3 saat dedikodu beduua Allah a kendi arasında ama herşeyi namaz kılınaca bittiğini sanıyor
Yok öyle bir dünya kendini avutsun sadece rabbim öbür dünyada hesabinu elbet sorar ama bu dünyada da zulm ettiklerinin karşılığını versin de zulme uğrayan da şahitlik etsin bu dünyadaki cezasına tek temennim budur

Ama hiç test yaptinmi ne çıktı sonuç ve kaçıncı gün iğne olalı??
14. Günümdü bugün bi kaç gün çnce erken gebelik yaptım negatifti. Kaset test de öyle. Ama adetin bi kaç gün geçmesi gerekiyor zaten kaset testte de çıkması için. Erken yaptım yani testleri. Yarın bat bakalım hayırlısı olsun

Hayırlısı olsun inşallahinşallah pozitif olur

Anladim cnm hayırlısı olsun insallah. Bende 12.ve 13. Gün yaptm yani dün ve bugun erken gebelikler silik çizgiydi ama kaset test negatifti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…