Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Çok sevindim cnm Allah kucagina almayi saglikli gebelik gecirmeyi nasip etsin inşallah

Erken gebelik testi mi yaptin peki normal kaset test mi

Amin canım çok teşekkür ederm rabbim hepinize nasip etsin

İkisini de yaptım canım , kaset testte çok az silik olarak çıktı , erken gebelikte daha belirgindi
Anladim cnm peki birsey sormak istiyorum böyle kasık ağrısı yasadin mi son zamanlarda ama ara ara değil mesela sürekli devam seklinde benim öyle bir agrim varda bugün sormak istdim

Canımmm çok çok çok sevindimmaşallah güzel dileklerin için teşekkür ederim dualarını eksik etme rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin güzel haber beni bugün mutlu etti

Anladim cnm peki birsey sormak istiyorum böyle kasık ağrısı yasadin mi son zamanlarda ama ara ara değil mesela sürekli devam seklinde benim öyle bir agrim varda bugün sormak istdim
Hepiniz gibi ve her zamanki gibi bende kendimi sürekli dinliyorum canım, geçen aylarda bundan daha çok belirtim vardı öyle diyim.

Sadece bir kere bıçak saplanması gibi anlık bir ağrı yaşadım , çok gaz oldu.ve sadece iki gün sabah bulantım oldu. Hepsini üşütmeye yordum.

Ama iki gündür nasıl anlatsam karnımda bir dolgunluk hissi var adetin ilk günü olur ya onun gibi . Onun dışında testte çıkmasa inanmayacağım öyle diyim
Canımmm çok çok çok sevindimmaşallah güzel dileklerin için teşekkür ederim dualarını eksik etme rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin güzel haber beni bugün mutlu etti
Amin canım . rabbim hepinize en hayırlı zamanda nasip etsin

Benim 0 belirti valla sadece 2 gün önce bir bıçak saplanması gibi bir sancı girdi ani 2 dkk sonra geçti ne kasık ağrım var ne başka bişi regl ağrımda yok normalde sancılarım hissettirirdi kendi durup durup ağlıyorum olmıcak gibi hiç geldi içime

Ayyy maşallah maşallah nasıl sevindimm anlatamam insllah böyle artmaya devam etsin tebri ederim

Ayyy maşallah maşallah nasıl sevindimm anlatamam insllah böyle artmaya devam etsin
Canım yaptım negatifti sonra bi baktım çok çok silik bir çizgş vardı bak karşılaştırdım yine ben anlamadım hiç birşey yaEki Görüntüle 3184548
Silik ama var canım

Hayirrr ağlama kendimizi uzmuyorduk hani hep güzel enerji gondercektik hani lütfen kendine gel hadi kalk biraz nefes al güzelim benim güzel olumlamalar hadi

Ama böyle yapmıyoruz lütfen üzme kendini.
olumlu düşünüyoruz ve hakkımızda en hayırlısının olacağına inanıyoruz canım lütfen ..
Ayyy maşallah maşallah nasıl sevindimm anlatamam insllah böyle artmaya devam etsin tebri ederim
Teşekkür ederim canım .
inşallah hepinizin başına..
Çoook sevindim sağlıkla kucağınıza alın inşallah darısı hepimizin başına
Teşekkür ederim canım .inşallah hepinizin başına..

Yaa kizçelerrr benim kasığımda ağrı var bugün hiç geçmedi arada böyle bayağı siddetleniyor ama hiç gecmemesi beni suphelendiriyor adet olcam konusunda ? Böyle durumda olan var mi acaba

Bende çok allak bullağım bugün. Yarın erken gebelik alıp yapsam mı diyorum. Eşime yılbaşı hediyesi olsun istiyorum bu haber. Hiç adet belirtim yok şu an kasığımda bi batma var. Çok kafam karıştı tecrübeliler ses verin çatlatmadan sonra adeti geciken oldu mu?

Evet canım benim artık ğzmüyorum kendimi olacağı varsa olacak olmıcaksa allaha karşı gelemem ben elimden geleni sonuna kadar yapacağım rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacak herşeyin bası kısmet artık Butimarr iyi ki varsınız kızlardualarınızı eksik etmeyin yeteriyi ki sizler gibilerini tanımışım burda herşeyde vardır bir kısmet M Mrv135

Canım snein bugün geçikti inşallah böyle devam ederyine sen bilirsin kaçıncı günün tam?

Canım snein bugün geçikti inşallah böyle devam ederyine sen bilirsin kaçıncı günün tam?
İğne hariç 15. Gün ama adetim yeni geciktiği için kaset teste çıkmaz diye düşünüyorum ben bugün bi kan versem mi diye düşündüm onu da yapmadım bekleyeyim pazartesiye kadar diyorum. Sabah belki bi kaset yaparım yine

Valla canım 15. Günün ise var ise ki allahın izniyle inşallah vardır kesin çıkar 15. Gün de kasette dahi olsa çıkar çünkü ilişki olduktan sonra döllenme ve rahime yerleşme süresi tam 13 gün oluyor 13 günden sonra da çıkarıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…