Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Yemin ederim keşke görseniz kiriz geçirirsiniz oğlunun yanında bana iyi o gittimi sürekli laf sokmalar iş yaptırmaya çalışmalar ilk iğne mi olduğum zaman Yorgan sirkeleteckti bana vicdansız o kadar
Yaaa deme öyle of bu insanlar neden böyle aynı evdemi yaşıyorsunuz

O kadar çok dedikodu yapıyor ki beynim duruyor daha yemek yapıyor sana yemeğini de yaptım diyor kızını sürekli övüyor övüyor nerenin kraliçesi sanki bu kadın benim teyzem bide
İğne oldum dikkat etmem lazım diyorum dalga geçer gibi bir sesle basit bişey bu değil mi diyor hayır dedim ağrıyı sızıyi ben çekiyorum

İğne oldum dikkat etmem lazım diyorum dalga geçer gibi bir sesle basit bişey bu değil mi diyor hayır dedim ağrıyı sızıyi ben çekiyorum
Ay canım sen hiç uyma valla hatta kendini hasta et ağrım sızım sancım var de gerekirse hastanelik et kendini valla senden kıymetli değil çünkü hiç birşey bunu unutma o istediği gibi konuşsun etsin bi kulağından girsin diğerinden çıksın zaten ne geliyosa en yakından geliyo insanın başına

Gerçekten öyle hiç bir şekilde üzülmuyor bana ben iğne olmadan önce diyordu ben hiç istemedim kızımın çocukları olsun Allah yagdirdikca yağdırdı iki defa bana bunu söyledi ben istemiyordum diye artık aklıma demek ki istemiyor çocuk sahibi olayım annem arıyor kızıma iyi bak Allah belki nasip eder bir çocuk biz elimizden geleni yapalım diye birgün benimle hastaneye gelmedi ben istersen gel dedim ne işim var hastanede diyor aptal kadın

Aman boşver canım aynı evdemi yaşıyorsunuz birde yoksa?

Hepsi aynı sanma ki bir senim sorunun anlatsak roman olur sen olumsuzu görme boşver rabbim sana hayırlı evlatlar versin de o zaman sen kurban et o çocukların yüzünü ona

Evet ya yemin ederim bir çay yapıyorsa burunumdan getiriyor
Rabbim herşeyi görüyor o sana kötülük ettiğinde hemen aklına (yâ vekil) çekmek gelsin rabbim vekilim sensin demek o kadar kuvvetli bir esmadir ki senin hicbirsey yapmana gerek kalmaz Allah öyle güzel ayarlar ki bütün oyunlar hile hurdalar elbet gün yüzüne çıkar ben hep ya vekil çekerim Allah'ım vekilim sensin sana bıraktım ama gerçek yüzünü göster derim

Ve bu konuda o kadar çok örneğim var ki şaşırır kalırsın bir bir gün yüzüne çıkariveriyor rabbim herşeyi gönlün ferah olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…