Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Canım bugün gece ilişkiye gir eşinle spermler 48 saat caanli kalıyor zaten içerde yarın çatlatma iğnesi vurduktan 36 saat sonra da ilişki sonrasında gün aşırı seklinde devam ediyor. İlişkilerden sonra hemen kalkma 1 2 saat vajinal duş alma bu kadar 😊 bide havuç suyu çatlamasına yardımcı olur deneyebilirsin 🙏
Canım havuç suyunu nasıl hazirliyosun tarif eder misin

Canım bugün gece ilişkiye gir eşinle spermler 48 saat caanli kalıyor zaten içerde yarın çatlatma iğnesi vurduktan 36 saat sonra da ilişki sonrasında gün aşırı seklinde devam ediyor. İlişkilerden sonra hemen kalkma 1 2 saat vajinal duş alma bu kadar 😊 bide havuç suyu çatlamasına yardımcı olur deneyebilirsin 🙏
Evet bende havuç çok yiyordum gerçekten faydası var

Aşırı mide bulantısı bel ve kasık ağrısıyla hastaneye gittim kan verdim 1.20 malesef bugün 12. Gün bat 5 aralıkta ama yükselmez artık birdaha ki ay tekrar

Teşekkür ederim doktorum dün önermişti ilişki bugün olmasın dedi

X