Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Ohoo tabiki iğne etkisi değildir ben 11 de beta hcg 72 gördüm çok yüksek bir değerdi yani direk yap bence şimdi testi bende ikindin yapmıştım testimi silik çıktı hemen
Ama senin adetine 3 gün vardı benim 6 gün var daha.. Birde test kendo kendine daha siliklesme oldi

IMG-20221228-WA0011.jpeg
IMG-20221228-WA0011.jpeg

Kızlar bende yarın çatlatma ignesi yapıcam bakalım hayırlısı nasıl yapmam gerek bilgisi olan var mı
Canım bugün gece ilişkiye gir eşinle spermler 48 saat caanli kalıyor zaten içerde yarın çatlatma iğnesi vurduktan 36 saat sonra da ilişki sonrasında gün aşırı seklinde devam ediyor. İlişkilerden sonra hemen kalkma 1 2 saat vajinal duş alma bu kadar 😊 bide havuç suyu çatlamasına yardımcı olur deneyebilirsin 🙏

Canım bugün gece ilişkiye gir eşinle spermler 48 saat caanli kalıyor zaten içerde yarın çatlatma iğnesi vurduktan 36 saat sonra da ilişki sonrasında gün aşırı seklinde devam ediyor. İlişkilerden sonra hemen kalkma 1 2 saat vajinal duş alma bu kadar 😊 bide havuç suyu çatlamasına yardımcı olur deneyebilirsin havuç

X