Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

İnşallah sana da onlara da bu mutluluğu diliyorum Allahtan

Kizllar 1 tane kaset test var elimde yapayım mi şimdi sizce yoksa yarını mi bekliyeyim ilk idrara cevap verin ne derseniz onu yapicam

Ben kan verdim 0.44 çıktı yok

Dün de ben böyleydim, okudum konuyu ama hatırlayamadım kaçıncı günün bugün canım ..11-12 ise yap
12.. Gun cnm adete 6 gün var sabah erken gebelik yaptim silik ikinci cizgi gördüm ama uzerinden 1 saate yakın geçince daha da siliklesme oldu bendeacaba testmi bozuk dedim iste baska da yapmadim

Kizllar 1 tane kaset test var elimde yapayım mi şimdi sizce yoksa yarını mi bekliyeyim ilk idrara cevap verin ne derseniz onu yapicam
Yap canım bak ben gulenyuzumsunsen de aynısını dedim oda erken yaptı siçol silikti sonra kaset yap dedim sağolsjn sinledi kasette te çizgi çıktı 1 2 gündür süreçi takip ettik bugün iyice koyulaştı yok gibiydi kuruma gibiydş ama vardı var dedim car çıktısende yap kasetini içini ferah tut bitanem

İnşallah cnm inşallah hepimizin var cikcaak

Oh çok güzel canımm bol bol değerlendir her günü çatlamayan da her an çatlayabilir en azından boşa gitmemiş olur biri olmaaasa biri tutar inşallah
İnşallah inşallah dokotr ilişki günü vermiş ama ben ona uynuycam yumurta nin 24 saatlik ömrü varmış hergun degerlendirecm

İnsllah hayırlı haberlerle gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…