Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Evet ilk denemem 16 aydir korunmama rağmen olmuyordu hormon tahlili rahim flmi derken doktor ilk olarak bundan başlayalım dedi kademe kademe gidecez dedi ama bu ay umudum yok
Hemen umutsuzluğa kapılma ya kontrolleri yapmışsın Rabbim en yakın zamanda nasip eder inşallah

İyi günler kızlar
Ben Dgnmasal ‘ın diğer konusundaydım,
Burasını aktif görünce gelmek istedim..
2 aydır femara kullanıyorum,
Ayın 15 inde çatlama iğnesi vuruldum..
10-11.günlerde sabah bulantısı olunca şüphelendim ve 12.günümde yani dün adete bir gün varken test yaptım.
silik bir ikinci çizgiyi gördüm.
Bu Sabahta erken gebelik testi yaptım onda da aynı sonucu aldım.
Bugün kan testine gidemedim ama yarın gideceğim inşallah.
Rabbim en başta Dgnmasal olmak üzere hiçbirimizi bu yolda fazla bekletmesin.
Güzel ve hayırlı sonuçlar aldırsın inşallah

Canımmmmmmmmhoşgeldin sefa getirdin uğur getir topiğimizin 2. gebesi evet süreçlerimizi takip ediyorduk çok güzeldi 2 gün o heycanımız hiç kimsenin rabbim kucağını boş bırakmasınnası silikti nası koyulaştı ama rabbim burda olan herkese bu duyguyu yaşatsınsırada en yakın çizgiye M Mrv135 var oda bugün yaptı erken gebelik silik çizgiyi gördü darısı koyulaşmaya sırasıyla Girlkiz DilekHanim L lilith00 canım kadınlarıma nasip etsin

Hadi hayirli sonuclara insallah bakalim dolsun göbüsler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…