Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Kızlar şey yaptığım testte daha da siliklesme oldu.. Hani hayalet çizgi var ama daha da silik oldu acaba testmi bozuk

Merhaba bende bu ay klomen+ ovitrelle ignesi vuranlardayim iğne 11.gunu

Kızlar 6. Günüm testim halaa pozitif sol kasık ağrım batmam devam ediyor geçen ay 6. Günüm de hayalet çizgi vardı sadece şuan hala pembe 2. Çizgi var

Merhaba arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum kk yi bende az ever üye oldum size sormak istediğim bir konu var bende ilk kez bu ay klomen + ovitrelle ignesi kullandım bugün ignemin 10.gunu az önce test yaptım tek çizgi çıktı böyle olup sonradan pozitife donen var mı

Merhaba canım hoçgeldin tabiki de dönen var 11. 12. 13. Günü bekleyebilirsin regl olana kadar ümit var

Merhaba canım hoçgeldin tabiki de dönen var 11. 12. 13. Günü bekleyebilirsin regl olana kadar ümit var
Bu arada hoş buldum kizlar inşallah Allah Azze ve Celle bizleri evin neşesi olan çocuktan mahrum etmez.. Rabbım subhanehu teala bizleri ve isteyen herkese güzel çocuklar nasip etsin

Herkes aynı şeyleri yaşıyor cnm rabbim ne zaman vaktini belirlediyse o zaman umidimizi yitirmek yok inşallah bol pozitifli ay olacak gobusler dolacak inşallah
İnşallah kizlar ama sanırım pek umudum yok bu ayda karnim cok kötü agiriyor 3 gündür .. sizin herhangi bir sorununuz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…