Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Canım Girlkiz dediği gibi iğne etkşsi geçmiştir içini ferah tut ama sen bana bi test attığın da sana demiştim pozitife dönecek diyeeee iyi hatırla

Canım Girlkiz dediği gibi iğne etkşsi geçmiştir içini ferah tut ama sen bana bi test attığın da sana demiştim pozitife dönecek diyeeee iyi hatırla
Evet biliyorum ama dün yapsam belkide cikmazdi aşırı silik çünkü idrar döküldü falan dedim ya kısmet bu gununmus ama yine de kendimi öyle kaptirmak istemiyorum sonrasında yikilmamak için ama yerimde zor duruyorum suan napcam bilemiyorum

Sakim ol bitanem keşke elinde kaset test olsaydı

Kızlar 6. Günüm den selamlar bugün de testim pozitif devam ediyor aynı şekilde geçen ay 6. Günüm ki testim de asla böyle birşey yoktu

Eklentiler

• 573BF06B-86D1-4E5B-83DD-76E00DA25BA1.jpeg
    74,5 KB · Görüntüleme: 22
Bende attım şimdi bi tane bakar mısın ona da anlamadım bi şey bi çizgi daha var gibi ama hayalet çizgi mi başka bi şey mi anlamadım
Hemen bakıyorum canım ay dün de başka konum vardı oda gebeliğini öğrendi12. Gün erken test pozitif çok güzelsiniz kızlar

Böyle bi şey o beyaz gibi olanı diyorum

Eklentiler

• 2569309B-34D9-4010-AA68-FAFB2B7F5BCC.jpeg
    78,5 KB · Görüntüleme: 21
  • FCEBC6AD-E4C2-4342-A357-4E3005ADD9FF.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…