Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Aynen öyle tatlım insllah rabbim nasip etsin ama stres de yok

Aynen öyle tatlım insllah rabbim nasip etsin ama stres de yok
Aynen canım ben yatıyorum iyigeler kızlar
İyi geceler

Ben 14 Aralık'ta oldum iğne 10.gun mu oluyor bide hasta oldum ya zor geçecek bu günler benim için

Günaydın kızlar, bende dün sabah 2. iğnemi oldum doktorum öyle saat gün falan vermedi iğneden sonra bol bol değerlendirin dedi sadece Ki zaten öyle demese bile saat olayına takılmazdım ben, sizde takılmayın arkadaşlarım strese sokmayın kendinizi ayda1-2 ilişkiyle hamile kalanları düşünün olacağı varsa her türlü oluyor biz sadece yumurtaları çatlatıp süreci seyrine sokuyoruz o kadar ilerisine müdahale edemeyiz saatle günle ayarlamaya çalışarak diye düşünüyorum ben. Çok konuştum sabah sabah Bu arada bende izmirdeyim :)

Ay inşallah tek tek alırız pozitif sonuçları

Herkese günaydın 12. Günden 72 hcg kaset test ilk idrar. İnsllah sağlıkla ilerler

Eklentiler

• IMG_20221223_102051.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_20221223_102022.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20221223_102345.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 50
Günaydın canımmm bol bol konuşacağız burda valla:)bende bol bol değerlendirmeyi düşünüyorum bakalım

Canım biraz sabır.ipne gününü saymazsan 9. Günün
Bekliyorum zaten de benim hiç belirtim yoktu ona takmıştım ama bu gece bel bacak agrilarim başladı boğazımda şiş sanki gripten mıdır bu yoksa iğne etkisi mi yeni mi çatlıyor yoksa iğne etkisi mi gidiyor kafamda bissuru soru

Herkese günaydın 12. Günden 72 hcg kaset test ilk idrar. İnsllah sağlıkla ilerler
Canım evet birde buraya yaşadığın süreci kaçıncı iğnen olduğunu kaçıncı gününde öğrendiğini yazsana elbet kayıt olmadan da okuyaxaklar vardır yol gösterir nası ilerlemeleri gerektiklerini görmül olurlar

Canım çatlamıştır 36. Saatte çatlıyor çünkü:)

Ayy çok sevindim yaa darısı bizlere ozaman
İnşallah canım benim, sen içini ferah tut herşey yolunda gidecek :) bol bol dinlen güzel vakit geçir tadını çıkar mutluluğunun
Günaydın güzel Anneeeeeeeeay maşallah maşallah bak kaset test daha sağlam siz beni dinleyin ya erken gebelik testleri birde boşa paraoy maşallah akşama da yap mutlaka kesin onlada çıkar
Yaaa çok çok teşekkür ederim hala korkmuyor değilim ama iğne etkisi mi diye insllah rabbim isteyen dileyen herkese versin çok içten dileklerim bunlar Allah razı olsun dularimdasiniz dualardan eksik etmeyin

Yaaa çok çok teşekkür ederim hala korkmuyor değilim ama iğne etkisi mi diye insllah rabbim isteyen dileyen herkese versin çok içten dileklerim bunlar Allah razı olsun dularimdasiniz dualardan eksik etmeyin
Canım sakın korkma allahın izniyle 12. Günün erken gebelik testinle bugün yaptığını alt alta koyup atsana rengin koyuluğunu görelimki erkende çektiğin daha az silikti kasetteki daha koyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…