Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Off cidden komik jdjsjsje

Az kalmış canım biraz daha sabret başka varmı belirti?
Ağrım sanki hep var gibi hissediyorum psikolojik mi artık bilmiyorum belimde var gibi ama hafif şişkinlik gaz var bazen geceleri ateşim var gibi uyanıyorum sıcak bastı bir iki defa iğne de olabilir diyorum umitlenmk istemiyorum

Onlara hiç takılma ateş basmasını iğne çok yapıyo bana da olmuştu yorganı fırlatıyodum ayaklarım alev gibi yanıyodu

Gaz olayı bende de vardı duphaston da kullanıyorsan o yaparmış gaz, eğer bu ay da tutmazsa üzülmemek için lütfen çok kaptırma kendini olur mu bol dua et ezanlar okunurken özellikle

Gaz olayı bende de vardı duphaston da kullanıyorsan o yaparmış gaz, eğer bu ay da tutmazsa üzülmemek için lütfen çok kaptırma kendini olur mu bol dua et ezanlar okunurken özellikle
Aynen canım hap kullanıyorum ama ismini unuttum bir sürü ilaç iğne hormonlar mutlaka değişiyor yapicak birşey yok inşallah olur

Sakı
Aynen canım hap kullanıyorum ama ismini unuttum bir sürü ilaç iğne hormonlar mutlaka değişiyor yapicak birşey yok inşallah olur
sakın sakın Butimarr doğru diyor kaptırmadan enerjimizi düşürmüyoruz stres etmiyoruz sadece burda amacımız bu süreci eğlenerek stressiz geçirmek olmayadabilir oladabilir rabbimin nasibi
O yüzden her ihtimali düşünerek stres etmeden geçirmemiz gerek

Aynen canım ben yatıyorum iyigeler kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…