Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Adetime de 5 gün var bu arada eğer bi şey varsa inşallah eşime de bana da yeni yıl hediyesi olsun diyorum ama haftasonuna denk geliyor kan tahlili yaptırsam bile. Bi de benim yaşadığım yerde aynı gün çıkmıyor test ertesi gün çıkıyor sonucu

Cumadan verin birşey olmaz bende öyle istiyorum Allah'ım hepimize nasip etsin benim de şöyle anım şanım bir ağrım yok hiç sadece göğüs hassasiyetim var az mide bulantım var gibi belki hapta yapıyor olabilir diyorum

Merhabalar Rabbim tüm isteyenlere hepimize nasip etsin bizde eşimle 4 aydır deniyoruz. İlk defa bu ay doktora gittim prolaktinim yüksek çıktı yumurtlama günlerimde tekrar gideceğim iğne yapacağız inşallah güzel haberler alırız iğneyi olunca beni de bu listeye dahil eder misiniz ?

Ayy aminn canım herkes güzel haberlerle gelsin

Canım bende adetim geçmeden önce İğnenin 11. Günü öğrendim istersen yarın bı kan ver ilk kanda ogrendim sonra erken gebelik de gördüm zaten yarın doktoruma gidicem insllah

Hep aklimdasiniz dualarimdasiniz ben sizden çok umutluyum tek tek sizde kendinize hep olumlama gönderin size dönüşü olumlu olsun bol bol Meryem suresi dinleyin okuyun. Allah'ın izniyle güzel sonuçlar alcaz hadi benim güzel kizlarim hadii

Sağ ol cnm Allah razı olsun okuyoruz inşallah rabbim kabul eder

Canım bende adetim geçmeden önce İğnenin 11. Günü öğrendim istersen yarın bı kan ver ilk kanda ogrendim sonra erken gebelik de gördüm zaten yarın doktoruma gidicem insllah
Bilmiyorum ya çok aradayım erken yapmış olurum negatif çıkar moralim bozulur mu yoksa kafam mı rahatlar acabalardan mı kurtulurum bilmiyorum. Kafam çok karışık.

Merhaba tabikide ederiz umarım güzel haberler alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…