Ovitrella 2. İğne olanlar❤️ocak pozitif görmek isteyenler Birlikte bu süreci geçirelim

Aynen valla acaba yarın yapsam mi iğne etkisi geçmiş mi diye ama daha yarın 10.gün olacak daha ve adete de 7-8gün kalmış olacaak
IMG_20221225_115033.jpg
kuruma çizgisimi bilmiyorum ama hayalet bir çizgi görüyorum 😁

Ayy inşallah cnm ya yarından sonra yapayim bari ya 2 gün daha bekliyeyim senin güzel hatirn için:)
Valla yap ciddi diyorum başka bi konuda fatıma ile iletişimdeydik yap çizgini kontrol et dedim silikten koyulaşmaya başlayarak öğrendi çok ısrar ertim ona:) inşallah sende çıkarı Girlkiz Girlkiz da çokar DilekHanim DilekHanim da çıkar ve canım G GizAk ta pozitif olur vallahi çok istiyorum hepimiz oluruz🥰❤️🥰

Valla yap ciddi diyorum başka bi konuda fatıma ile iletişimdeydik yap çizgini kontrol et dedim silikten koyulaşmaya başlayarak öğrendi çok ısrar ertim ona:) inşallah sende çıkarı Girlkiz Girlkiz da çokar DilekHanim DilekHanim da çıkar ve canım G GizAk ta pozitif olur vallahi çok istiyorum hepimiz oluruz🥰❤️🥰
Insallah isteyen herkes pozitif olur hayırlısıyla

İnşallah canım hepimiz mutlu olalım ocakta 😍

Umarım gün geçtikçe anlarız canım kahvaltıdan önce de kahvaltı hazirliyordum yarım saat önce bir mide bulantısı bayilcam kusmazsam kostum hemen kustum ama daha çok erken
Erken gösteren testlerden al istersen onlar daha net gösteriyor kaset testlere göre

Var canım evde yarın yaparım olmadı senin kaç gün oldu yaptın mi
15inde olmuştum iğneyi bugün 10 gün oldu daha doktorum 5 gün geçsin adetim öyle yap dedi ama o kadar bekleyemem bende muhtemelen 1 gün geçerse ya kan ya erken testlerden yaparım diye düşünüyorum. Kalçama ağrı giriyor benimde belime ara ara da kasık batması oluyor ama çok da aaa acaba var mı demek istemiyorum. İlk dememem bu 2 deneme daha yaparım iğneyle diyorum 3 aylık tedavi gözüyle bakıyorum ben o zaman daha rahat oluyorsun

X