Osuruktan teyyare selam söyle o yare

Başlığa bayıldım amaaa:KK53: artı bu konuyuda takip edicem bi çözüm bulursan banada söylee aynı durumdan muzdaripiz..artık bende anlasın diye karşısında aynı şeyi yapmayı düşünüyorum başka çözüm bulamadım laftan sözden anlamıyorlar:KK48:

Sessiz ve kokusuz yapıyorsa bilemicem ama ben hiç şahit olmadım eşimin gazına.
Evde babam abim zort zort gezerdi
xenforo-smilies-kk62.gif

Eşimin o yapıda olmamasına çok sevinmiştim

g*tu olan osuruyor diye bi kural mi var ,
insanda edep haya olmali ,

Ben yapıyorum, mecburum çünkü rahatsızlığım var. Yapmazsam ya da yapamazsam an geliyor kıvranıyorum yerde.
Eşim de yapayım diye gözümün içine bakar, karnımı ovar. Kendim yapıyorken ona sen yapma demiyorum, arada kaçırıyor. :KK70:
Of ne fena konu bu ya :KK53::KK53:

Gaz sorunu gerçekten bir sorun ama ya.
Bazı bünyeler çok gazlı oluyor. O anlarda da üstüste geliyor afedersiniz. Her seferinde wc'ye gitmek ki hele bir erkeğin gitmesi çok zor. Evinde 4 duvar arasinda bi rahat olmak ister.

Eşinizle aranızdaki gaz sorununu bilmem de... Ne başlık,ne konu hiç hoş gelmedi bana.kaldı ki bir derdim var köşesindeki çoğu konuya bakarsanız dert etmekten çok gırgırına açılmış bir konu gibi geliyor.son derece itici ve rahatsız edici bir konu bence.

Ay gözlerinden yas geldiiii... Osura osura güldüm..:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Ben eşim yapınca da hep guluyorum ki hic iğrenç gelmiyor ne yalan soylim kahkahayi basiyorum hep... Hem ne demişler pıs osuruk pis osuruk zart osuruk mert osuruk..:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Ya anlamıyorum osursa soğurum, geğirse soğurum, banyoda görsem soğurum, soğurum da soğurum.. Aşk böyle bir şey değil ki ya. Bu saydıklarımı eşimden başka kim yapsa iğrenirim ama kocamdan niye soğuyim. Rahatız işte birlikte her şeyi yapıyoruz eğleniyoruz. Biz kocamla her iğrençliği yaparız hiçte soğumadık birbirimizden şükür.. :KK60:
Ama bigün beni aldatsa, çok büyük yalan söylese işte o zaman soğurum.. :KK59:

X