Osuruktan teyyare selam söyle o yare

Bu gayett normal bişey yani insanın gazı geldi diye hemen o an nereye koşabilirsin ki tutmak çok skıncalı zaten

ben böyle şeylere takılmıyorum. nefret etmeyi de anlamıyorum aslında... hastalıktan da olabilir...

canım babam bağırsak kanseri olmuştu (şükür şimdi iyi) ne şeyler yaşadı. bir pırttan iğrenen o durumda ne yapar kim bilir. aman pırtın bir önemi yok.. sağlık olsun da...

konu sahibi arkadaş çok abartmışsın. bir de başlıktaki kelimenin yapmaktan daha kötü durduğunu düşünüyorum. bayanların ağzına yakışmıyor hiç

eline sağlık ne güzel ifade etmişsin.
geçmiş olsun, allahım bir daha yaşatmasın inş.
bazı insanda hastalık oluyor, alttan değil üstten dahi mecbur kalıyor katılıyorum sana, hastalık olmasında sağlık olsunda...

ben de yazacaktım ama baktım herkes '' ayy iğrenç, ayy karı koca da olsa yapılır mı falan yazmıs vazgecmıstım sızın yorumu gorunce yazayım dedım

benım esım benım yanımda yapar gayet rahat hemde ama ben yapmam 5 senelık evlıyız hıc yapmadım utanırım bu benım tercıhım
ama esım yaptıgı ıcın ondan iğrenmiyorum ya
ne bıleyım ınsan sevdıgı ınsandan nıye gaz cıkardı dıye nefret etsın ıgrensın kı
bu ınsanı bu durum ben onun yanında yapmıyorum ama sonucta ben de yapıyorum o işi :)
kocamı seviyorum, ufacık bi pırt dan ne olur ki ?
katılıyorum eşler hasta olunca b... temizleyemiceklermi acaba istifra vs bunları nabıyolar

Sesli mi yapıyor sessiz mi?
Sesli yapsın bari daha iyi :)

Bir arkadaşım derdi ki: Pırt osuruk mert osuruk, pısss osuruk pis osuruk..:KK53::KK53:

Valla benim evimde kimse uluorta cart cart gaz cıkaramaz. Görgü kuralı diye birşey var. İnsanlık halidir kacar tuvalete yetişemezsin fln ama o evde cocuk yetişiyor.

Tuvalet diye birşey var. İhtiyacın gelirse 30 sn gider gelirsin. İş yerinde milletin icinde nasıl yapamıyorsak evde de yapılmaz. Bu kadar net.

Isyerinde patronun önünde yapsin da görelim dogal yeaa ne var bunda demeyi. Otobüste dolmusta markette salamiyor degil mi tutuyor ya da tuvalete kosuyor. Kücük kizlarima ögrettim annecim normal, yediklerimiz bazen yapiyor gaz olusturuyor mutlaka tuvalete gidin diyorum tamam diyorlar. Dogal diye hersey herkesin icinde yapilamaz. Kendine saygin yoksa yanindakine saygin olmak zorunda

Beklemezsiniz ama bizde öyleydik, anlatamıyorum da millet beni uzaylı sanıyo anlatınca :KK53: çekiniyo insan ilk başlar
Valla uzaylı değiliz:KK48:sizi anlıyorum,hala Aramızdaki SAYGI öle devam ediyor çok şükür yemek yiyoruz tabi :KK45:biz bide 6 sene nişanlı kaldık insan bi kaçırır dimi asla yani:nazar:

birbirlerini anadan doğma gören insanların birbirinin osuruklarını hiç duymamış olduklarına şaşırdığım kadar pek bir şeye şaşırmadım sanırım. yorumları okudukça şaşkınlığım artıyor. eş bu yani nasıl yüzgöz olmayalım dersin. :) eşten başka yüzgöz olacak insan mı var hayatımızda? fosur fosur karşılıklı osurmak en normali gibi bir iddiam yok. ben sadece hiç duymayanlara şaşkınım.

birbirlerini anadan doğma gören insanların birbirinin osuruklarını hiç duymamış olduklarına şaşırdığım kadar pek bir şeye şaşırmadım sanırım. yorumları okudukça şaşkınlığım artıyor. eş bu yani nasıl yüzgöz olmayalım dersin. :) eşten başka yüzgöz olacak insan mı var hayatımızda? fosur fosur karşılıklı osurmak en normali gibi bir iddiam yok. ben sadece hiç duymayanlara şaşkınım.

Uykuda da mı duymuyorlar dimi ama?
Hiç duymadım olayı bana da pek samimi gelmiyor :)
Zart zurt benim de kabul edebileceğim bir durum değil de..

X