Ortaya çıkar mı

Bu arada burdan birileri o falcıların ismini istedi verdim adresini mesajdan yazdım. Ama dönmediği bana. Korktum açıkçası başıma daha fena sarmasın adamları? Neden yazmadı adamı bulmuş sanırım

Şimdi baktım kadın bana araştırıcam dedi. Bir sohbetinde 1 ay sonra görüşürüz demiş bir bayana sanırım girmeyecek bir ay buraya

Olan olmus atmişsiniz da kendinize gareziniz mi vardi? Kendinizi sex objesi olarak gosterirken ne olur birazcik da olsa mantiginizi kullanin. Allah akil vermis kullanalim diye

Daha dün haberlerde bozulan telefonunu götürdüğü tamircinin "benimle olmazsan telefonundaki çıplak fotoğraflarını her yerde görürsün"diyen tamircinin şantajıyla uğraşan bir kadın vardı. Hatta evine kadar gidiyormuş adam o derece kafayı takmış.Bakın resim falan atmamış kimseye,sadece çekmiş ve sildiğini zannediyormuş başına bunlar gelmiş. Siz hem akıllı telefonla çıplak fotoğraf çekip,hemde birine gönderiyorsunuz,akıl alır gibi değil.
Yapmayın böyle şeyler,çok tehlikeli.

Abla? Benimde vardı telefonda ama ben galeriden hepsini sildim telefonu sıfırladım herşey silindi. Hatta bende. O telefonu sattım acaba resimler durmuyordur dimi?

17 yaşında bir çocuk hata yaptım diyor. Ondan yaşça büyük ablalarindan yardım istiyor. Bu kadın da eee göze alacaktin, baştan düşünecektin diyor. Mantıklı bir yaklaşım mi?

Yoksa siz de mi falcisiniz imasini anlamadım.

Fal baktırmak istemiş.Adamlar çıplak resim at demiş.Bizim kız da atmış.Şimdi de ortaya çıkar resimler diye korkuyor.
Ya ben buradan toplumsal bir noktaya geleceğim. Ergenlik çağındaki bireylerle çalışıyorum ve maalesef bu çıplak foto, çıplak video meselesi çok gündeme geliyor. Ne kadar acı....

Valla kadın doğal sonucu ve olası sonucu gayet güzel açıklamış. Tecavüz ve taciz örneğide güzel olmuş. Ben tatmin oldum. Kıza resmen oh olsun demeye getirmişsiniz.

Suan yaşın küçük olduğu için korkun da çok büyük. Önünde iki seçenek var birincisi ya beklemeye devam edeceksin ödün koparcasina ve eğer resimler ortaya çıkarsa zaten ailen tarafindan da artik duyulduğu için gönül rahatlığı ile gidip şikayet edebilecek hatta haklarinda dava acabileceksin. ikinci seçenek hic fotograflarin ortaya dökülmesini beklemeden bir büyüğüne derdini anlatacak fazla insana duyurmadan gidip şikayette bulunup dava açacaksın mahkeme karari ile bildiğim kadari ile net ortamindan sildirilebiliniyor o resimler böylece cevren duymadan önlem alınmış olur. Cin min meselesine hiç takılma öyle kolay mi o işler sen kendini manevi anlamda korumaya al. Ayrıca şunun farkında ol sen cok kiymetlisin ne o senden büyük boşanmış adam ne de diğer erkekler hic biri senden kıymetli değil o yüzden kendine sahip çık, kendini çok sev, kendini böyle basit şekilde kimse için harcama, harap etme DEĞMEZ !

Umarım öyle olmaz. Çünkü öyle olursa kimsem kalmaz bende eve dönmem

Kız saçmalama. Saçmalama. Biri yazmış bu durum ergenler arasında çok yaygın diye. Çıplaklık ayıp bir şey degil. Öncelikle. Onu bir söyle kendine. Anamızın karnından çıplak doğuyor ve toprağa çıplak giriyoruz. Ergensin sen, ortaya çıkarsa ne var bunda neyi bu kadar abartıyorsunuz diye ortalığı birbirine kat. Kimlerin ne kasetleri çıktı hala tv de ekran ekran dolaşıyorlar. Senin bir çıplak foton mu eve dönmene engel olacak.

Velayet babamda onla kalıyorum , babamla mı dava açayım sokağa atar bence beni

Velayet babamda onla kalıyorum , babamla mı dava açayım sokağa atar bence beni
O zaman ilk seçeneği uygulamak zorundasın. Sessizce beklemek ve ortaya cikmamasi icin dua etmek. İnternetle olan tüm bağlarını kes. Sana ulaşabilecekleri tüm sosyal medya hesaplarini kapat. Telefon numarani değiştir. Kisacasi kendini görünmez yap ve unuttur. İzini kaybettir.

17 yaşında mısın sen?Adam seni tehdit etmemiş olurda ederse korktuğunu hiç bir şekilde belli etme. Korktuğunu sezerlerse üstüne gelirler."Ben aileme zaten bahsettim istediğini söyle"diyebilirsin.
"Benle beraber akşam haberlerine çıkmak istiyorsan göster babam ikimizide affetmez "diyebilirsin.
En güzeli telefon numaraları varsa, hem ailenden hem kendinden engellemek.Birde tarz değiştir saçın uzunsa kısalt, koyuysa biraz paket attır.Korkma yani bu insanlar köpek gibidir korkunun kokusunu alırlar.6 ay ses çıkmamış daha da çıkmaz inşallah.Sende bir daha böyle şeyler yapma canım, ilerde eş olacaksın belki bir anne olacaksın, utanacağın şeyler yapma.

Bir milyon tane degisik arkadas chat siteleri var birinde profile koyarlar.asla silinmez internet ortaminda ki fotograflar.hataniz size ders olsun

Abla? Benimde vardı telefonda ama ben galeriden hepsini sildim telefonu sıfırladım herşey silindi. Hatta bende. O telefonu sattım acaba resimler durmuyordur dimi?
İnsan neden telefondan çıplak fotoraflarını çeker bende bunu anlamıyorum.hele tanımadığı birine yollamak akıl işi değil.ben eşimi 11 yıldır tanıyorum 7 yıldırda evliyiz valla istese ki istemez asla yollamam.

Valla çıplak doğuyoruz çıplak ölüyoruz filan diye bu işi normalleştirmeyin.yaptığı şey yanlış hata bunu kabul etmek lazım.çıplaklık ayıp birşey olmasa sokakta herkes çıplak gezer.bazen insanlar yanlış birşeyi kabul ettirmek için çok saçmalıyo.ailesi zaten ne olursa olsun onu kabul eder,etmeli.ama bu konu sahibinin yaptığı şeyin hata olmadığı anlamına gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…