Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

hiç beğenmiyorum ürünlerini.özellikle makyaj malzemelerini hiç tavsiye etmem.el kremleri idare eder.onun dışında bence bi özelliği yok bu markanın

yillar once ustunde gul resmi olan gul kokulu bi parfumu vardi ince uzun bi sise..kalkti heralde cok aramistim ondan keske bulabilsem:KK43:(((((((

ben oriflame pek kullanmasamda paraya ihtiyacı olan bir arkadaşımdan alıyorum arada birşeyler
giordani göz altı kapatıcısı var stik değil kremsi gerçekten güzel bence
birde bir kaç ruj aldım kaliteli olandan ama ucuz olanlardan değil gerçekten yumuşak falan
kötü oldugunu düşünmüyorum o kadarda

hiç beğenmiyorum ürünlerini.özellikle makyaj malzemelerini hiç tavsiye etmem.el kremleri idare eder.onun dışında bence bi özelliği yok bu markanın

yillar once ustunde gul resmi olan gul kokulu bi parfumu vardi ince uzun bi sise..kalkti heralde cok aramistim ondan keske bulabilsem:KK43:(((((((

ben oriflame pek kullanmasamda paraya ihtiyacı olan bir arkadaşımdan alıyorum arada birşeyler
birde bir kaç ruj aldım kaliteli olandan ama ucuz olanlardan değil gerçekten yumuşak falan

yorumlarınızı lütfen şu başlık altında belirtiniz.burada sadece resimli ürün tanıtımı yapılmaktadır.!!!

http://www.kadinlarkulubu.com/kozme...lmayi-dusunenlerin-bilgi-paylasim-konusu.html

yorumlarınızı lütfen şu başlık altında belirtiniz.burada sadece resimli ürün tanıtımı yapılmaktadır.!!!

canım ellerine sağlık tam bende aynısını yazacaktım ama vereceğim link farklı
şikayetler lütfen bu başlığa yazılsın burası kullanıcıların ellerindeki ürünler fotoğraflı paylaşım alanı

Son düzenleme:
ya bi tane sivilecler için kapatıcı var likit 15 20 ml bişey heralde kullannalr nasıl kapatıcışığı felan

kızlar ilk syflarda ürünlerimden bazılarını kullanmadığm için yorum yazmadığımı belirtmştm, az çok fikrim oluştu paylaşaym dedim..
zeytin &bambu özlü şamp. = diğer forumda bi ark. iyi geldiğini dökülmeyi azalttığndan bahsetmişti merak edip aldım, gerçekten de aşırı olmasada dökülmeyi azaltıyo bunun dışında kepekli ve yağlı saçlarım var. bugün yıkasam sabaha hafif yağlanır temiz gibi durmaz ama bu ürün cidden iyi, sabah uyandığmda bile saçlarım temiz görünüyo bu bi gerçek..

onun dışında tüy azaltıcı losyondan bahsedelim epilasyondan sonra 4-5gün kadar kullandm, üstbacaktaki tüylerim sanki daha az çıkmaya başladı gibi hissediyorum ama bide şu var makineyle aldığım için kırılıyo tüyler sanırım bazıları hemen çıkmaya başladı :26: ama kökünden aldıklarımda daha ses yok maşallah:KK62::KK62:

bu ay yine sipariş arttı,alınca onlarıda foto koyup yazarm:KK42::KK71::KK71:

en kısa zamanda ürünleri sipariş etmek gerekiyor başlık canlansın biraz heyecanla bekliyorum ürünleri siperiş etmeyi hemen çekip koyucam resimleri :KK64:

bu herhalde tam olarak bilmiyorum katalogta görmüştüm saol cnm ama temsili resmini değilde elinde olan biri renk tonun sürüldüğünde nasıl bir etki yarattığını fotoğrfnı çekip buraya yüklermi diye sormuştum canımcım eğer mevcutsa çekebilrmisn

yeşil rimelleri bende kullandım. Renkli rimellere çok hevesim var. Normal sürdüğünde renk konusunda fark edilmiyor. Yazın güneşli havalarda kullanmak daha iyi çünkü güneşe çıktığında renk belli oluyor ciddi anlamda. Yazın okulda sürüyordum sınıfta farketmiyorlar ama bahçeye çıktığımda herkes farkediyordu...

Bende mavi kullandım söylediğin gibi dışarda olunca gayet güzel bir şekilde belli oluyor
Renkli rimel kullanmak isteyenler rahatlıkla kullanabilir ^_^

yeşil rimelleri bende kullandım. Renkli rimellere çok hevesim var. Normal sürdüğünde renk konusunda fark edilmiyor. Yazın güneşli havalarda kullanmak daha iyi çünkü güneşe çıktığında renk belli oluyor ciddi anlamda. Yazın okulda sürüyordum sınıfta farketmiyorlar ama bahçeye çıktığımda herkes farkediyordu...

cnm resmi varsa koyabilirmisin renk tonu nsl fln merak ettm şimdii:KK31:

$orif.JPG

Seçemediğiniz ürün varsa sorabilirsiniz kızlar :)

en kısa zamanda ürünleri sipariş etmek gerekiyor başlık canlansın biraz heyecanla bekliyorum ürünleri siperiş etmeyi hemen çekip koyucam resimleri :KK64:

evet arkadaşlar sayfamız çok ölü.canlandıralım biraz.ilk gün siparişlerimi verdim hemen.bir kaç güne kalmaz da yüklerim :)

evet arkadaşlar sayfamız çok ölü.canlandıralım biraz.ilk gün siparişlerimi verdim hemen.bir kaç güne kalmaz da yüklerim :)

evt yaaa:KK59::KK59::KK59::KK59: bende diğer konuda bahsetmeye çalışıyorm olabildiğince ama sanırım foto yüklemesi zor geliyo herkese:2::2:

bizde ürünlerimizin resimlerini tek tek koyalım başlık durgunlaştığında atarız resimlerimizi :KK60:

ben de siparişlerimi verdim kızlar.ilk sayfalardaki 21697 ruj hani ayna indirimi olan..onu veremedim ,veren oldu mu acaba??

bu renk acıcı bi losyon war hem yağlı ciltler icin hemde kuru cilt için onu kullanan war mı????
adına baktım essentials fairness lotion:)

Son düzenleme:
bu renk acıcı bi losyon war hem yağlı ciltler icin hemde kuru cilt için onu kullanan war mı????
adına baktım essentials fairness lotion:)

bu ürünün değil de kremini arkadaşım çok beğeniyor aldı mı iki tane alıyor..güzelmiş kremi..

X