Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

batık kremini denediniz mi? benim bacaklarımda çok fazla batık ve leke var...almayı düşünüyorum ama acaba işe yarıyor mu gerçekten

batık kremini denediniz mi? benim bacaklarımda çok fazla batık ve leke var...almayı düşünüyorum ama acaba işe yarıyor mu gerçekten

bende almayı düşündüm ondan fakat işe yararmı bilmiorum.
kullaanan arkadaşlar yardımcı olabilirmii??

giordani white gold u koku kartında koktugumda çok hosuma gitti... hanımeli kokusunada baylırm zaten.. bu ay indirimde almayı dusunuyorum

batık kremını kendım kullanmadım ama kullanan arkadasım duzenlı kullanıldıgında ıse yarıyor dedı ama 1 tup alıp bırakmayın dedı

onun yerine very me'yi dik tutup,rimeli yatık koysanydında kiti onlara dayasaydın ya yavrum neysem güle güle kullan yinede, bende chiffon almştm ama sonradan farkettim değiştirmeyede üşendim benimkininde yok o borusu sana tavsiyem,şişeyi ters çevir baş parmağınıda fısfısına koy öyle sık

essentialsın yüz temizleyicisini aldım cnm ama benim cilt karma-yağlı arası olduğundan kullandığımda hafif yağlandırıyo,bi arkadaşımda maskesini kullandı ondan içinde aynı şeyi söyledi eğer cildin kuruysa-normalse bence kullanabilirsn

giordoni white gold kokusunu ben hiiç bgenmedım satim diorum ama alan olmadı daha:S

cnm onun yerine şey yap,kayıt parası 20tl olduğunda arkadaşlarına bi duyur,üye yapana 60tllik parfüm hediye ediyorum diye,eminim çıkan olcaktr

bende almayı düşündüm ondan fakat işe yararmı bilmiorum. kullaanan arkadaşlar yardımcı olabilirmii??

tatlım batık jeli daha yeni çıktıki,sadece katalog yayına girdiği zmn alan ve kullanan varsa yardımcı olurki şurda nerdeyse iki hafta oldu çıkalı,henüz kimsenin ürün hakkında yorum yapabileceğini sanmıyorum açıkçası

Son düzenleme:
Kızlar bu güneş gözlüğünü alanlar memnun oldular mı? Sipariş vereceğim. Kararsız kaldım.Görüntü çok güzel ama kullanımı nasıl? Sağlıklı mı? Fikirlerinizi bekliyorum.

Haydi kızlar 9. katalogdan güneş gözlüğü alanlar oldu.Takip ettim.Fikirlerinizi söyleyin.Çok merak ediyorum.Özellikle camları önemli.Yani sonuçta sağlıklı olması birinci tercihim

mrb ilk çıktığı katalogtan siparişini vermiştim ben batık kreminin yaklaşık 10 gündür düzenli kullanıyorum. biraz etkisi var gb geldi.ama 1 tüple olcak iş değil. kızarık görünümlüydü benim batıklar.çok fazla hafifletti.düzenli kullanımla bence işe yarıcak :) benim kanaatim olumlu yönde şimdilik

Son düzenleme:
ben ürünleri pek bilmiyorum da tüy azaltıcı losyon benzeri birşey varmı? varsa ismi ne 9.katalogta hangi sayafada bulurm

aaa süper,eğer kaşıntıyıda yok ediyosa müthişşş

ben ürünleri pek bilmiyorum da tüy azaltıcı losyon benzeri birşey varmı? varsa ismi ne 9.katalogta hangi sayafada bulurm

cnm 9katalog syf 87de tüy azaltıcı losyon var daha doğrusu uzamasını yavaşlatanmış öyle diyo şimdi 21665 kodu.ben kullanıyorum bence kökten aldığın sürece işe yarıyo gibi

Kızlar resimli paylaşımlara ağırlık verip, konuyu başlığa uygun hale getirsek ne dersiniz?ben inşallah son siparişlerim gelince tüm oriflame koleksiyonumu burada paylaşacağım

aslında keşke aynı gruptan olsak valla pek güzel muhabbetimz olurdu neyseki benim direktörün öyle takıntısı yok arayıp sormaz genelde
ewt canım ya ne güzel olurdu demiii:)
buarada yarım çıkan parlatıcıyı ve bazı ürünleri iade ettim yerine bunları aldım

ewt canım ya ne güzel olurdu demiii:)
buarada yarım çıkan parlatıcıyı ve bazı ürünleri iade ettim yerine bunları aldım
Eki Görüntüle 214568

güle güle kullan:) birşey soracağım, resimleri kullanmadan mı çektin kullandıktan sonra mı?maşallah neredeyse yarısını dolduracaklar artık şişelrin.bu aralar dolu olmayan oriflame ürünlerine takığım da

şimdi hatırladım senin yarım parlatıcını:) sorun çıkardılar mı iade ederken ya da söyledin mi yarım olduğunu bir şey söylediler mi?

Son düzenleme:
belki bu durum şişenin şekliyle ilgilidir?
ürünü hiç tarttınız mı? Gramajı belli neticede?

Ha olmaz demiyorum; biliyorsunuz calgonit'in finish olma hikayesini. Adamlar dedikleri gramajın 3/4ünü dolduruyorlarmış ancak meğer. piyasadan toplatıldı.

beauty power shıne dudak parlatıcısından sıkayet alan varmı benım musterımkı 20 gunde bıttı ne cabul bıtıyor dedı urunu cok begenmıs 3 tane daha ıstedı ama cabul bıtmesınden sıkayetcı

bence lipgloss bitirmek için iyi bi süre, helede sadece bunu kullandıysa.. düşünsenize günde 2 kere sürse 40 kere kullanmış

merhaba arkadaşlar ben buğday tenliyim oriflame de ki fondoten renklerinden hangisi bana gider sizce? bir de air soft powder almak istiyorum clear ve light seçeneklerinden hangisi olabilir? yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…