Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

evet arkadaşlar bu durumu ben de farkettim, yarısı boş ürün gönderme olayını yani.geçen ay aleo veralı yüz temizleme-tonik-krem setinden aldım ama tonik en aşağı 2 parmak azdı normal doluluk oranından.aslında daha önce tonik almadım bilmiyorum ne kadar dolu oluorlar ama aynı ml hacme sahip yüz yıkama jelleri şişeyi doldururken nasıl tonik 2 parmak aşağıda oluyor?amacım toniği almak değildi jel ve krem tonik olmasa bile ucuz olduğundan üzerinde durmadım. daha önce böyle birşeyl karşılaşan başka arkadaş var mı acaba?

tatlım gule gule kullan hepsini ya acaba disneyin sampuan nasıl kokuyor ve delight nasıl kokuyor memnunmusun :)

saol canııııım:)
şamp çocuk diş macunları var ya hani onların kokusuna benziyor böğürtlenli ahududulu gb kırmızı meyve kokusu...oğlumla test ettik onayladık(banyo yaptırdım)
pingooo sabunda çok güzel penguen şeklinde oğlum bayıldı
delight güzel hafif bir kokusu var yaz için ideal bence...

saol canımcım evet bütçe yerlerde bağırıyor walla
yok ya resmen yarısı yok
geçen ayda kaş jelinin yarısı boştu sinir oldum allahtan sattıgım kişi bişey demedi
yani bu durumda müşteriler ne dese haklı aslında
hizmet merkezine gitmekte istemedim git gel yol parası vericem ne anladım o işten
anca o tarafa yolun düşecekte gideceksin gidersem bakıcam artık:44:

diyorumya roll-onnunda biribenim istediğim deil başka gelmiş
hee bide başkasının faturasını benim koliye koymuşlar yanlışlıkla bende ist dayım hataydaki birinin faturası çıktı benim faturayla beraber benim koliden ürünlere baktım benim siparişlerde fatura fazladan konmuş

evet yaaa ikidir böyle oluyor geçen katologtada kaş jelinin yarısı yoktu

aman da aman hehe gule gule kullansın oglunda :) cok tesekkur ederim canım yardmın icin :)

Very me renklendirici jel fondöten gibi değil değil mi?Nemlendirici gibi bişey.Çok da zarar vermez diye düşünüyorum pudra,fondöten gibi çünkü kapatıcılık özelliği yok galiba.İnş öyledir:/Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

cnm kargo geldiğinde kontrol etsen ve yarım /yanlış ürün gönderimlerini geri yollasan firmaya olmamı?kabul etmezlermiki?yada eğer direktörünle aynı şehirdeysen onunla bi görüş belki o daha akıllıca bi fikir verebilr tatlım ama ürün yarımsa cidden itiraz et

bidaha itiraz edecem zaten
bilmem ki denemek lazım aslında dediğin gibi...
aman direktörü arasam şimdi diyecek ki hizmet merkezine götür
sende bilirsin onların tek dertleri senin ne kadar satış yaptığınben genelde herşeyi kendim netten araştırarak buldum hatta diyor sen neti güzel kullanıyosunbazı şeyleri benden öğreniyor

loves me.. papatya kokulu duş jeli : kokusu çok güzel samsun gibi kokuyor bu katalog bi tane daha aldım
oxygen boost yüz spreyi : gelir gelmez sıktım harika serinletiyo
essentials besleyici gece kremi - nemlendirici gündüz kremi : kullanalı 2 gün oldu .. etkisini görmedim desem yalan olur
o.b maxi lash maskara : yeni çıkan taraklı maskarayı denemeliyim dedim ve aldım çok güzellll .)
nature secrets frambuaz ve naneli duş jeli + roll on : reçel gibi kokuyo roll on kullanınca da terleme yapmıyo ve kokusu çok cici

bu kadarrr .) yaşasın O.B.

aslında keşke aynı gruptan olsak valla pek güzel muhabbetimz olurdu neyseki benim direktörün öyle takıntısı yok arayıp sormaz genelde

2FX Mascarayı çok beğendim.Beklentimi fazlasıyla karşıladı
Very me renklendirci jeli de çok beğendim.

kızlar resimleride bekliyoruz güle güle kullanın

Teşekkür ederim kokooo=)

Nasıl dik tutacağımı şaşırdım ürünleri.Kitapla anca durdular=)

Parfümden şikayetçiyim.Aslında parfümün kokusu fena değil ama içindeki borusu yok.Sıkılmıyor.Parfümle güreş tutuyorum anca kullanabiliyorum
Öndeki aşırı minik ürünün de pek işe yaradığını söyleyemicem.Belki de ben kullanamadım.

o öndeki aşırı minik ürün aydınlatma kiti değil mi?
aa neden öyle dedin ya, o süper bişi. Makyaj hileleri için ideal.
(burnu dik veya küçük gösterme, şakakları çıkarma, yanaklar vs)
Ama benim hileye ihtiyacım yok diyorsanız tabi başka :))))
şapka çıkarırım, ne güzel :))

Son düzenleme:
Yeni çıkan taraklı maskarayı sormuşlar, denedim benim hoşuma gitti. Topak topak olmuyor ama fazla ıslak olması pek hoş değil.

Benim de birkaç sorum olacak, essentials gece ve gündüz kremlerini kullananlar görüş bildirebilir mi?

Bir de, Giordani Gold parfüm almıştım. Daha hiçç kullanmadım, tester'ından baktım ve hoşuma gitmedi. Eskinin sabunları gibi ve iç bayıcı bi kokusu var. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz, bi sorayım dedim; Kullanan veya satan var mı aranızda? Umudumu yitireyim mi yoksa?

Iyyh evt ya giordani gold parfüm berbat bencede aşırı ağır ve baskın bi kokusu var..Babane kokusu gibi sanki .s hiç hoşuma gitmedi kendime getirtmstm kuzenime sattm..O da kullandıkca beenmedi .s

White gold yine güzel. Sarı olanı eskinin sabunları gibi, hacı yağı gibi kokuyo. Bence tabi.
Yani dediğim gibi zevkler tartışılmaz, beğenen varsa yazsın yine de

gıordıno gold sarı olan gerçektende hacı yağı gibib kokuyor bana puan toplayınca 5 lraya geldi ama ben o 5e de acıdım çevremde kimse beğenmedi yaa yanımızda sıkma sakın kullanma falan diyenlerde oldu,satamadım duruyor
beyaz olan ona göre daha güzel ama etkileyici bi kokusu yokkk

essential annem ve kardesım kullanıyor cok memnunlar ama onlar set olarak aldıkar 3 bır arada temızleyıcıyıde kullanıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…