Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

anladım canım benimde bugün geldi kremim hemen denedim söylediğin gibi çok güzel beğendim pekala şu k8 deki violet takı setlerinden aldın mı veya sattın mı nasıl küpesi ve bileziğini beğendim de:KK1:

Beğenmene sevindim cnm..
Ben oriflame temsilcisi değilim cnm sadece kullandığım ürünler hakkında yorum yapıyorum..bi ara düşündüm ancak vazgeçtim yakın arkadaşımdan temin ediyorum .. oriflame takılarını beğenmediğim içinde hiç tercih etmiyorum..

dancing lady kokusunu çok begendim. s8 de çok güzel babalar günü hediyem hazır :KK66:
milk honey vucut arındırıcısı kokusu harika henüz kullanmadım sadece kokladım pürüzlüiçinde şeker kristalleri var pütürlü bişey
optifresh diş macunu kocaman bişey daha denemedim ama boyutu şaşırttı hep küçük alışmışız sanırım diğer diş macunu hassas jel oda güzelll
silk smooth ları bende merak ediyorum :KK52:

bunlarda sürpriz paketten çıknlar 200ml bir duş jeli
rujun biri giordani gold dolce vita bronz ışıltılı bir renk
diğeri oriflamecolour attraction shell pink çok açık bir pembe

dancing lady kokusunu çok begendim. s8 de çok güzel babalar günü hediyem hazır :KK66:
milk honey vucut arındırıcısı kokusu harika henüz kullanmadım sadece kokladım pürüzlüiçinde şeker kristalleri var pütürlü bişey
optifresh diş macunu kocaman bişey daha denemedim ama boyutu şaşırttı hep küçük alışmışız sanırım diğer diş macunu hassas jel oda güzelll

canım dolce vita ruj kalkmamışmıydı?artık gelmiyo hiç kataloğa çok sevmiştm ben o ruju halbuki:KK59:

bi de bu şekerli dediğin şey kıl köklerini beslememezmi canım ya? malum millet içinde şeker yok diye sir ağda yaptırıyor.bir bilgin varsa bu konuda paylaşırsan sevinirim,ben de alcam milk and hone ama tüylenmekten korkuyom:97:

bi de bu şekerli dediğin şey kıl köklerini beslememezmi canım ya? malum millet içinde şeker yok diye sir ağda yaptırıyor.bir bilgin varsa bu konuda paylaşırsan sevinirim,ben de alcam milk and hone ama tüylenmekten korkuyom:97:

tam olarak bilgim yok belki şeker kristalleri değildir pütürlü bişey.daha bilgili arkadalar hepimizi aydınlatsınlar

güle güle kullan cnmmm:KK3::KK3: silk&smooth rollonu seversin güzel kokuyo hele şu yeni çıkan serisi orkide özlüydü sanırım kokusu müthişş:KK12::KK12:

cnm birebir şeker değildir o, hem vücudunda emene kadar tutmucaksnki duşjeli sonuçta:KK76::KK76: hem aynı zmnda şeker bile olsa o peeling etkili bi duşjeli olduğu için tenini pürüzsüzleştirip yumuşatır memnun kalırsın aksine:KK3:

bunlarda benimkiler:KK1:sonunda eklemeyi başardıııım:KK66::KK66::KK66: Eki Görüntüle 190366 Eki Görüntüle 190364

18479 diş macunu
20360 zeytin ve bambu özlü şampuan(çok metettiler bakalım nasıl daha denemedim
19639 flamboyant parfüm seti
18479 saç kremi
23531 ayak törpüsü(güzel stoklarda tükenmiş bile bugün tekrar girdim yok)
22383 full moonerkek parfüm
22380 full moon bayan
saç spreyi
21889 topuk kremi
22494 22493 mavi ve yeşil göz kalemi
20261 20269 beauty ruj rujların kapaklarını açmayı unutmuşum:))14454 gold büyülü toplar yeşil(baya
bi küçük ama güzel)

Canım 20261 kodlu rujun rengi nasıl ve boyu ne kadar? Ben 1.6g yazınca çok küçük diye vazgeçtim ama resimde büyük gibi görünüyor. Bilgi verirmisin?

dolgunlaştırıı etki olduğu için karıncalanma yapabilir tatlım:KK3:

volare hangi kokusu?:26:

bu arada nex'cim tebrik edeerim başarmışsn çok sevindmm:KK19::KK19:

volare turuncu bi şişede çiçeksi bi koku sanırım ..denemek ıstıyorum ama cok pahalı eger buna degerse alıcam:)

arkadasla oriflame 7den lavanta ozlu yuz yıkama jelı aldm memnun kaldm aynı sekılde dıs macunu ve saç spreyıde çok iyi tavsiye ederm ..bikaç şampuan ve duj jelıde aldm onları kullandktan sora paylasırım::):):KK49:

arkdslr oriflame beauty kajal goz kalemınden almak ıstıyorum şu ucu svrı olan bunu dha once kullanan warmı .? kalemtras gerekmez demıs o sıvrı kısım nası kullanılcak yada ıcındenmı kalem tozu cıkıyo merk ettm ?

Canım 20261 kodlu rujun rengi nasıl ve boyu ne kadar? Ben 1.6g yazınca çok küçük diye vazgeçtim ama resimde büyük gibi görünüyor. Bilgi verirmisin?

cnm evet ince uzun yani normal ruj boyutlarında oldugu gibi kalın deil
renklerde oldukça açık ama baya parlak simli renk pek belli olmuyor ama dedigim gibi
parlak duruyor kokusu çok hoş...
rujlarda en koyu renkleri seçmek lazım resimde göründügü gibi olmuyor

Son düzenleme:
yeni katalogtaki kırmızı değişik bi rimel varya çook merak ediyorum kullananlar hemencikin yazsın :)

volare turuncu bi şişede çiçeksi bi koku sanırım ..denemek ıstıyorum ama cok pahalı eger buna degerse alıcam:)

turuncusu evt bence güzel hoş çiçeksi bi kokusu var,almak için çok acele etme derim bu ay olmasa bile bikaç ay sonra yine 25-26civarına düşer:KK16:

arkdslr oriflame beauty kajal goz kalemınden almak ıstıyorum şu ucu svrı olan bunu dha once kullanan warmı .? kalemtras gerekmez demıs o sıvrı kısım nası kullanılcak yada ıcındenmı kalem tozu cıkıyo merk ettm ?

cnm onun için kalemtraş gerekmiyo, normal ruj tarzı ruju nsl açıyosn oda aynı mantık:KK6: sivri kalması içinde yatay/yan tutup öyle sürmek gerekiyo.birebir ben kullanmadm ama gerek koyuluğu gerekse yumuşak yapısı hoşuna gitti aldığım arkadaşlarmn sevdiler:KK55::KK55:

turuncusu evt bence güzel hoş çiçeksi bi kokusu var,almak için çok acele etme derim bu ay olmasa bile bikaç ay sonra yine 25-26civarına düşer:KK16:

cnm onun için kalemtraş gerekmiyo, normal ruj tarzı ruju nsl açıyosn oda aynı mantık:KK6: sivri kalması içinde yatay/yan tutup öyle sürmek gerekiyo.birebir ben kullanmadm ama gerek koyuluğu gerekse yumuşak yapısı hoşuna gitti aldığım arkadaşlarmn sevdiler:KK55::KK55:

hmm anladm cnm :) tşkkrler almayı duusnuyorm bklm artk

Giordani Gold Işıltılı Toz Pudra kullanan varmı arkadaşlar indirime girmş almak istyorum ? !
en baştaki pudra

http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=164089&d=1300549819

sahadaroba kullanmış düşüncelerini paylaşırsa sevnrm

çok güzel canım.sürekli kullanıyorum.fondötenin üzerine uyguluyorum.ışıl ışıl duruyor.hiç düşünmeden almanı tavsiye ederim.zaten indirimde bu ay.kazıklandım zamanında ben :KK1: ayrıca o taraklı rimelden aldım ben.yarın ya da öbür gün elime ulaşır kargo.koyarım resimlerini hemen :)

Son düzenleme:
ayy sağol ya ama işte indirime giriyo nerden bilicen sende o zmn hepimiz kazıklanıyoruzzz :KK70: :KK70:

o rimeli almaya cesaret edemedim ya gözlüğü aldım bende konuşruuz yine gelsin ürünlerrrr :p

X