Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

merhaba.koyu buğday ten rengim var.kararsız kaldım colorful rujlardan pink passion nasıl durur diye,kullanan varsa yorum yapabilir mi?birde şu kalem farlardan desert brown olan nasıl arkadaşlar

Merhaba benim de ten rengim buğday cuma günü colourful ruj numune siparişi verdim gelince yazarım nasıl durduğunu tabi gelebilirse:) hala paketlenmemiş çünkü:KK43:

$DSC01136.jpg

Bunlar da benim 2 aydır aldıklarımın bir kısmı:KK9: ürünler hakkında soru soran olursa seve seve cevaplarım...

merhaba.koyu buğday ten rengim var.kararsız kaldım colorful rujlardan pink passion nasıl durur diye,kullanan varsa yorum yapabilir mi?birde şu kalem farlardan desert brown olan nasıl arkadaşlar

cnm bence pek sırıtmaz o renk sende (ruj) çünkü çok aşırı koyu olcağını sanmıyorum fabulous red rengi daha koyu o daha dikkat çekici olabilirdi mesela ama bu hoş durur diye tahmin ediyorum,gelince bizi bilgilendir bide foto koyarsan rengin tonu nslmş bizde öğrenmiş oluruz:KK31: bende o kalem farların purple misti var benim çok hoşuma gidiyo,ne tam anlamıyla mor nede pembe ikisi arası bişey,simli ve krem gibi sürülüşü çok rahat ve çok abartılı bi rengide yok o yüzden hoş duruyo o farlar. renk olarak desert brown istediğine göre günlük kullanıcaksın sanırım? herhalde tahminen bal rengi gibi bi renk sanırım bu? günlük kullanıma gider :KK19: neden mavisini düşünmedin cnm? sana yakışabilir? hele bide renkli gözlüysen yada ela gözlerin varsa:21:

Merhaba benim de ten rengim buğday cuma günü colourful ruj numune siparişi verdim gelince yazarım nasıl durduğunu tabi gelebilirse:) hala paketlenmemiş çünkü:KK43:

evt bende cuma verdim bugün gittim sormaya (izmir hm) salı gelcek dediler boşuna gitmiş oldum:KK25:

Eki Görüntüle 188203

Bunlar da benim 2 aydır aldıklarımın bir kısmı:KK9: ürünler hakkında soru soran olursa seve seve cevaplarım...

güle güle kullan canım, ürünlerin isimlerini ve renk tonlarını yazarmsn ben bütün ürünleri net göremediğim için hangi ürünler olduğunu bilemedm hepsini..:26:

güle güle kullan canım, ürünlerin isimlerini ve renk tonlarını yazarmsn ben bütün ürünleri net göremediğim için hangi ürünler olduğunu bilemedm hepsini..:26:[/QUOTE]

En öndeki kelebek makyaj paleti: çok beğendim farları çok kalıcı
Arkasındaki deri kaplı olan make that change fırça seti: bunu beğenmedim fırçaları çok sert
Mavi kapaklı krem: OPTIMALS OXYGEN BOOST™ KREM: beğendim,cildi sağlıklı gösteriyor.
O.B POWER SHINE RUJ NUMUNESİ
O.B POWER SHINE RUJ - Peach Nectar: Çok beğendim içindeki pırıltılar harika
O.B KAJAL GÖZ KALEMİ - Carbon Black:Birkaç saatten sonra akma yaptı bende o yüzden pek beğenmedim
PURE SKIN SİVİLCE LEKELERİNE DERİN. ETKİLİ BAKIM JELİ:3 haftadır kullanıyorum henüz bir etki yok
VISIONS V* VERY YOU RUJ - Bewitching:Bunu çok beğendim
VISIONS V* SPARKLE COLLECTION RUJ PALETİ - Hot Magic:Buna bayıldım 2.sini sipariş ettim:):KK1:
AMBER ELIXIR EDP
AQUA-RHYTHM YOĞUN NEM. GENÇLİK GÜZELLİĞİNİ KOR. GÖZ KONTUR KREMİ: güzel nemlendiriyor o yüzden beğendim
GIORDANI GOLD AYDINLATICI STİK:benim cildimde pek belli olmadı o yüzden pek beğenmedim
VERY ME DOĞAL RENKLENDİRİCİ JEL - Dark
GIORDIANI GOLD TOP ALLIKLAR:beğendim doğal duruyor

ne zormuş bunları yazmak:KK9:

$CIMG8353.jpg $CIMG8356.jpg
parfümlerin ikisi de harika.koku yayıcı bildiğiniz çikolatalı pasta aynı :KK1: numune setini de kendime aldım gg.o da süper.kremlerde güzel kokuyor.kargo geldiği gibi koyduğum için anca bu kadar yazabildim kızlar :)

$DSC01149.jpg

Make That Change Makyaj Paleti: Harika, bayıldım başka birşey söyliyemicem:)
ÇİFT ETKİLİ STİK KAPATICI - Medium:pek kapattığı söylenemez...
ORIFLAME BEAUTY 2FX MASKARA
O.B CABARET EYE LINER - Black Boulogne
O.B POWER SHINE RUJ - Cocoa Burst
O.B POWER SHINE RUJ - Peach Nectar
O.B KALEM EYELINER - Black
O.B KALEM EYELINER - Green
VISIONS V* SPARKLE COLLECTION RUJ PALETİ - Hot Magic
O.B FONDÖTEN SÜNGERLERİ
SOL AİLE GÜNEŞ SONRASI IŞILTILI LOSYON
HAIRX YAZ BAKIM DURULANMAYAN SAÇ KREMİ :şu anda saçlarımda, kendimi sahilde güneşleniyor gibi hissediyorum:KK1:
SWEDISH SPA BİÇİMLENDİRİCİ JEL KREM
COLOURFULL VE HYDRACOLOUR RUJ NUMUNE SETİ
O.B OXYGEN BOOST FONDÖTEN - Sand :güzel fondöten benim ihtiyacımı karşıladı en azından. kapatıcılık istemiyorsanız doğal dursun diyorsanız uygun bir ürün olur.
ORIFLAME BEAUTY CHERRY GARDEN RUJ : mercan rengi diye almıştım ama koyu pembe gibi bir rengi var ama güneşe çıkınca çok hoş duruyor.
FEET UP ADVANCED ÇATLAMIŞ TOPUKLAR İÇİN ONARICI KREM
SWEDISH SPA SEA ALGAE MİNERALLİ YÜZ SPREYİ: nemlendirmesi normal ciltler için yeterli ama benim cildim çok kuru olduğundan bana yetmedi:KK3:
DE MARCO 24 SAAT ETKİLİ ANTİPERSPİRANT SPREY DEODORANT: kokusu biraz ağır erkek arkadaşıma verecektim ama kardeşim kaptı hemen:KK1:

gelir gelmez yazdığım için hepsini deneyemedim boş bıraktıklarım deneyemediklerim:86:

Eki Görüntüle 189177 Eki Görüntüle 189178
parfümlerin ikisi de harika.koku yayıcı bildiğiniz çikolatalı pasta aynı :KK1: numune setini de kendime aldım gg.o da süper.kremlerde güzel kokuyor.kargo geldiği gibi koyduğum için anca bu kadar yazabildim kızlar :)

güle güle kullanın kızlarr :KK3::KK3: bende dün aldım ürünleri ama okula gider gitmez sahiplerine dağıttığm için fotosunu çekip koyamadm malesef:KK25::KK25: bu ay bişey almadım kendime o yüzden benden pas:KK36::KK36::KK36:
tatlım o fotodaki şeymi köpükmş baktım resmine şimdik :KK6: kullandıysan yorumunu bekliyorum tatlım,bende şu spreyini düşünmüştm bu ay ama almadm bilmediğimden:26:

kızlar oriflemenn gözeneklerikapatıcı ürünü vrmııı ?vrsa kullanan faydasını gren ltfen yazsnnn

cnm bence pek sırıtmaz o renk sende (ruj) çünkü çok aşırı koyu olcağını sanmıyorum fabulous red rengi daha koyu o daha dikkat çekici olabilirdi mesela ama bu hoş durur diye tahmin ediyorum,gelince bizi bilgilendir bide foto koyarsan rengin tonu nslmş bizde öğrenmiş oluruz:KK31: bende o kalem farların purple misti var benim çok hoşuma gidiyo,ne tam anlamıyla mor nede pembe ikisi arası bişey,simli ve krem gibi sürülüşü çok rahat ve çok abartılı bi rengide yok o yüzden hoş duruyo o farlar. renk olarak desert brown istediğine göre günlük kullanıcaksın sanırım? herhalde tahminen bal rengi gibi bi renk sanırım bu? günlük kullanıma gider :KK19: neden mavisini düşünmedin cnm? sana yakışabilir? hele bide renkli gözlüysen yada ela gözlerin varsa:21:

evt bende cuma verdim bugün gittim sormaya (izmir hm) salı gelcek dediler boşuna gitmiş oldum:KK25:

güle güle kullan canım, ürünlerin isimlerini ve renk tonlarını yazarmsn ben bütün ürünleri net göremediğim için hangi ürünler olduğunu bilemedm hepsini..:26:

tabiki fotoları koyarım benim gibi çelişkide kalanlara yardımcı olur umarım.
bu arada güzel bir parfüm istiyorum çok tuzlu olmayan,yaşım 18birde yaşıma giden elbet,varmı tavsiye edeceğiniz? enigma,divine sensual,divine(mavi),eclat bayan,sensoria fln çok merak ediyorum .böyle tüm mevsimlere gidecek bir koku olsa ne güzel olurdu.çok çiçek kokularını sevmiyorum mutlaka karışık olmalı
lütfen yardım edin:KK68:
mutlaka bu katalogdan almam gerektiği için bu kadar ısrarcıyım,doğum günü hediyesi olarak alınacakta:KK70:
bu ayki katalogda kırmızı el çantasıda gönlümü kaptı ama ondada kararsızım alsam mı diye:)

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 189249

make that change makyaj paleti: Harika, bayıldım başka birşey söyliyemicem:)
çift etkili stik kapatıcı - medium:pek kapattığı söylenemez...
Orıflame beauty 2fx maskara
o.b cabaret eye lıner - black boulogne
o.b power shıne ruj - cocoa burst
o.b power shıne ruj - peach nectar
o.b kalem eyelıner - black
o.b kalem eyelıner - green
vısıons v* sparkle collectıon ruj paleti - hot magic
o.b fondöten süngerleri
sol aile güneş sonrası ışıltılı losyon
haırx yaz bakım durulanmayan saç kremi :şu anda saçlarımda, kendimi sahilde güneşleniyor gibi hissediyorum:KK1:
Swedısh spa biçimlendirici jel krem
colourfull ve hydracolour ruj numune seti
o.b oxygen boost fondöten - sand :güzel fondöten benim ihtiyacımı karşıladı en azından. Kapatıcılık istemiyorsanız doğal dursun diyorsanız uygun bir ürün olur.
Orıflame beauty cherry garden ruj : Mercan rengi diye almıştım ama koyu pembe gibi bir rengi var ama güneşe çıkınca çok hoş duruyor.
Feet up advanced çatlamış topuklar için onarıcı krem
swedısh spa sea algae mineralli yüz spreyi: Nemlendirmesi normal ciltler için yeterli ama benim cildim çok kuru olduğundan bana yetmedi:KK3:
De marco 24 saat etkili antiperspirant sprey deodorant: Kokusu biraz ağır erkek arkadaşıma verecektim ama kardeşim kaptı hemen:KK1:

Gelir gelmez yazdığım için hepsini deneyemedim boş bıraktıklarım deneyemediklerim:86:

hepside birbirinden güzeller en çokda tepsi büyüklüğünde palet seti maşallah gerçekden büyük o fırça setleride resimde minicik ama bir geldi oda kocaman çok memnunum çokda kullanışlılar 2 fx rimelde favorim oldu bu ara çok farkediyo kirpikde çok hoş hepsi

kızlar oriflemenn gözeneklerikapatıcı ürünü vrmııı ?vrsa kullanan faydasını gren ltfen yazsnnn

şimdi gözenekler fondetenle kapatıcıyla kapanır ama bence cildiniz normal makyajsızken kapanması bunun içinde bir ürün çıkdı zaten ecollagen3d ama yaş sınırı var 35 yaş üstü eğer yaşınız daha küçükse pure skın gözenek sıkılaşdırıcı toniklerini deneyin derim ama ecollagen çok etkilibende gözenek problemi yok numunesini birine vermişdim azcık azcık süre süre 1 haftada biraz fark etmiş güzel yani

Resim eklemeye çalışdım olmadı nedense eklenmedi:KK43:

Son düzenleme:
Bunlarda benim yeni gelen ürünlerim..:KK16:
ancak ne yazıkki 3 tane ürünüm gelmemiş artık onlarıda geldiği zaman eklerim..:KK4:

15226.jpg

Arkasındaki deri kaplı olan make that change fırça seti: bunu beğenmedim fırçaları çok sert
Mavi kapaklı krem: OPTIMALS OXYGEN BOOST™ KREM: beğendim,cildi sağlıklı gösteriyor.
O.B KAJAL GÖZ KALEMİ - Carbon Black:Birkaç saatten sonra akma yaptı bende o yüzden pek beğenmedim
PURE SKIN SİVİLCE LEKELERİNE DERİN. ETKİLİ BAKIM JELİ:3 haftadır kullanıyorum henüz bir etki yok
VISIONS V* SPARKLE COLLECTION RUJ PALETİ - Hot Magic:Buna bayıldım 2.sini sipariş ettim:):KK1:
AMBER ELIXIR EDP
AQUA-RHYTHM YOĞUN NEM. GENÇLİK GÜZELLİĞİNİ KOR. GÖZ KONTUR KREMİ: güzel nemlendiriyor o yüzden beğendim
GIORDANI GOLD AYDINLATICI STİK:benim cildimde pek belli olmadı o yüzden pek beğenmedim

ne zormuş bunları yazmak:KK9:[/QUOTE]

very me renkli nemlendiriciden memnun musun

AMBER ELIXIR EDP

ne zormuş bunları yazmak:KK9:

very me renkli nemlendiriciden memnun musun[/QUOTE]

Açıkcası çok fazla kullanmıyorum çok gerekli bir ürün değil bence pek bir değişiklik göremiyorum sürdüğümde...:KK19:

Perfect body kullanan yok mu arkadaşlar ?? etkisini gören var mı almayı düşünüyorum ama kararsızım :44:

bu arada güzel bir parfüm istiyorum çok tuzlu olmayan,yaşım 18birde yaşıma giden elbet,varmı tavsiye edeceğiniz? enigma,divine sensual,divine(mavi),eclat bayan,sensoria fln çok merak ediyorum .böyle tüm mevsimlere gidecek bir koku olsa ne güzel olurdu.çok çiçek kokularını sevmiyorum mutlaka karışık olmalı
mutlaka bu katalogdan almam gerektiği için bu kadar ısrarcıyım,doğum günü hediyesi olarak alınacakta:KK70:
bu ayki katalogda kırmızı el çantasıda gönlümü kaptı ama ondada kararsızım alsam mı diye:)

Parfüm numunelerine bakarken çiçek kokularını seven annemin,şekerli kokuları seven benim ve ikisinin arası kokuları seven teyzemin ortak beğenisi divine(mavi) oldu, kime koklattıysam herkes çok beğendi.

uuuvvv hediye olarak aldı(RT)caksan süper:KK4::KK4::KK52: şimdi bahsettiklerinden bazıları biliyorum onlar hakkında yazayım dedim, divine kırmızısı meyveli-şekerli bi koku, mavisini ben sevmedm sanki temizlik ürünleri gibi kokuyo:KK60: ama tabi tende nsl durur bilemem bunlar benim fikirlerim..sensoriada katalogtan koklamıştm güzel hafif bi kokuydu hoşuma gitmişti:KK9: onun dışında biraz oryantal kokular seviyosan diamond musk ve chiffonu önerebilirm kokuları kalıcıdr:KK51:

Bunlarda benim yeni gelen ürünlerim..:KK16:
ancak ne yazıkki 3 tane ürünüm gelmemiş artık onlarıda geldiği zaman eklerim..:KK4:
15226.jpg

güle güle kullan cnmmm:21: rujun rengi ne acaba,çok açık geldide :KK59:

bunlarda benimkiler:KK1:sonunda eklemeyi başardıııım:KK66::KK66::KK66: $IMG0011A.jpg $IMG0010A.jpg

18479 diş macunu
20360 zeytin ve bambu özlü şampuan(çok metettiler bakalım nasıl daha denemedim
19639 flamboyant parfüm seti
18479 saç kremi
23531 ayak törpüsü(güzel stoklarda tükenmiş bile bugün tekrar girdim yok)
22383 full moonerkek parfüm
22380 full moon bayan
saç spreyi
21889 topuk kremi
22494 22493 mavi ve yeşil göz kalemi
20261 20269 beauty ruj rujların kapaklarını açmayı unutmuşum:))14454 gold büyülü toplar yeşil(baya
bi küçük ama güzel)

X