ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

tamam cnm ben günlük kullanmıştım 3 gün demek haftalık kullanılacakmıışş söyleediğin iyi oldu çok saol cnmkaydirigubbakcemile3yoksaa kırış kırış cilde sahip olcektimmmakannehir

yanii girmiyim hediyelerin kodunu öylemiiboshayallersmile

girmeeee:umursamaz: laelaelaelaelae

ecrin tşk canım. bide optimals gce jeli nasıl biliomusn cnm ? ben sadece gece sini almayı düşünyrm ama gündüz üde almassam bi işe yaramazmı diede tereddüttym

bunlar birbirini tamamlayan ürünler gece besleme gündüz bakım içindir cilt temizleyici kullanmazsan hiç bir işe yaramaz bence ikisinide al

fiyat listesinde arka syfa numune çantası diyo 8tl, sizce sadece çantamıdr o yoksa içinde bikaç tane numune varmıdrguclubacismile

bide diyelimki 150 puan yaptık o zmn %3lük aşamaya mı geçmiş oluyoruz? yani ne kadar fazla bp yaparsak o kadar fazla he? aynı anda bu işte yükselirken grup bp ile mi yükseliyrz acaba yoksa kendi bpmzlemi?

hadi yaa tüh:2: bi iki bişey serpiştirselerdi ne olurdu sankii:)

internetten sipariş verirken aksesuar paketi var 6 tl bi de sürpriz ürün paketi var o da 11 tl mi neydi..yani onlardan alabilirsin o parayı vereceksen..ben almıştım aksesuar paketini de sürpriz ürün paketini de..tabii paket içeriğini kendiler belirliyo..sürpriz..ne çıkarsa bahtına..bana aksesuar pktten bi küçük boy bi orta boy çantayla bi de çift taraflı ayna çıkmıştı bişe daha vardı onu unuttum..sürpriz üründen de bi tane volare deo bi tane ruj numunesi bi tane bi krem numunesi bi de bişiler daha vardı..unuttum ama yani öyle numune koyacak çanta falan lazımsa 6 tl lik aksesuar paketinden al genelde çanta çıkıyo içinden öyle makyaj çantası tarzı çantalar..hele bi tanesi o koca toniklerin falan sığacağı büyüklükteydi benim.. zemuszemus

yaa arkadaşlar bu altın buroşür indirim buroşürümü oluyo hanii stoklarda sınırlı olan buröşürmü ilk kargoyla istemeden 1 tane gelirmikii sipariş versemmi çünkü soruyolar indirim broşürü yokmu diyeee bende yok diyorum gelmedi diyorum zaten koku kartları fianda kullanılmış getirdi sponsorum hiç bi işe yaramadı bende bu ay koku numunesi sipariş verdim ama koku kartınamı çevirsem acaba hangisi kullanışlı olıur bu arada aksesuar paketii nerde göremedim ben 11. katoloktan vericem bu ilk siparişim olucak 190bp yaptım ilk ayım için iyi puan kızlarr yaa deneyimli olanlarr hangii yardımcı ürünleri alıyım iyi birr iş çıkarmak içinn kaydirigubbakcemile2 çok çalışmam gerekiyo benimm çokkkkk

bide diyelimki 150 puan yaptık o zmn %3lük aşamaya mı geçmiş oluyoruz? yani ne kadar fazla bp yaparsak o kadar fazla he? aynı anda bu işte yükselirken grup bp ile mi yükseliyrz acaba yoksa kendi bpmzlemi?

yükselirken grup şart hadi 150 bp yaptın o senin satışın peki 450 bp yi nasıl yapacaksın yapsan bile ürünleri dağıt parasını al ödemeyi yap çok zor o iş ya tecrübeyle sabittir o yüzden ben bütün müşterilerime katalog bırakmıyorum o çevrede kendime üye buluyorum müşterileride o üyeye yönlendiriyorum hem üyem oluyor hemde müşterilerim elimde kalıyor böylesi güzel hazır müşteri olunca üye yapmak da garanti :))

yaa arkadaşlar bu altın buroşür indirim buroşürümü oluyo hanii stoklarda sınırlı olan buröşürmü ilk kargoyla istemeden 1 tane gelirmikii sipariş versemmi çünkü soruyolar indirim broşürü yokmu diyeee bende yok diyorum gelmedi diyorum zaten koku kartları fianda kullanılmış getirdi sponsorum hiç bi işe yaramadı bende bu ay koku numunesi sipariş verdim ama koku kartınamı çevirsem acaba hangisi kullanışlı olıur bu arada aksesuar paketii nerde göremedim ben 11. katoloktan vericem bu ilk siparişim olucak 190bp yaptım ilk ayım için iyi puan kızlarr yaa deneyimli olanlarr hangii yardımcı ürünleri alıyım iyi birr iş çıkarmak içinn kaydirigubbakcemile2 çok çalışmam gerekiyo benimm çokkkkk

ben renkli kozmetik fazla satmadığımdan sattıklarımda ne alacağını bilen kişiler olduğu için ruj numunesi falan almadım ama parfüm numunesini al mutlaka onu başka türlü satamazsın ruj fondöteni gene katalog da renginden ayırt ediliyor ama koku önemli hem kar marjı yüksek buna bağlı olarak da puanı parfümü al

ben renkli kozmetik fazla satmadığımdan sattıklarımda ne alacağını bilen kişiler olduğu için ruj numunesi falan almadım ama parfüm numunesini al mutlaka onu başka türlü satamazsın ruj fondöteni gene katalog da renginden ayırt ediliyor ama koku önemli hem kar marjı yüksek buna bağlı olarak da puanı parfümü al

tamam cnm teşekür ederim verdiğin bilgiler için bu gün toplantımız vardı zatenn kafama takılan bütün soruların cevabınıda almış oldumm pazarda bende toplancezz pek keyifli u iş yaaaaguclubacismile:dance:

Altın broşür işte 100 bp yi geçenler için.Ne güzel ilk aydan geçmişsin,çok güzel puan yapmışsın.Tebrik ederim.Yani 100 bp yi geçtiğine göre o altın broşür senin için geçerli.Müşteri için değil.Kargonun içinden katalog da çıkıyor,altın broşür de fiyat listesi de hepsi çıkıyo..Aksesuar paketine gelincee..İnternetten sipariş verirken siparişi onaylama aşamasında alt tarafta yazar "internet fırsatı" diye..orda alt alta yazıyo aksesuar paketi ve sürpriz ürün paketi diye..karşısında da adet:0 yazıyo onun hangisini istiyosan karşısındaki sıfırı bir yap ve tamam deyip ilerle..faturaya eklendiğini göreceksin..

Ayrıca koku kartı konusunda ben de aynı fikirdeyim.Kartla martla uğraşma zaten numune seti 5 tl..al gitsin..gerçi hepsi yok içinde ama en çok sorulanların yüzde sekseni var yani..

başka var mı sorun?

Altın broşür işte 100 bp yi geçenler için.Ne güzel ilk aydan geçmişsin,çok güzel puan yapmışsın.Tebrik ederim.Yani 100 bp yi geçtiğine göre o altın broşür senin için geçerli.Müşteri için değil.Kargonun içinden katalog da çıkıyor,altın broşür de fiyat listesi de hepsi çıkıyo..Aksesuar paketine gelincee..İnternetten sipariş verirken siparişi onaylama aşamasında alt tarafta yazar "internet fırsatı" diye..orda alt alta yazıyo aksesuar paketi ve sürpriz ürün paketi diye..karşısında da adet:0 yazıyo onun hangisini istiyosan karşısındaki sıfırı bir yap ve tamam deyip ilerle..faturaya eklendiğini göreceksin..

Ayrıca koku kartı konusunda ben de aynı fikirdeyim.Kartla martla uğraşma zaten numune seti 5 tl..al gitsin..gerçi hepsi yok içinde ama en çok sorulanların yüzde sekseni var yani..

başka var mı sorun?

çok detaylı anlatmışsın cnm saol peki kargo paketinde katolok ve broşür kaçtane çıkıcak yani birer taneyse eğer ben katolok içinde 10'lu paketi vermek istiyorumm çünkü çoğu müşrerime katolok bırakıyorum

çok detaylı anlatmışsın cnm saol peki kargo paketinde katolok ve broşür kaçtane çıkıcak yani birer taneyse eğer ben katolok içinde 10'lu paketi vermek istiyorumm çünkü çoğu müşrerime katolok bırakıyorum

tatlım normalde birer tane katalog ücretsiz ekleniyor ayrıca 3,90 tl karsılıgı da 5li katalog seti ekleniyor. sen 5liyi silip onun yerine onlu katalogu eklersin hediyeyi de kapmış olursun :)

X