ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

emosum sadece parfumun kodunu girmen yeterli alısveriş sonu deyip de ilerliyoruz ya ozaman ürünlerin indirim, promosyon vs ekleniyor, vücut kremiyle deodorat ta ozaman otomatikman eklenecek, ayrıca kodlarını girmene gerek yok yani :)

hııı ee ben direktörüme söledim evet kodlarınıda gircen dedii ayy benim kafam karıştı sanırımkafamçokkarıştı kodlarını girersem bide extaradan para ödenmeyimm yada girmezsem bu seferde gelmezse kafamçokkarıştı neyse cnm ben tekrar sorayımm direktöre oda azcuk acemi zatisempatiksalakcinni

hııı ee ben direktörüme söledim evet kodlarınıda gircen dedii ayy benim kafam karıştı sanırımkafamçokkarıştı kodlarını girersem bide extaradan para ödenmeyimm yada girmezsem bu seferde gelmezse kafamçokkarıştı neyse cnm ben tekrar sorayımm direktöre oda azcuk acemi zatisempatiksalakcinni

parfümün kodunu gireceksin sadece diğerlerini girersen ayrıca tutar gelir alış verişin sonunda siparişi göndermeden önce bak parfümün karşısında fiyat yazar diğer ürünlerde indirimli yazar

kızlar bişey sorucam kasım kataloğundan syf79daki temizleyicimi yoksa 48dekini mi tavsiye edersinz? ve hangisi rimeli iyi çıkarır kullanan varsa bilgi vereblrmi? şimdiden tşk kaydirigubbakcemile3

48. sayfadakini tavsiye ederim çünkü o temizleyeci özellikle göz için de üğretilmiştir ve hatta başka makyaj temizleyici ne kullanırsan kullan gözün için bunu yada bunu mavilisi var yoğun makyajı temizlemek için onu kullan ve bu da adı üstünde makyaj temizleyici ve 3 ü bir arada bu üründe ben bunu tavsiye ederim bende kullanıyorum

merhabalar

bende aranıza yeni katıldım ve 2 aydıe üyeyim oriflameye. erkek parfümlerinden excite hakkında bilgisi olan varmı.

merhabalar

bende aranıza yeni katıldım ve 2 aydıe üyeyim oriflameye. erkek parfümlerinden excite hakkında bilgisi olan varmı.

aramıza hosgeldin gülhanu,
excite muhtesem bi erkek kokusu eylülde indirimdeydi bol bol sattım, oldukca ferah, arkasında meyve kokuları bırakan bir parfum gönül rahatlıgıyla alabilirsin satabilirsin

kızlar,
2sorum var;

1-) bugün geldi verdiğim siparişler
Ve 11.katalogta ki 'si bir arada koruyucu el ve tırnak kremi (son sayfalarda) büyük boy 150 ml ;
1 Alana Bir bedavaydı.
bir tane istedim diğeri gelmedi.
Sorun nerede ? hata bende mi? değilse ne yapabilirim. arkadaş o şekilde istemişti.. elimde kalacak yoksa.

2-) 100bp'den fazla yapmıştım, otomatikman eklenir,bsaç düzleştirici gelir demişti arkadaş.
gelmedi?
nasıl olacak?

kızlar,
2sorum var;

1-) bugün geldi verdiğim siparişler
Ve 11.katalogta ki 'si bir arada koruyucu el ve tırnak kremi (son sayfalarda) büyük boy 150 ml ;
1 Alana Bir bedavaydı.
bir tane istedim diğeri gelmedi.
Sorun nerede ? hata bende mi? değilse ne yapabilirim. arkadaş o şekilde istemişti.. elimde kalacak yoksa.

2-) 100bp'den fazla yapmıştım, otomatikman eklenir,bsaç düzleştirici gelir demişti arkadaş.
gelmedi?
nasıl olacak?

1) hediyeninde kodunu girecektin girmezsen şirket göndermiyor
2) faturanda puanın yazar bir ona bak 100 bp yazıyorsa faturanı şirkete göndereceksin gelmedi diye bu işlemi direktörüne götür o yapsın hem kargo ücretide ödemezsin

kızlar:eek: 12.katalogla bugün merhabalaştık, bütün danışmanlarına slmlarını iletti, süper şeyler var ben bayıldım..aklinialirimsmile 11.katalogta baya aştım kendi cebimden yiyom, yemicem artık diyodumki sanırsam yine kendime engel olamayacammmkaydirigubbakcemile3 hepinize iyi satışlarrr:):hulya:

Son düzenleme:
2) faturanda puanın yazar bir ona bak 100 bp yazıyorsa faturanı şirkete göndereceksin gelmedi diye bu işlemi direktörüne götür o yapsın hem kargo ücretide ödemezsin

divine parfüm alana vücut kremi ve deodarant bedava diyo ben şimdi bu deo+vücut kreminindemi kodunu gireyim o zamn gelmesi içinnn girmezsem gelmezmibenneyaptımki

kızlar:eek: 12.katalogla bugün merhabalaştık, bütün danışmanlarına slmlarını iletti, süper şeyler var ben bayıldım..aklinialirimsmile 11.katalogta baya aştım kendi cebimden yiyom, yemicem artık diyodumki sanırsam yine kendime engel olamayacammmkaydirigubbakcemile3 hepinize iyi satışlarrr:):hulya:

12 katalog nasıl neler var yazabilirmisn acaba canm:)

evet canm kodlarını mutlaka gir,faturalandıgnda bedavalar zaten düşecek

tamam cnm çok saol burda bir arkadaş girmene gerek yok filan dedi de kafam karıştıı peki bişi daha şimdi ben bu hediye ürünleride eklediğim zamn bpde yükseliyo bu bpde düşermikii ayy bide internetten siparişi eve teslim için gönderi şeklini adrese teslimmi işaretliyoruzzzz kısaca anlatıröısın cnm internetten siparişiiieyvahedigeldismile

tamam cnm çok saol burda bir arkadaş girmene gerek yok filan dedi de kafam karıştıı peki bişi daha şimdi ben bu hediye ürünleride eklediğim zamn bpde yükseliyo bu bpde düşermikii ayy bide internetten siparişi eve teslim için gönderi şeklini adrese teslimmi işaretliyoruzzzz kısaca anlatıröısın cnm internetten siparişiiieyvahedigeldismile

girmezsen hediyeler gelemz cnm mutlaka gir kodlarını..hediye ürünlerin bpleri düşüo,eklenmiyo yani!! eve teslim içinde adrese teslimmi die çıkıyo ya hani onu evet olarak secioosun kargo adresine gelior..

bende cildim için bişeyler almak istyrm bu sıralar problemli bi cildim var ama bu katalogtada pek bişe bulamadım üff:KK43:(

girmezsen hediyeler gelemz cnm mutlaka gir kodlarını..hediye ürünlerin bpleri düşüo,eklenmiyo yani!! eve teslim içinde adrese teslimmi die çıkıyo ya hani onu evet olarak secioosun kargo adresine gelior..

bende cildim için bişeyler almak istyrm bu sıralar problemli bi cildim var ama bu katalogtada pek bişe bulamadım üff:KK43:(

cnm 11,katolokta 78,sayfada soyula bilen maske ve gündüz kremi var ben onu kullanmaya başladım 1 hatadadır ve 3 günde farkedilir dercede deişiklik var böle bir güzellik geldi bana tavsiye ederimm kullanmadıysan bi dene derim gerçi onlar dörtlü olarak satılıyo ama bana ikisi yetti :KK1:

teşekkür ederim.
bazen kızıyorum beni kaydeden arkadaşa.
elinden geldiğince eksik bilgiler veriyor diye.
en çok sizin yardımınız oluyor. sağolun valla. iyi geceler
:):)

cnm 11,katolokta 78,sayfada soyula bilen maske ve gündüz kremi var ben onu kullanmaya başladım 1 hatadadır ve 3 günde farkedilir dercede deişiklik var böle bir güzellik geldi bana tavsiye ederimm kullanmadıysan bi dene derim gerçi onlar dörtlü olarak satılıyo ama bana ikisi yetti :KK1:

cilt tipin nedir cnm senin bu seriyi ben kuru ciltler için die duymuştum..gndüz kremi nasıl çokmu yaglı?? benm cildim karma çünkü..sürdüğüm zman emermiki acaba

şimdik gelelim yeni kataloğa:emir_bebek: baştan itibaren özellikle gözüme takılan indirimleri yazıyorm canlarım :)
1) yeni parfüm çıktı midnight pearl diye kokusu hoşuma gityi kalıcı gibi,hatta sonraki aylardada doldumak için yedek şişe çıkarcaklarmş o parfüm için..
2) 50tllik alışveriş yapana giordani top allık 19,90a, 100tllik alışveriş yapana allık ve pudra fırçası 24,90a..
3) çok fazla sayıda set ürünler var, parfümler duş jelleri yüz temizleme ürünleri gibi mesela..
4) tender care'in vanilyalısı çıkmş,ama katalogtan kokusunu alamadm:S
5) 35-40 yaş üstü ürünlerin çoğu set halinde var..
6) biri inci biride mor taşlı olmak üzere iki takı seti var.
7) erkekler için atkı, şemsiye, bide pille çalışan tornovida koymşlar ohaoldumsmile şu katalogta tornovidada gördm ya artk ne çıksa diğer aylar şaşırmam boshayallersmile
8) kullananlar için bikaç syf önce okumştm essentials serisi var fiyat uygun:KK66:
9) powershine rujlar 9,90.
10) heh bide ob yoğun gözkalemleri var katalogda 1fiyatına3tane 14,90 diyo ama fiyat listesinde bi alana bi bedava diyo bunu çözemedm açıkçası :S direktörlerin kesin bilgisi varsa bu konuda beklerim..
11) oriflame beauty markalı ürünler indirimde.colorful ve hydracolor rujlar 12,90
12) ondan sonracığıma giordaninin yeni göz altı kapatıcısı çıkmş2,75ml 13,90 püff böyle yazınca pahalı geldi birden:KK70:
13) very me serisinin yeni rimeli çıkmş 6,90 tanıtım fiyatı. hah bide bunlara bayıldım yine very me serisi meyve tatlarında dudak parlatıcısı çıkarmş altı rengi var 7,90dan..
14) volare serisinin iki yeni parfümü çıkmş magnolia ve wisteria adında,ama fiyatı biraz uçmş 4ml 12,90 :eek:lmaz:
15) kolonyalar,yılbaşı için üretilen ürünler var banyo köpüğü vs,
16) essentials'ın kış için maske ve kremi çıkmş,
17) veletlr için pingoo adı altında yeni bi seri çıkmş vücut şamp., penguen şeklinde yıkama eldiveni ve sabunu var :)
18) swedish spa ve discover serisi var uygun fiyatlara :KK66:
19) endless lash adında birde rimeli çıkmş 12,90..
20) son syflara gelirken kelebek şeklinde farları dizayn edilmş makyaj paleti var 34,90a, paletteki gerek rujlar gerekse farların renkleri çok hoş günlük için rahatça kullanılablr tarzda tatlı renkleri bi araya getirmşler.
21) ve kapaktada 30ml giordani ve delight parfümleri var 11,90a...

parfüm serilerini,duş ürünleri vs de ekleyeyim dedim :)
1) s8 night
2) giordani gold
3) divine - kırmızı olanı
4) enigma
5) volare
6) chiffon (bu arada bu seti geçen ay aldm böyle hafif ama kalıcı sevenler için güzel bence )
7) ascendant - siyahı
8) deep impact- duş jeli traş sonrası losyon ve rollon
9) s8 - beyaz olanı
10) north for men - yüz yıkama jeli ve yaşlanma karşıtı krem
11) " " " - hassas cilt için traş köpüğü, saç&vücut şamp.
12) royal velvet set
13) time reversing set
14) lift expert set
15) aqua rhythm set
16) signature set
17) pure nature yaban mersini lavanta özlü set
18) volare-magnolia-wisteria minyatür set (4er ml herbiri)
19) advanced ayak bakım seti
20) " el " "
21) swedish spa aroma set (içinde tütsü ve mum fln var)
22) swedish spa toprak set
23) " " ateş "
24) nature zeytin & bamu özlü set
25) " üzüm ekinezyalı set
26) " pembe greyfrt ginkgo set
27) discover seville set (turuncu olan)
28) " borneo " (yeşili)
29) " scandinavia set (mavisi)
30) essential kış bakım için set (yüz için maske ve krem)
oriflame bu ay aşmış kendini yaaa kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba, ben kendime ve arkadaşlarıama indirimli ürünler almak için temsilci olmak istiyorum(avonuda düşünüyorum) bazı sorularım var yardımcı olursanız sevirim.

Aldığımız ürünleri yüzde kaç İndirimle alıyoruz, aldığımız ürünlerin kargo ücretini biz mi ödüyoruz(10tl lik ürün alsak mesela o ay kargo nasıl oluyor)
Kredi kartlarına vade koymadan taksit yapılabiiniymu.
Birde her ay alışveriş zorunlumu. Şimdiden teşekkürler

X