ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

%30 indiirmli alıyoruz..istersen kargo ücreti ödersin 6.30 seklimnde istersende kargo sıfırlama ürünü die bişe var,her ay farklı bi ürün(ruj,krem,deo gibi) onun kodunu girersin 7.00 tl seklinde ücretlendirilir buda.bence bu daha karlı,genelde herkez bunu yapar!!
kredi kartlarına vade koymadan taksit var die biliorum.her ay alışveriş zorunlu diil.1 sene sonunda üyeliğin düşer ancak.

cilt tipin nedir cnm senin bu seriyi ben kuru ciltler için die duymuştum..gndüz kremi nasıl çokmu yaglı?? benm cildim karma çünkü..sürdüğüm zman emermiki acaba

benimde karma canım cilt tipimm ben memnunum yaa zemuszemus denemelisin bence

divine parfüm alana vücut kremi ve deodarant bedava diyo ben şimdi bu deo+vücut kreminindemi kodunu gireyim o zamn gelmesi içinnn girmezsem gelmezmibenneyaptımki

divine nın kampanyasında bedava dediği için girmene gerek yok parfümün kodunu girdiğinde diğer ürünler otomatik olarak yazılıp indirimli olarak fatura ediliyor ama krem 1 alana 1 hediye şeklinde 2 tane ürün var ortada şirket bilemez ki hangisini hediye olarak istediğini o yüzden girmen gerekiyor hediye olacak olan ürünü

yaşadığın yer olarak izmir yazıyor orada hizmet merkezi kocaman bir market oradan alışveriş yaparsan hem görerek alıyorsun hem de kargo ücreti ödemen gerek yok kargo ücreti de 1 sabun alsanda 7 tl 140 tl lik alış verişe de 7 tl ama 150 bp yaparsan kargo ücreti ödemiyorsun bu da ortalama sana geliş fiyatından 200 tl lik satışa denk gelior ama tek seferde 150 bp yapman gerekiyor kredi kartına vadesiz 4 taksit yapılıyor üye olmayı düşünüyorsan bu ay ki fırsatı kaçırma kampanyalar harika çünkü

emscum maskeyi haftada 1 kullan günlük olarakda cildine uygun temizleyici ile temizleyip sonra nemlendiriciyi kullan maske hergün yaparsan cildin mahvolur

kızlarrr,,optimals matte touch matlaştırıcı gündüz jeli ve gece jeli ni bilen kullanan varmııı?? nasıll??

Merhaba arkadaşlar ben de mart ayından beri satış danışmanıyım. Sadece kendime alıyorum. Aldığım ürünlerden bazıları ile ilgili fikirlerimi yazayım,
1. GIORDANI GOLD SHINE EDP: Kalıcı bir koku, gayet güzel ama ben kendime yakıştırmadım kokuyu annem beğendi, o kullanıyor. Ben de arada :)
2. ORIFLAME BEAUTY KALEM EYELINER - Çok memnunum eyeliner asla süremem beceremem diyodum ama bunu kullanmak çok kolay, çok da güzel duruyor.
3. MISS O CLUB PRIVE EDT: İnanılmaz güzel bir koku kalıcı değil ama çok güzel. şimdide Miss O Fashion Princess EdT aldım o da güzel.
4. G.GOLD LASH FASCINATION MASKARA: bunu da beğendim, kirpiklerim az olmasına rağmen güzel gösteriyor.
5. AMETHYST FATALE EDP: Ağır geldi ilk başta ama bi süre sonra hoşuma gitmeye başladı :)
6. Very Me Doğal Renklendirici Jel: kokusu çok güzel. fondoten kullanmıyorum normalde, bu hafif bi canlılık veriyor.
7. Very Me Clickit Dudak Renklendiricisi: ilginç bi şekilde dudaklarımda yanma oldu bunu sürünce. kokusu güzel biraz da şekerli :)
8. ORIFLAME BEAUTY MIDNIGHT COLOUR RUJ - Midnight Red: kargo sıfırlama ürünüydü iyi ki de öyleymiş beğendim :)
9. Very Me Lipmania Ruj: görüntüsü çok şeker, ucuz ve güzel bence
10.Very Me Clickit Eyeliner ve Very me clickit Maskara: çokk minikler ama fiyata göre normal.
11. ELVIE EDT, ELVIE VÜCUT KREMİ, ELVIE 24 SAAT ETKİLİ ANTİPERSPİRANT DEODORANT: çok hafif güzel bi koku, hepsini birden kullanınca kalıcılığı artar mı ki acaba ?
12. SILK&SMOOTH TÜY AZALTMAYA YARDIMCI VÜCUT LOSYONU: daha kullanmadım işe yarar umarım lazer epilasyon mağduru olarak işe yaramasına fena halde ihtiyacım var
13.GIORDANI GOLD PARFÜMLÜ VÜCUT PUDRASI: ne işe yaradığını anlamadım, öyle özenip almıştım, koltuk altına pudra sürmek iyi oluyo diye duymuştum bundan sürdüm ben de bir iki kere :)
14. VISIONS V* SUGAR RUSH DUDAK PARLATICISI - Cotton Candy: pamuk şeker çok güzel, 3 yaşında yiğenim var çok özeniyo makyaja süslü :) tabi ki sürmüyoruz hiç bişey ama ona verdim annesi sürer gibi yapıyo çok seviniyo o da :)
15. ESSENTIALS FAIRNESS KREM: ilk sürüldüğünde bi aydınlık veriyor ama kalıcı bi açıklık sağladığı söylenemez.

Umarım işinize yarar yorumlarım. Herkese mutlu günler dilerim :)

visions ikili göz kalemleri nasıl renk veriyormuu kızlar hani çift taraflı kalemler

ecrin tşk canım. bide optimals gce jeli nasıl biliomusn cnm ? ben sadece gece sini almayı düşünyrm ama gündüz üde almassam bi işe yaramazmı diede tereddüttym

emscum maskeyi haftada 1 kullan günlük olarakda cildine uygun temizleyici ile temizleyip sonra nemlendiriciyi kullan maske hergün yaparsan cildin mahvolur
tamam cnm ben günlük kullanmıştım 3 gün demek haftalık kullanılacakmıışş söyleediğin iyi oldu çok saol cnmkaydirigubbakcemile3yoksaa kırış kırış cilde sahip olcektimmmakannehir

yanii girmiyim hediyelerin kodunu öylemiiboshayallersmile

kızlarr ben ilk siparişimi vericem ama ben parfüm numunesi istiyorum sanırım 5 tlye gelicek siparişlerimin arasınamı kodunu girmeliyim gelmesi için

peki bu koku numunelerindee oriflame nin bütün parfün çeşitlerini bulabişicezmi erkek bayann bütün numunelerden gönderirlermii

şeyy yaa bide sipariş verincee kargoyla beraber katolokta geliyomu bi sonraki ay için geliyosa kaç tane geliyoo ücret oluyomuu off amma soru işaretleri var hee şu ilk siparişimi bi verseydimmmm rahatlardımmm

şeyy yaa bide sipariş verincee kargoyla beraber katolokta geliyomu bi sonraki ay için geliyosa kaç tane geliyoo ücret oluyomuu off amma soru işaretleri var hee şu ilk siparişimi bi verseydimmmm rahatlardımmm

kaç tane numune gelio bilmiorum canm ama karışık geliodur büüyk ihtimal.
1 tane katalog geliyor ücretide 1.10 ytl sanıırm..ilk başta siparişine 5li katalog ekleniyor ama sen onu güncelle diip silebilirsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…