ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

O.B TRIPLE CORE RUJ
ENIGMA VÜCUT KREMİ
VOLARE PARFÜMLÜ VÜCUT PUDRASI
arkadaşlar bu ürünleri kullananların yorumlarını almak istiyorum :dance:

Volare Pudra kullandım.Bi etkisini göremedim.Kokusu da bi kaç dk sonra kayboluyor.Bi de beyazlığı vücudumdan gitsin diye uğraşıyodum yarım saat.Hatta deosu ile birlikte kullandım daha etkili olsun diye.Yok bi şey cıkmadı. yasakkelime

kızlar artık siparişi iptal etmek die bişey mümkün:) ben bugün alt üyem 5li kataloğu silemedm diyince ben bakaym ddm meğersem kız vermş siparişi, nsl olcak ne etcez bilmem ne derken ekran dondu,sistem saçmaladı diyip tüm siparişleri sildm, sonra acaa yollanmıcakmı vs derken, sonra bi panik oldum acaba heptenmi silindi diye,mail adresinde sipariş alındı diye görüyo ben iptal dediğim için mail gelmemiş. sonra hızlı bağl-alışveriş raporlarna grdim,finans adı altında fatura görünüyo?yanlız sorun şu ki, ben onu iptl ettiğim halde orda görünmesi nsl bişy oluo?iptal ettmmi etmedmmi bilmym?sipariş iptaline gelince hiç bi ödeme görünmüyo,hangisi doğru acaba?ve nsl öğrenirim sizce?

maıl atın kokoo
musterı hızmetlerıne arandıgı zaman baglanmıyo sıparıs kodunu al maıl olarak sor cevap gelıyo...

Canım ya öğrenirsen bana da söyle ben iptal ettim iptal maili geldi işlem yapılıyor mu ne yazıyodu ing.ce finansa baktığımda orda gözüküyor hala
Gerçi direktörüme söyledim gelirsede kargo parasını karşılıcakmış

msj yolladım daha ses çıkmadı:sinifsinif: işin garibi ayın17si son tarihti katalog için.

aslında şöle bişey var ben 16sında sipariş verirken yanlışlık yaptım iptal talebi yolladım ama o akşam mail gelmedi sabah yine denedim sipariş vermeyi oldu. bu demek oluyoki iptal olucak yoksa sipariş verilmezdi gerçi çoktan geçti gün ama..

telefon ile iptal oluyor die biliorum bende.siteden iptal işlemi gerçekleşmiyor.zaten oriflame müşteri hizmetleri konusunda zayıf kalıyor

slm kızlar bu bp olayı nasıl oluyor. yani kaç parada puan artıyor. üye olmayı düşünüyorum ama karar veremedim. bp yi açıklarsanız sevinirim.

Arkadaşlar şimdiye kadar ki her sorumu sabırla cevapladığınız için çok teşekkür ederim.
tekrar sorularımı topladım. tek tek sorayım da şu acemilikten kurtulayım dedim. genel olarak :)

1 - ürün sıfırlama kodunu biliyorum ama , hem o kodu hem de ürünün kendine has kodunuda mı yazıcaz?? ikisini birden.

2 - mesela 100 bp'lik sipariş topladım. ALTIN Broşür'den siparişleri bu topladıklarımla mı birlikte vericem.
yoksa sonra falan mı?

3 - Ptt'ye gidip ödeme yapmak istediğimizde para kesiyorlarmış. doğru mu. doğruysa ne kadar?

4 - ilk ayımdı ve 10.katalogtan 40 küsür bp yapmıştım. bu ay 100'e tamamlarsan Saç Düzleştirici fırsatını yakalayabilrsin dediler. doğru mu? doğruysa da ne yapmam lazım yine sipariş verirken bi kod falan mı giricem??? düzleştirici direk mi geliyor.

5- sipariş verirken sepete ekle dediğimde eksik falan diyor, problem çıkıyor. çıktı yani dün gece. belli bir tarihte mi başlıyor siparişler..

Farkındaysanız benim tek problemim siparişlerle ilgili :)
kusura bakmayın,yeni başladım malum. net cevaplar da alamıyorum beni üye yapan arkadaştan.
çok çok teşekkürler şimdiden ..
olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile :asigim: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

eşime oriflame parfüm almayı düşünüyorum anacak hiçbirinin konkusunu bilmiyorum sizin önerebileceğiniz parfümler nelerdir? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

eşime oriflame parfüm almayı düşünüyorum anacak hiçbirinin konkusunu bilmiyorum sizin önerebileceğiniz parfümler nelerdir? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

glacıer var mavi şişe, bu ayda indimde. erkek kardeşim kullanıyo ve beğeniyor kokusunu hafif ve güzel. ama kalıcılık konusunda emin deilim.
soul var o da güzel. kuzenlerim almıştı geçen ay. fiyatıda uygun.
eşim signature ve eclat kullandı. eclat kalıcı. ve kokusu da hoş ama bu ay katalogta yok sanırım. opuyorumnanaktan

avon temsililciliğini hallettim bugünde oriflameye başaldımm vatana millete bide benim kocişe hayırlı olsunnn avonu yaparken batırmıştımda acukkkkaydirigubbakcemile3

avon temsililciliğini hallettim bugünde oriflameye başaldımm vatana millete bide benim kocişe hayırlı olsunnn avonu yaparken batırmıştımda acukkkkaydirigubbakcemile3

hayırlı olsun.
oriflame avondan daha karlı gibi, sen karlandırırsın toparlarsın inşaallah
iyiki kocişlerimiz var yoksa halimiz harap, benden avondan aldım ağzımın payını

merhabalar arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. daha önce avon kullanıyordum şimdi organik olduğu için oriflamea geçtim .ben de üye oldum .11 katolok elime geçti .geliş fiyetından vericem dememe rağmen komşucuklarıma malesef umursamadılar. galiba sadece kendime getittiricem.hem geliş fiyatından karsız getiripte kapı kapı katolog ürün gezdirmek pek işime gelmedi.neyse bakalım zaman neleer gösterecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…