ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar rica etsem katalogu olan biri bu ayki ücret sırılama ürününün ne olduğunu söyleyebilir mi? :kedi: bilmiyorumkismile

slm kızlar bir şey soracağım
eylül ayı kataloğunda sayfa 65 te sıkıştırılmış pudra var.almayı düşünüyorum da kullananlar varsa bilgi verebilirler mi acaba?öneriri misiniz yani?

canım illaki 14-15 sayfalardaki kremlerden alacaksan sayfa 66 daki parfümü al hem krem hem parfüm sahibi ol bana daha karlı gibi eldi Deliht kokusunu da seviyorum diye ben aldım bi tane aklinialirimsmile

canım çok sağol cevap yazmışsın uzun zamandır girememiştim. Embrace aldım fena değilmiş kokusu =)

slm kızlar bir şey soracağım
eylül ayı kataloğunda sayfa 65 te sıkıştırılmış pudra var.almayı düşünüyorum da kullananlar varsa bilgi verebilirler mi acaba?öneriri misiniz yani?

tenin açık mı koyu mu bilmiyorum ama beyaz tenli bi arkadaşım açığını sipariş etmişti ama cidden beyaz yani fazla açık pudranın rengi değiştirmeye çalışıyoruz şimdi.kalitesini ve koyu rengini bilemiyorum ama.

kızlar divine parfüm almıştım katoloğun sonunda ki 30 mlliklerden internette kalıcı demişlerdi sıktığımla kokunun uçması bir oluyoo yaa mafoldumben

Giordani Gold Yaşlanma Etkilerine Karşı fondoten - aslında sadece giordani gold fondoten olanı da var ama ikisinin arasında çok fark varmıdır
yaş sınırı yok sanırım güzel bi fonfoten mi bilen varmı ?

selam kızlar bişi sorucaktım :)
soul erkek parfümünün kokusu nasıl ağırmı hafifmi kalıcımı eşime alayım diyorum baya uygunmuş bu aybilmiyorumkismile

günaydınlar iyi hafta sonra görümcem filiz üstüm 2kişilik antalya tatili kazanma şansı şaunda %99.5 şimdi sıra bende sizlerin seviye durumu nasıl...

digerlerine göre daha kalıcı.agır kokusu oldugu için.avonun püsküllü agır kokulu bir parfümü vardı ya far away miydi onun gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…