ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

slm kızlar bende 6aydır oriflame güzellik danışmanıyım.avonda satıyorum aynı zamanda ister istemez bi kıyaslama yapıyorum her zaman.oriflameyi daha çok beğeniyorum ürünleri daha kaliteli avona göre kullanan herkes menun kalıyo çok müşterim yok ama avondan vazgeçemiyenler bi kere oriflameyi deneyince çok memnun kaldılar.artık avonun üstüne düşmüyorum o yüzden.avondaki gibi oriflamede de takı serisi olsa çok süper olucak.ben siparişlerimi internetten veriyorum bakırköy hizmet merkezine göndermelerini istiyorum 100 bp nin altında olduğunda 3,20 tl servis ücreti kesiliyo o kadar.memnunum şimdilik.ayrıca ürünlerinizi orada kontrol ediyosunuz ve iade.ödeme iptal yada hatalı akmış ürün varsa hemen oracıkta sorunu halledebiliyosunuz.

kızlar diş beyazlatıcı macunu kullanan var mı aranızda?

Nasıldır acaba? Etkili mi?

aslına bakarsanız ben beyazlatıcı diş macunu diye aldığım hiçbir markada bir fark göremedim bunda da fark yok biraz daha iyi ama hassa dişler için olanı o güzel işte sıcak yaz günlerinde soğuk suyun tadına vardım :)))

kızlar bu ay giordani büyülü topların fiyatı baya düşmüş almayı düşünüorum aranızda kullanan var mı acaba nasıldır?

kızlar ben de 3 aydr oriflame satış temsilciliği yapıyorum ancak bu ayın basında sadece kendime ürün aldım ve başka bir şey istemiyorum.. eylül ayınuın kataloğu da var elimde.. bana yine de katalog gönderirler mi.. göndermelerini istemiyorum.. göndermemeleri için bir şey yapmalı mıyım..

kızlar bu ay giordani büyülü topların fiyatı baya düşmüş almayı düşünüorum aranızda kullanan var mı acaba nasıldır?

evet canım ben aldım.. ve gayet memnunum.. kalıcılığı iyi ve doğal bi görünüm katıyor.. natural bronze olanını aldım.. hangisini alayım diye baya bi kararsız kaldım ama bunu aldım..

evet canım ben aldım.. ve gayet memnunum.. kalıcılığı iyi ve doğal bi görünüm katıyor.. natural bronze olanını aldım.. hangisini alayım diye baya bi kararsız kaldım ama bunu aldım..
teşükkür ederim cnm bişey daha sorcam...
ben allık olarak kullanmak istiorum pembe topları var katalogda pembe oluyo mu sürünce?

kızlar ya ayın 31 inde sipariş verdim ama kargoya filan verildi diye hiç bilgi mesajı filan gelmedi takip e baktım oradada yok geç mi kaldım ki sipariş vermekte

Organik Yaban Mersini ve Lavanta Özlü Yatıştırıcı Yüz Kremi bu ürün hakkında bilgisi olan varmı kızlar ?

Merhaba...
Bende Oriflame ailesindenim. Çekmeköy/ İstanbul'da ikamet ediyorum..
Meslektaşlarımı burada görmekten memnun oldum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…