ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlarr müşterim istediği rujları beğenmedi rengi katalogtaki gibi durmamış dudagında.iade nasıl olıyor acaba

kızlar ağustos kataloğunda syf 14-15teki kremlerden tavsiyeleriniz var mı? Ben daha çok hindistan cevizi,vanilya vb kokuları seviyorum ağır olmasın çok. vanilyalı olanlar var ama karışık sonuçta bilemedim bilmiyorumkismile bi de tatilden geldim ama deriyi tam olarak atamadım after sun serisi nasıl sayfa 48 deki?

lütfen biri bana sipariş vermeyi anlatsın ya .kafayı yiyecegim temsilcimde hiç yok .bayagı sipariş topladım.hemen vermem lazım .17 liralık ürüne kargo ücreti niye ödüyorum.kargo nasıl sıfırlanır .hediye ürünleri nasıl girecegim.mesela bu kajal kalemi giremiyorum ,normal siparişe yazınca 26 lira yazıyor .lütfen sırasıyla anlatırmısınızz nasıl yapmam lazım

canım öncelikle siteye giriyorsun danışman girişi yaptıktan sonra
altta hızlı sipariş formu var oraya ürünlerin altlarında sayıyla başlayan kodlar oluyo onları giriyorsun
bir alana bir bedava ürünlerdede iki kod giriyorsun yani bir ürünü birde bedavasının kodunu gir, önce onu paralıymış gibi gösterir ama sonra sipariş verdiğin zaman o düzeliyo
sonra sepete ekle diyorsun..
kargoyu adrese teslim edeceksen alttan onu seçip alışveriş sonu diyorsun
e-sop ilk adım sayfasının hemen altındaki ileri butonuna tıkladıktan sonra almak istediğin ürünler geliyo
altta sponsor kullan dedikten sonra o bedava ürünlerdeki para sıfırlanıyo
sonra gelen sayfada altta sipariş düzenle kısmı var eklemek veya çıkarmak istediğin ürünleri yada oriflamenin sürpriz paketleri filan oluyo onları istemiyorsan yanlarında bulunan çarpı işaretiyle siliyorsun
devam dedikten sonra kredi kartıyla ödemek istiyorsan onu yoksa 21 gün süre ile ptt ye parayı yatırma istiyorsan onu işaretleyip siparişi bitiriyorsun...

100 bp topladığında kargo sıfırlanıyo genelde yoksa ödüyorsun

yanlış verdiğin sipariş içinde eğer bir gün geçmediyse müşteri hizmetlerini arıyorsun iptal ediyorlar

siparişi verdikten iki gün sonrada ürünler elinde
parayı da topladığın zaman danışman kodunla gidip yatırırsın =))

inşallah yanlış bilgi vermemişimdir

teşekkür ederim .ama 100 puan verince kargonun sıfırlandıgına eminmisiniz benimki 116 bp idi hala 6.30 görünüyordu kargo ücreti

canım illaki 14-15 sayfalardaki kremlerden alacaksan sayfa 66 daki parfümü al hem krem hem parfüm sahibi ol bana daha karlı gibi eldi Deliht kokusunu da seviyorum diye ben aldım bi tane aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…