ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

pırlanta tozu içeren bi parfüm varmış onun adını bilen varmı aranızda?

Oriflame dan mı bahsediyosun anlayamadım ama benim bildiğim Oriflame da öyle bi şey yok.Ama sen sorunca merak edip google dan araştırdım.Agent Provocateur diye bi parfüm varmış.Dediğin gibi içerdiği pırlanta tozlarını her sıkmada püskürtüyormuş.Cilde pırıltı katıyormuş.opuyorumnanaktanİçinde safran yağı ve kişniş varmış.Yurt dışındaki satış fiyatı 52 pound muş.Ama Türkiye de var mı hiç bilemiyorum.

ben de avonu düşünürken,oriflame aklımı çeldi :) temsilci olmak istiyorum...sizlere birkaç şey sormak istedim;önerebileceğiniz cilt bakım ürünleri(gece gündüz kremleri,temizleme ve gözçevresi) hangileridir?

merhaba.. ben de yıllardır Oriflame temsilcisiyim..

Gloxinia arkadaşım ben Oriflame Optimals Göz Çevresi Kremi'ni kullanıyorum oldukça da memnunum.. yerimseniben

ben de avonu düşünürken,oriflame aklımı çeldi :) temsilci olmak istiyorum...sizlere birkaç şey sormak istedim;önerebileceğiniz cilt bakım ürünleri(gece gündüz kremleri,temizleme ve gözçevresi) hangileridir?

Üzüm özlü antioksidan seriyi öneririm.Ben de onu kullanıyorum.çok memnunum.Hem indirimde bu katalogda.

Gece kremi 8,90
Gündüz kremi 14,90
Arındırıcı maskesi 6,90
Köpüren temizleyicisi 6,90

kızlar merabalar nasılsınız... mayıs katalogundaki 12514-sol aile güneş kremi-yüksek seviyede koruma nasıl acaba bi arkadaşım merak ediyo.yürüyüşe başlıcakmış malum yaz geliyo yüzüne falan kullanıcakmış önerebilirmiyim.yada neyi önermeliyim.beyaz tenli kendisi

kızlar 3lü sürpriz paketim geldi:) mavi eyeliner çok beğendim. öje çıkarıcı ve güneşsiz bronzlaştırıcı losyon geldi. tek sevmediğim bronzlaştırıcı oldu çünkü bronz teni çok sevmiyorum kendimde..

nisa 12 canım ben de yeni sipariş verdim... bu sürpriz 3'lü paket herkese değişiyor mu yoksa aynı paket mi gönderiliyor bilginiz var mı?

bir de arkadaşlar artık kargo sıfırlama ürünü yok mu ???

nisa 12 canım ben de yeni sipariş verdim... bu sürpriz 3'lü paket herkese değişiyor mu yoksa aynı paket mi gönderiliyor bilginiz var mı?

bir de arkadaşlar artık kargo sıfırlama ürünü yok mu ???

herkeste değişiyor sanırım arkadaşa başka ürünler gelmişti ama yinede tam bilmiyorum. bide kargo sıfırlama ürünü hala var

bide benim sorduğum ürün hakkında bilgisi olan varsa yorum yapabilir mi

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum bir sorum olacaktı. Ben başlayalı 2 gün oluyor. Bugün 150 liralık bir sipariş aldım ilk siparişimdi :) Yarısı mayıs yarısı nisan katalogundan. Siparişleri internetten verdim. Mayıs katalogundan olan ürünler 5 Mayıstan sonramı gelicek yoksa şuan gelebilme gibi bir durumu varmıdır? Bilgilendirirmisiniz ? Teşekkür ederim.

herkeste değişiyor sanırım arkadaşa başka ürünler gelmişti ama yinede tam bilmiyorum. bide kargo sıfırlama ürünü hala var

bide benim sorduğum ürün hakkında bilgisi olan varsa yorum yapabilir mi

internetten sipariş verdiğimde kargo sıfırlama ürününü göremedim yaaa :1no2: heralde kalktı diye düşünüp normal bedeli ödedim yani.. neyse artık bu arada yardımcı olduğun için sağol tatlım.. bahsettiğin ürünü ben kullanmadıım için bilgi veremeyeceğim canım bilmiyorumkismile

Kusura bakmayın rahatsız ediyorum bir sorum olacaktı. Ben başlayalı 2 gün oluyor. Bugün 150 liralık bir sipariş aldım ilk siparişimdi :) Yarısı mayıs yarısı nisan katalogundan. Siparişleri internetten verdim. Mayıs katalogundan olan ürünler 5 Mayıstan sonramı gelicek yoksa şuan gelebilme gibi bir durumu varmıdır? Bilgilendirirmisiniz ? Teşekkür ederim.

canım ürünün gelmesinden önce bişey söyliiyim mayıs kataloğundaki ürünleride sanırım sen şimdi sipariş ettin eğer öyleyse mayıs kataloğundaki indirimler henüz işlenmediği için ürünlerin fiyatları fazla tutmuştur??? mayıs kataloğundan sipariş verebilmen için en erken 1 mayısta verebilirsin.yani şimdi sen siparişlerini aynı anda verdin sanırım.bu yüzden hepsi birlikte gelir ama dediğim gibi fiyatlar fazladır indirimsiz normal fiyatlarıdır

bu arada muaserecim kargonu şu şekilde takip edebilirsin.
oriflame.in sitesinde danışman sayfandaki sağ üst köşede hızlı bağlantılar var
ordan alışveriş raporalarına gir.sonra yine sağda finansa tıkla.orda faturan çıkıcak.mavi tıklanabilir bi numara var fatura yazan yerde ona tıkla sonra sipariş detayı kısmında yine mavi renkli takip yazıcak orayada tıkladığında sipariş oluşturuldu-kaydedildi falan yazar saati falan.paketlendi yazdığı zaman sipariş numaranla

turkey.oriflame.com/YK.htm

adresinden arama yaparak kargonun nerde olduğunu takip edebilirsin.hatta orada 12 haneli gönderi numarası çıkıyo ben genellikle o numarayla yurtiçi kargonun kendi internet sitesinden takip ediyorum.daha ayrıntılı yazıyo.

umarım anlatabilmişimdir

CEYDACAKMAK Hanım bilginiz varsa eğer beni de bilgilendirir misiniz? İnanın yardım almam lazım.

canım arkadaşlar bilgi aktarmışlar.. ben de aynen öyle düşünüyorum ama kesin emin değilim fakat benim bildiğim kadarıyla da mayıs kataloğundan sipariş verebilmen için katalog başlangıç tarihinden sonra sipariş vermen gerekli.. yerimseniben

Oriflame dan mı bahsediyosun anlayamadım ama benim bildiğim Oriflame da öyle bi şey yok.Ama sen sorunca merak edip google dan araştırdım.Agent Provocateur diye bi parfüm varmış.Dediğin gibi içerdiği pırlanta tozlarını her sıkmada püskürtüyormuş.Cilde pırıltı katıyormuş.opuyorumnanaktanİçinde safran yağı ve kişniş varmış.Yurt dışındaki satış fiyatı 52 pound muş.Ama Türkiye de var mı hiç bilemiyorum.

Evet kızlar var öyle bir parfüm.Ama tek farkla elmas tozu o dediğiniz pırlanta değil.Precious moment markası... Kullanmadım ama koku kartından algıladığım kadarıyla boshayallersmile hoş kokuyor....

bildiğim kadarıyla mayıs katologundan olan siparişlerin o katoloğ satışa girdiği zaman siparişn verebilirsin eger 5 mayısta nisan ayın siparişleri sona eriyorsa o andan itibaren internete mayıs ayı siparişlerini girip ondan sonra ürünler eline ulaşır canım umarım anlatabilmişimdirrrbilmiyorumkismile

Benim bildiğim kadarıyla Avon da işler öyle yürüyor ama arkadaşların da dediği gibi canım sonraki katalogtaki indirimlerden yararlanabilmen için o katalog döneminin başlamış olması gerekiyor.Şimdi verdiysen sipariş nisan fiyatlarından hesaplanmıştır.Ama fatura tutarı ekranda görünüyor.Dikkatini çekmiştir belki de.. bilmiyorumkismile

X