ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar bende bi kaç aydır oriflame'a bakıyorum sipariş için teee burdura haber salıyorum denizlili olanınız varsa aranızda benle bi irtibata geçebilirmi en azından aylık katalolardan bi tane edinebilirim belki yakın mesafelerde olursak sipariş vermek için en azından..

kızlar bende bi kaç aydır oriflame'a bakıyorum sipariş için teee burdura haber salıyorum denizlili olanınız varsa aranızda benle bi irtibata geçebilirmi en azından aylık katalolardan bi tane edinebilirim belki yakın mesafelerde olursak sipariş vermek için en azından..

Oriflame'ın internet sitesine girince sol alt köşede katalog yazan yere tıklarsanız,içinde bulunduğunuz ayın katalogu açılıyor.

Yakınınızda olan biri de umarım vardır arkadaşlardan.Ben Keşan'dayım maalesef :sinifsinif:

ya kızlar moralim bozuldu.bu ay bi üye yapmıştım.üyem 131bp nisandan bi sipariş verdi.şimdi 157bp. daha vericekmiş nisandan tekrar. hediye gelmicekmi tekrar dedi.malesef dedim gelmicek.yani bu 150 bp.nin hiç önemi yok o zaman dedi.bende üzüldüm yani.sonuçta bişiler vermeliler. toplamda 280 civarı puan yapmış hem şansına kat kat kazanda yok...çok sinir bozucu bi durum

arkadaşlar oriflame kolisi geldi bugün sürpriz 3'lü paketi içinden 1 adet bronzlaştırıcı krem 1 adet mavi eyeliner 1 adet pembe ruj geldi .. bilginize yerimseniben

Benim bildiğim kadarıyla Avon da işler öyle yürüyor ama arkadaşların da dediği gibi canım sonraki katalogtaki indirimlerden yararlanabilmen için o katalog döneminin başlamış olması gerekiyor.Şimdi verdiysen sipariş nisan fiyatlarından hesaplanmıştır.Ama fatura tutarı ekranda görünüyor.Dikkatini çekmiştir belki de.. bilmiyorumkismile
Öncelikle teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlara :-)
Ben mayıs katalogu ve nisan katalogundan sipariş verdim ve fiyatı tam hesapladığım şekildeydi. Yani toplam tutara baktığım da ekstra bi fazla rakam yoktu Mayıs katalogu ürünleri Mayıs ayına göre hesaplanmış. Kargom da yarın geliyor. Ben sadece ürünler 5 Mayıstan sonra mı gelecek diye merak etmiştim. Teşekkür ederim tekrar :-)

Öncelikle teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlara :-)
Ben mayıs katalogu ve nisan katalogundan sipariş verdim ve fiyatı tam hesapladığım şekildeydi. Yani toplam tutara baktığım da ekstra bi fazla rakam yoktu Mayıs katalogu ürünleri Mayıs ayına göre hesaplanmış. Kargom da yarın geliyor. Ben sadece ürünler 5 Mayıstan sonra mı gelecek diye merak etmiştim. Teşekkür ederim tekrar :-)

değişik bi durum ben mayısın ürünlerini şu an girince fiyatlar farklı çıkıyo,puanları faklı çıkıyo...şaşırdım doğrusu

bende oriflame temsılcısıyım kızlar.. daha yenıyım ama martta basladım..
bu katalog elıme ulastı ama ınsanlar fazla begenmedı bu kataloğuu : (

ya kızlar moralim bozuldu.bu ay bi üye yapmıştım.üyem 131bp nisandan bi sipariş verdi.şimdi 157bp. daha vericekmiş nisandan tekrar. hediye gelmicekmi tekrar dedi.malesef dedim gelmicek.yani bu 150 bp.nin hiç önemi yok o zaman dedi.bende üzüldüm yani.sonuçta bişiler vermeliler. toplamda 280 civarı puan yapmış hem şansına kat kat kazanda yok...çok sinir bozucu bi durum

üyelik 1 tl nasıl olmasa altından annesine bbasına kardeşine eşine birisine üyelik açtırsın hem hediyeyi alsın hemde 8 tl avansını alsın

değişik bi durum ben mayısın ürünlerini şu an girince fiyatlar farklı çıkıyo,puanları faklı çıkıyo...şaşırdım doğrusu

farklı çıması lazım imkansız bir durum ama olaki her iki ayda da kampanyalı indirimler olursa belki ya da geliş fiyat listesinin olmayan ürünler tarafına da bakmış olabilir

acıpayamda ekibim var yakın olursan üye ol daha kolay başkasına ver onu bekle getirsin burdura sipariş verip de bekleyene kadar hem indirimli alırsın 2 kuruş 3 kuruş başkasına verene kadar

mayıs kataloğunu göstermeye başladınız mı?

kimse beğenmiyor yahu... pek bişi yok diyorlarr

niye ya arkadaşlar güneş kremlerini verin suya dayanıklı maskara mesela denize gidenlerin favorisi nasıl çıkaracak makyaj temizleyici lazım power shine rujlar harika indirimde birde anneler günü arkadaşlarınızın eşlerine gösterin parfüm alsın giordani white harika kokuyor mesela ya da pırlantayı alsınlar yeni parfümde birde yüzük var hem parfüm hemde yüzük hediyesi maskeler harika yaz başlangıcı herkes bakım yaptırıyor verin maskelerden 102 deki kremler harika herkes onu bekliyordu e vitaminli diye katalog güzel arkadaşlar benim şimdiden 150 bp oldu kolonyaları asla es geçmeyin hele ki lavanta harika

arkadaşlar ben cumartesi geçen ayın ürünlerini iade ettim hala bi cevap filan yok iadeniz alınmıştır filan gibi bişey gelmez mi tele filan nasıl oluyor bu iş anlamadım yanlış mı gönderdim yoksa

Ya ben mi yanlışlık yaptım bilmiyorum. Hani ürünlerin kodları varya her iki katalogda da aynı ürünün kodu farklı. Farklı olduğu için fiyatları da farklı çıkıyo haliyle :S Sadece bir üründe fiyat farkı vardı o ürünü de iptal ettim :S ilk siparişimdi yanlışlık mı yaptım ki kızlar?

X